Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zgwałciliście jakąś kobietę?

Polecane posty

Gość gość

czy gdyby kobiety chciałaby seksy tylko do rozmnażania każda kobieta to byście zgwałcili gwałcili kobiety czy nie jakby kobiety chciały miłości a nie zezwierzęcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lul15

Gwałcilem swoją była przez 2 tygodnie jak zrozumiała co zrobiła przyprawiając mi rogi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upokorzony

2 miesiące temu ja zostałem zgwałcony w klubie przez 2 dziewczyny co miały po 22 lata. Ja mam 25 lat. Pomacałem jedną z tych panienek po tyłku podczas tańca, a ta przywaliła mi z kolanka w jaja. Byłem obolały lekko się skuliłem. Potem ona i jej koleżanka zabrały mnie do kibla, kopnęły mnie jeszcze kilka razy w klejnoty, a następnie bawiły się moimi narządami płciowymi aż się spuściłem. Co za upokorzenie, bałem się po tym wszystkim,że już nie będę mężczyzną,na szczęście na stan dzisiejszy wszystko działa prawidłowo. Tego dnia czułem się bardzo upokorzony i unikam teraz klubów jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

A mnie gwałcą przez kartę kredytową ja nie chcę a ona ją bierze i używa ile chce bez mojej zgody.

Jestem ofiarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 godziny temu, Gość Upokorzony napisał:

2 miesiące temu ja zostałem zgwałcony w klubie przez 2 dziewczyny co miały po 22 lata. Ja mam 25 lat. Pomacałem jedną z tych panienek po tyłku podczas tańca, a ta przywaliła mi z kolanka w jaja. Byłem obolały lekko się skuliłem. Potem ona i jej koleżanka zabrały mnie do kibla, kopnęły mnie jeszcze kilka razy w klejnoty, a następnie bawiły się moimi narządami płciowymi aż się spuściłem. Co za upokorzenie, bałem się po tym wszystkim,że już nie będę mężczyzną,na szczęście na stan dzisiejszy wszystko działa prawidłowo. Tego dnia czułem się bardzo upokorzony i unikam teraz klubów jak ognia.

mokre fantazje seksualne typowego koniobijcy incela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwis bankowy
3 godziny temu, Gość Klaus napisał:

A mnie gwałcą przez kartę kredytową ja nie chcę a ona ją bierze i używa ile chce bez mojej zgody.

Jestem ofiarą

zablokuj karte i hooja wyda, albo zgłoś że skradziona i ją do puszczki dadzą na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba

jeśli macie seks z pijaną babą to już jest gwałt, nawet gdy się zgodzi, bo jej hamulce puszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kilku mężczyzn ale to się nie liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałowa-analna.

Chyrlanie kału obcego, zamaskowanego mężczyzny z ciemnej, zapuszczonej uliczki, po zmroku, gdzieś w Albanii, Rumunii, Macedonii lub Bułgarii, przez młodą kobietę - Ukrainkę lub Serbkę, dziewiętnastoletnią studentkę filozofii... np. w Sofii, hiii, ha, ha, ha... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałowa-analna.

Rzadkiego kału oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnik

Tak, domagałem się, żeby spędzała ze mną 1 noc w tygodniu, podczas której najpierw doprowadzałem ją do łez, a potem zmuszałem do seksu. Nie rozumiem tylko, czemu odeszła :classic_wacko: Bo przecież ja taki niewinny jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnik

W ogóle nie rozumiem kobiet. Innej robiłem tak samo i też mnie zostawiła. Nawet prokuratorem pogroziła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×