Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123

Tabletki anty i skuteczność

Polecane posty

Gość 123

Czy jeśli wzielam tabletkę anty, popilam woda, a później po 30 minutach wypiłam trochę coca coli to czy skuteczność jest zachowana? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaska

Swoją belarę biorę już trzeci rok, ale pierwsze słyszę żeby coca cola miała wpływ na skuteczność antykoncepcji. Według mnie nie ma żadnego związku, jeszcze w ulotkę swoją spojrzałam. Niektóre leki, antybiotyki, węgiel to tak, trzeba wtedy pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu na przykład, ale nie przy coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi

Ja już nie biorę, mój organizm źle reagował na tabletki :( Zaczełam zamiast tego stosować naturalna antykoncepcje, cyclotest myway, który pozwala mi monitorować mój cykl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaska

to może były źle dobrane; nie jest powiedziane, że na wszystkie organizm by źle reagował; często wystarczy zmiana na inne i wszystko jest wtedy w porządku; po prostu tabletki trzeba dobrać do organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

racja co pisze adaska, u mnie wystarczyła zmiana tabletek i już drugi rok jestem też na belarze;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja biorę antykoncepcyjne tabletki i sprawdzam czy nie mam owulacji, to tylko chemiczne pastylki nie wiadomo jak zachowują się w danych sytuacjach, a zajście w ciąże przy hormonach- to dopiero by było zdziwienie 😜 dni płodne wyznaczam sobie za pomocą testu owulacji ze śliny afrodyta- oczywiście zawsze wychodzi negatywny 😉 Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×