Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc2019

Co myslicie o moim facecie

Polecane posty

Gość Gosc2019

Hej jestem.z facetem pol roku.. 

Jest trochę skryty ale.robi mi mega przykrość swoim zachowaniem albo ja taka dziwna jestem a to nic zlego po prostu nie.wiem..

Wiec mamy fb ale.o mnie nie chce.miec.w.swoich znajomych twierdzi ze bede ciągle patrzeć kiedy jest aktywny.i mu marudzić.ale.wiem.ze.siedzi non stop tam.bo ma.swpje grupy. 

Ma instagrama i zauważyłam przypadkiem ze.ze oglądal dziewczyny ... Czy wasi faceci oglądają dziewczyny???

I nie powiedział mi ze.mnie.kocha jeszcze.. Moze.jest.ze mna bo jest sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onix

Oglądanie dziewczyn masakra...każdy facet toto to robi chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hc298

To jest smutne ale.faceci juz tacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli

Jestes za bardzo przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

Moze i tak ale to jest dla mnie smutne jak on tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy tojanuszigrażyna

tylko przegrywa siedzą na fejsie i insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamok

Oj tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zerwij z nim. Piszę serio. Niby dodanie na fb to nic takiego ale dziwne, że jest z tobą a nie chce zrobic tak głupiej rzeczy. Moim zdaniem coś ukrywa. Ale nawet jeśli nie to pomyśl - miłość, facet i związek ma powodować, że jesteś szcześliwa i czujesz się dobrze. Jeśli facet (TYLKO po pół roku) powoduje, że jesteś smutna to chyba nie jest to człowiek z którym będziesz szczęśliwa. Po co Ci taki związek, który sprawia ból? Ludzie w związkach, zwłaszcza z tak małym stażem  powinni być szcześliwi i zakochani 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

No właśnie...

Dla mnie to jest mega przykre..

Jeszcze wczoraj zobaczyłam przez przypadek jak ogląda dziewczyny inne na instagramie czy po prostu faceci tak maja ze sa w związkach a ogladaja inne kobiety? Chyba jak ktoś jest w związku powinien nie oglądać inne bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Zerwij z nim. Piszę serio. Niby dodanie na fb to nic takiego ale dziwne, że jest z tobą a nie chce zrobic tak głupiej rzeczy. Moim zdaniem coś ukrywa. Ale nawet jeśli nie to pomyśl - miłość, facet i związek ma powodować, że jesteś szcześliwa i czujesz się dobrze. Jeśli facet (TYLKO po pół roku) powoduje, że jesteś smutna to chyba nie jest to człowiek z którym będziesz szczęśliwa. Po co Ci taki związek, który sprawia ból? Ludzie w związkach, zwłaszcza z tak małym stażem  powinni być szcześliwi i zakochani 🙂 

Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu że czujesz się źle w waszym związku,nie czujesz od niego wsparcia oraz że nie zabiega o Ciebie.Jeżeli nie zamierza zmienić swojego zachowania to z miejsca go zostaw,szkoda na niego czasu.A co do tego fb to na pewno coś tam ukrywa,może jakieś kontakty z innymi kobietami.Będąc w związku nie powinno mieć się tajemnic przed drugą połówką.Jeżeli niczego nie ukrywa to możesz też mu powiedzieć aby dał Ci swój telefon i sama przy nim popatrzysz co tam robi na fb.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

Dzieki za rade i chyba tak zrobię:) bo to jest mega przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

Ale co uważacie ze to jest normalne ze tak robi??? Dlaczego nie chce mnie miec na fb dlaczego przy mnie ofladal inne na instagramie? Czy to jest normalne ze facet tak robi...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×