Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

On nie chce ślubu kościelnego

Polecane posty

Gość Załamana

Jesteśmy po cywilnym bo nie było nas stać nawet na małą uroczystość. Pojawiło się później dziecko i ksiądz powiedział że nie ochrzci bo żyjemy w grzechu i że najpierw ślub kościelny i w tym roku powinna być już komunia i on nadal mnie zbywa mówi że nie ma pieniędzy nie chce mi się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecko niczemu winne, powinno być ochrzczone. 

To z tym księdzem coś nie tak. Idź do innej parafii. Mało tego Komunia Święta dziecku zabrana. To już jest o pomstę do nieba. 

A kochasia zostaw i żyj po Bożemu, może przejrzy jak zostanie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeśli czekałaś 9 lat aż on się namyśli, to odpowiedź sama się nasuwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Zniszczyłam sobie i dziecku zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było wziąć kościelny zanim wystawiła mu tyłek ty wielka katoliczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trzeba było wziąć kościelny zanim wystawiła mu tyłek ty wielka katoliczko!!!

Jestem niewierząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Czyli cudowne nawrócenie. Pan zostawi całe stado by szukać zbłąkanej owieczki. Nie martw się znajdzie Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Załamana napisał:

Jestem niewierząca

Skoro jesteś niewierząca to jaki przykład chcesz dawać dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieboga czarny xiąc

Prowokacja. Żaden prawdziwy niewierzący nie klęknie przed watykański okupantem, nie będzie nikogo błagał o jakieś kościelne hokus pokus i nie wepchnie swego dziecka w szpony czarnej sekty. Amen(t).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niewierzący ludzie nie biorą kościelnych ślubów i nie chrzcza dzieci!!!

Tobie psychiatra bardziej od ślubu potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, drożdż napisał:

Skoro jesteś niewierząca to jaki przykład chcesz dawać dziecku?

zgadzam się. 

Może to rzeczywiście Palec Boży. Może niech dziecko samo wybierze, gdy będzie pełnoletnie. Lecz przykład rodziców, prowadzi do wyboru dziecka. 

Najpierw się kobieto nawróć ty, a potem zobaczysz, że znajdzie się ksiądz, który ochrzci ci dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
8 minut temu, Gość gość napisał:

zgadzam się. 

Może to rzeczywiście Palec Boży. Może niech dziecko samo wybierze, gdy będzie pełnoletnie. Lecz przykład rodziców, prowadzi do wyboru dziecka. 

Najpierw się kobieto nawróć ty, a potem zobaczysz, że znajdzie się ksiądz, który ochrzci ci dziecko. 

Może inaczej to obraziłam się na Boga zwatpilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Załamana napisał:

Może inaczej to obraziłam się na Boga zwatpilam

niewłaściwa postawa, czytaj Biblię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhstrfh

hciałbym mieć takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
2 minuty temu, Gość fdhstrfh napisał:

hciałbym mieć takie problemy

Chyba nie można być w gorszym położeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Nie wiem co zrobić nawet nie dostanę rozgrzeszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Załamana napisał:

Jesteśmy po cywilnym bo nie było nas stać nawet na małą uroczystość. Pojawiło się później dziecko i ksiądz powiedział że nie ochrzci bo żyjemy w grzechu i że najpierw ślub kościelny i w tym roku powinna być już komunia i on nadal mnie zbywa mówi że nie ma pieniędzy nie chce mi się żyć 

znajomy brał ślub jednostronny, bo narzeczonej zależało na kościelnym. Jak obojgu na sobie zależy to zawsze znajdzie się rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
2 minuty temu, Gość gość napisał:

znajomy brał ślub jednostronny, bo narzeczonej zależało na kościelnym. Jak obojgu na sobie zależy to zawsze znajdzie się rozwiązanie.

To byłoby wyjście z sytuacji przynajmniej częściowe 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Załamana napisał:

Nie wiem co zrobić nawet nie dostanę rozgrzeszenia

Po co ci rozgrzeszenie skoro jesteś niewierząca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu się przejmujesz czymś takim jak ochrzczenie dziecka czy tam rozgrzeszenie, skoro jesteś osobą niewierzącą? Chcesz to zrobić na pokaz bo znajome się bawią w chrzciny komunie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
7 minut temu, Gruby napisał:

Czemu się przejmujesz czymś takim jak ochrzczenie dziecka czy tam rozgrzeszenie, skoro jesteś osobą niewierzącą? Chcesz to zrobić na pokaz bo znajome się bawią w chrzciny komunie itp?

Jestem wierząca tylko zwatpilam w istnienie Boga. Niestety. Grzeszylam wiele lat. Nie uwierzyłam niewidzac. Teraz zobaczyłam 😔 i wiem że straciłam wszystko po prostu wszystko. Zaprzedalam duszę diabłu. Już mi nic nie pomoże 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khg

Plecie jak potluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz księdzu, że napiszesz list do Watykanu ws. odmowy chrztu dziecka. Poważnie! Papież nakazał księżom chrzcić każde dziecko.

W przypadku kuzynki to poskutkowało. Postraszyła księdza, że jeśli nie ochrzci jej dziecka to tej sprawy tak nie zostawi i będzie to zgłaszać i ksiądz ochrzcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nigdy nie rozumiałam. Chrzest ma chronić przed tym pierwszym grzechem, to księdzu powinno zależeć żeby do chrztu doszło niezaeżnie od "prowadzenia" się rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
3 minuty temu, Bezowa napisał:

Powiedz księdzu, że napiszesz list do Watykanu ws. odmowy chrztu dziecka. Poważnie! Papież nakazał księżom chrzcić każde dziecko.

W przypadku kuzynki to poskutkowało. Postraszyła księdza, że jeśli nie ochrzci jej dziecka to tej sprawy tak nie zostawi i będzie to zgłaszać i ksiądz ochrzcił.

O dziecko będę walczyć z Człuchów sił. Ludzie naprawdę nie znacie prawdy obyście się nie dowiedzieli o tym tak jak ja. Dla mnie już jest za późno 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Tego nigdy nie rozumiałam. Chrzest ma chronić przed tym pierwszym grzechem, to księdzu powinno zależeć żeby do chrztu doszło niezaeżnie od "prowadzenia" się rodziców

Ksiądz powiedział że udzieli nam ślubu i chrztu łącznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Załamana napisał:

Ksiądz powiedział że udzieli nam ślubu i chrztu łącznie. 

tylko, że to jest bez sensu - chrztu może udzielić każdy w sytuacji kryzysowej, a księdzu powinno zależeć (chyba) na duszy dziecka. Ojca dziecka siłą nie zmusi, ale będzie się targował "dzieckiem"? Czy chrzest nie jest dla katolików najważniejszym sakramentem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
8 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

tylko, że to jest bez sensu - chrztu może udzielić każdy w sytuacji kryzysowej, a księdzu powinno zależeć (chyba) na duszy dziecka. Ojca dziecka siłą nie zmusi, ale będzie się targował "dzieckiem"? Czy chrzest nie jest dla katolików najważniejszym sakramentem? 

Pokłóciłam się z księdzem o ten chrzest powiedział że on nie widzi żeby mi zależalo na wychowaniu dziecka w wierze bo gdyby tak było to miałabym najpierw ślub. I że jak mi bardzo zalezy to naprawie swój błąd i będę chodzić na nauki przedmałżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Powiedział że dwa lata na nauki przedmałżeńskie mamy chodzić i wtedy udzieli i ślubu i chrztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Załamana napisał:

Pokłóciłam się z księdzem o ten chrzest powiedział że on nie widzi żeby mi zależalo na wychowaniu dziecka w wierze bo gdyby tak było to miałabym najpierw ślub. I że jak mi bardzo zalezy to naprawie swój błąd i będę chodzić na nauki przedmałżeńskie.

idź do innego księdza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×