Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelna Lumpeksiara

Lumpeksiary łączmy się!

Polecane posty

Gość Naczelna Lumpeksiara

Dziewczyny kupujące w lumepksach łączmy się! Gdzie kupujecie swoje ciuszki - stacjonarnie czy przez internet? Jakie są wasze najciekawsze zdobycze i co udało wam się upolować? Gdzie robicie najczęściej zakupy. Jestem z Warszawy i chętnie poznam jakieś ciekawe miejsca ale możecie też podawać adresy sklepów internetowych i aukcji na allegro.

Ja ostatnio kupiłam ...enkę Diora za uwaga... 7 zł. :)))) Z innych ciekawych rzeczy to kilka płaszczyków, maaaasę bluzek i oczywiście dodatki różnej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam

w lumpeksie http://odstawieni.pl kupiłam koszulę YSL za 5 zł. Jak nówka a tak to kupuję w gdańsku, jest tu kilka fajnych dużych ciucholandów, ale wbrew pozorom największe perełki można znaleźć w tych malutkich sklepach wcisniętych gdzieś na osiedlach. Nie chodzi tam aż tak dużo osób bo nie wydaje się, żeby tam było coś ciekawego i naprawde można trafić takie cuda że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham

kocham po prostu kocham lumpeksy i mogę wyjść z siatą której aż nie można unieść i wydać coś około 50 zł a za takie pieniądze to w sumie jednej nowej rzeczy sie nie kupi. ja jestem wierną fanką lumpeksów i to się nigdy nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Też kocham i prawie wszystko mam z lumpa, a najlepsze zdobycze to super jakościowo wełniane, kaszmirowe swetry, płaszcze, ...enki i naprawdę za grosze, bo kupowane na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham

@Ona gdzie kupowałaś takie perełki? Ja wczoraj skuszona zachętom @dołączam zamówiłam 3 rzeczy w tym polecanym przez nią sklepie. Zobaczymy czy zakup bedzie tak samo udany jak te na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adara

Często kupuję używki przez Internet na Allegro - od internetowych lumpeksów i osób prywatnych. U mnie w Poznaniu przez lata nie odkryłam ŻADNEGO lumpeksu, gdzie rzeczy nie byłyby:

- mega drogie, często droższe niż nowe z marketu i targu

- niemodne

- zużyte.

Jeden jedyny dobry zakup to 5 lat temu na Wildzie kurtka skórzana.

A tak to stare, obleśnie porozciągane szmaty wszędzie albo czyste na sztuki od 50zł /szt. 😞

Jeśli samemu chce się sprzedać ciuchy do lumpeksu, to nawet za nowe dają 1-2 zł/szt. lub gorzej, kg, a w "lepszych lumpeksach" każą wszystko dostarczyć świeżo uprane i uprasowane i wybierają pojedyńcze, bardziej chodliwe rzeczy (nie da się dogadać, by przywieźć niewypasowane, a tylko wybrane podrzucić jeszcze raz ponownie wyprane i wyprasowane).

NIE POLECAM POZNANIA  POD WZGLĘDEM LUMPEKSÓW, W BYDGOSZCZY, PLESZEWIE, CHODZIEŻY i małych miastach jest lepszy wybór/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie

Adara bardzo współczuję, niektóre regiony to faktycznie posucha, bo mam koleżanki ze studiów z różnych regionów Polski i u jednych jest super w tym temacie a u innych tak, jak piszesz. Dziękuje natomiast pani z nikiem "dołączam" - ten polecany przez ciebie lumpeks jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik

Ja jestem początkująca lumpeksiara ale chętnie poobserwuje ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie poobserwuję wątek 🙂 Często odwiedzam second handy, uwielbiam je! ❤️ Wiadomo, że nie zawsze wychodzi się z nich z pełnymi torbami, ale warto tam zaglądać, bo czasami trafiają się prawdziwe perełki. Ostatnio znalazłam tam dwa piękne wełniane swetry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik
Dnia 27.03.2019 o 10:07, sylwia_misiewicz napisał:

Ja również chętnie poobserwuję wątek 🙂 Często odwiedzam second handy, uwielbiam je! ❤️ Wiadomo, że nie zawsze wychodzi się z nich z pełnymi torbami, ale warto tam zaglądać, bo czasami trafiają się prawdziwe perełki. Ostatnio znalazłam tam dwa piękne wełniane swetry!

ja mam takie szczęście że zawsze na coś ciekawego trafię i nie muszą to być od razu torby, czasami wystarczy jedna fajna perełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dołączam

mam pytanie do dołączam - ile czekalas na przesylke z tego sklepu Odstawieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhidadsadoas

Też dołączam do grona fanek lumpeksow tylko że w moich stronach cześciej mówi się szmateksy - idziemy na szmaty. Wole jednak określenie lumpeks albo second hand. Ostatnio kupiłam katanę jeansową i bluzkę z długim tyłem. Chętnie kupuje w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zrobiłam sobie wyjście do lumpeksów i znalazłam super zasłony na oka, powystawową prostownicę, marynarkę za 8 złotych, sweterki po 4 zł. Także zakupy się udały 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2019 o 19:51, Gość gosik napisał:

ja mam takie szczęście że zawsze na coś ciekawego trafię i nie muszą to być od razu torby, czasami wystarczy jedna fajna perełka

Oczywiście - zgadzam się w 100% 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zdobycze to torebka z pięknymi ćwiekami z Zary za jedyne 20 złoty, nówka nie śmigana oraz malinowy stojak na dokumenty i metalowa półka prysznicowa.  I am so happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona

dziewczyny odkryłam lumpeksy w internecie i to jest dopiero szał! kupuje na odstawieni i na second maxie przede wszystkim. Czekam na promocje i dosłownie ciuchy za grosze i wiele z metkami. Takie zakupy to ja rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayna

Jeśli ktos jest z Poznania, mam na sprzedaż wielki karton rzeczy, prawie wszystkie są nowe,  głównie spodnie i bluzki w rozmiarze ok. 40, ale generalnie 38-44 oraz trochę używanych lnianych rzeczy, używane skórzane torebki w idealnym stanie itd. Ceny 20-50zł. Tez nowa biżuteria. Ale to ktoś musiałby przyjść, bo nie chce mi sie wystawiać i opisywać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayna

Dodam, że są tam nowe skórzane ciuchy, np. spodnie, ale te są duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika87

Ja też należę do grona fanek lumpeksów i zawsze udaje mi sie wyszperać cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×