Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Owłosienie pod pachami

Czy facet umówi się z kobietą, u której widział włosy pod pachami?

Polecane posty

Gość Owłosienie pod pachami

Przykładowo, kobieta miała taki czas że nieco odpuściła golenie się pod pachami, facet widział ją w takim stanie w ...ence na ramiączkach w pracy lub podczas wspólnej kawy.

Czy on w ogóle będzie chciał się z nią potem umówić na randkę? Czy raczej tamtej widok sprawił, że już nie zobaczy w niej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old school

oczywiscie, czemu nie? 

brak partnera no i zima - mozna wybaczyc ale jak juz sie umowi to moze by tak wydepilowac i pachy i nogi? o muszelce nic nie powiem bo to kwestia gustu czy na zero, irokeza czy inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuxxx

Skoro brak partnera, to tym bardziej nieogolonych pach nie powinna odsłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wątpie czy do mężczyzn będzie przemawiał argument "była Zima". Ale przy ciekawej osobowości można swoim urokiem przykryć ten zarost. Ale mężczyzni raczej omijaja nadmierne owłosienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia

Bardzo zdziwilem się gdy kobieta napisała zefacet widział włosy pod pachami . Dziewczyno jak możesz tak myśleć kiedyś nikt nie golił tam włosów jak i nóg . Golenie wymyślili ludzie by zarabiać kasę na tym . Natura nam dała włosy tam nie po toby przeszkadzały tylko nas chroniły . Poczytaj sobie dlaczegomamy włosy . Ja tęsknie za kobieta która się nie goli  jest dla mnie pociągająca i mój  Wacek od razu staje się duży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił na wstępie. Dla mnie to po prostu brak higieny lub lenistwo. Kobieta kategorycznie MUSI być wydepilowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jestem kobieta mam 29 lat pracuje w branży farmaceutycznej  mam pod sobą 11 facetów i 4 kobiety ,lubię sex jestem wolna i często się kocham z facetami . Nie gole się nigdzie mam włosy umiarkowanie dużo ,faceci szaleją gdy im pokazuje swoje włoski ,bardzo ich to podnieca . Nie narzekam na brak zainteresowania facetów podobno jestem ładna nie mnie oceniać lecz mam na skinienie każdego faceta mimo ze nie gole się w żadnym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, mi zarost tu i ówdzie w niczym nie przeszkadza ,tak jest nawet lepiej bardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Ewa napisał:

Jestem kobieta mam 29 lat pracuje w branży farmaceutycznej  mam pod sobą 11 facetów i 4 kobiety ,lubię sex jestem wolna i często się kocham z facetami . Nie gole się nigdzie mam włosy umiarkowanie dużo ,faceci szaleją gdy im pokazuje swoje włoski ,bardzo ich to podnieca . Nie narzekam na brak zainteresowania facetów podobno jestem ładna nie mnie oceniać lecz mam na skinienie każdego faceta mimo ze nie gole się w żadnym miejscu .

 Wszystko fajnie Ewciu też lubię zarost, z początku "bycie" z  kobietą bez zarostu to kojarzyło mi się że z dzieckiem jestem. Tylko nie daje mi spokoju tych 11 facetów pod tobą :DD Nie możesz choć jednemu zezwolić by był na tobie?? :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fceet albo chce sie umówić, albo nie i niewygolone pachy nie maja tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, redaktorFuckt napisał:

Czyli taka dżungla ahaaaa

 Nie wszyscy faceci lubią się w pedofili bawić ahaaaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
Dnia 23.03.2019 o 09:14, Gość Owłosienie pod pachami napisał:

Przykładowo, kobieta miała taki czas że nieco odpuściła golenie się pod pachami, facet widział ją w takim stanie w ...ence na ramiączkach w pracy lub podczas wspólnej kawy.

Czy on w ogóle będzie chciał się z nią potem umówić na randkę? Czy raczej tamtej widok sprawił, że już nie zobaczy w niej kobiety?

Przecież to naturalne, że kobiety mają włosy pod pachami 😕 Jak fajna to bym się umówił 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

ja bym się nie umówił więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×