Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawy42

Spotkanie u jej rodziców.

Polecane posty

Po raz kolejny zwracam się z pomocą do was jak narazie wasze rady się sprawdzają 🙂 . Dzięki. Pisząc dzisiaj z dziewczyną powiedziała , że chce żebyśmy się spotkali , ale u jej rodziców . Niezbyt dużo o nich wiem praktycznie nie wiele i moje pytanie brzmi jak się zachować , ubrać , powinienem coś kupić dla państwa domu (jej rodziców) . Jakieś rady ?Miał ktoś podobne doświadczenia?Dodam , że nigdy nie byłem u rodziców żadnej z byłych dziewczyn i jest to dla mnie nowa rzecz . Jak im zaimponować , żeby mnie polubili i zaakceptowali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zaproponujesz coś konkretnego co dla ojca a co dla matki ? Myślałem nad czekoladkami dla matki dla ojca myślałem o jakimś alkoholu , ale wolałbym coś innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź 🙂 , bardzo mi zależy żebym wypadł jak najlepiej w oczach jej rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Niiisia25 napisał:

Tak też myślałam, wlasnie o butelce dobrego alkoholu dla ojca (tutaj zależy, na pewno ma jakiś ulubiony alkohol, czy to czysta, czy to whisky, itp). To jest prezent tradycyjny i odpowiedni.

Dla mamy mogą być czekoladki, kwiaty, również dobre wino, ale skoro kupujesz już ojcu, to może rzeczywiście warto byłoby coś innego. Są też takie zestawy dobrych herbat z filiżanką, czy kaw. Z kosmetyków odradzam, duża szansa że prezent będzie niatrafiony. Zastanowilabym się nad jakimś zestawem, niedawno w galerii widziałam stoisko z pięknymi gotowymi prezentami, jak np czekoladki, plus kawa. Albo herbata plus filiżanka

Dla mnie to już trochę za dużo. Chłopak przychodzi i wyciąga jakieś filiżanki, czekoladki, kawki xD Bez przesady. Kwiaty + wino (do obiadu) jak najbardziej wystarczą.

Do tego elegancka, wyprasowana koszula, uśmiech na twarzy, odpowiednie maniery i sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz  dobre

Podejście  w dzisiejszych  czasach  żaden  nie chce  schlebiac  rodzicom  przyszłej  żony  od razu  buduje  mur  dla własnego  bezpieczeństwa  ja od siebie  Ci powiem  że oprócz tej  oprawy  ubioru  itd  nie mów  zbyt  wiele  o sobie  na to  przyjdzie  jeszcze  czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omg
18 minut temu, Ciekawy42 napisał:

Dobrze wiedzieć dzięki

Jesteś chory na głowę, słuchaj bab , baby ci doradzają tak jak by one sobie wymarzyly żeby było. Dla mnie jesteś bialorycerzykiem , nie zapomnij wypolerowac zbroji przed wyjściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy 42

Zbroji??? Nie wiedziałem że nie umiesz pisac po polsku. Ile klas skończyłaś? Wizyta odwołana, szukaj sobie robola zamiast mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Na twoją brzydotę nic nie pomoże, więc i tak będą jej odradzać związek z tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen

Jesteś gołodupcem więc nie pasujesz do mojej rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghnm

Dostaniesz czarną polewkę i tak się to skończy. A ciąg dalszy już znasz - będziesz sam, będziesz sam, będziesz sam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przem

A jej rodzice wiedzą, że ona ma spłacać twoje kredyty i do tego ci jest potrzebna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przem

ty podły interesowny bydlaku, żeby ci się nie udała ta kolejna manipulacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×