Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olciaaaaaaa

Dlaczego gdy nie zmywałam makijażu moja cera była piękna a gdy zaczęłam zmywać mam trądzik i pełno krost ?

Polecane posty

Kiedyś nakładałam fluid jak chodziłam do szkoły dotykałam twarz jadłam peeełno słodyczy i myłam ją raz na tydzień czasami bardzo bardzo rzadko jakaś maseczka ściągająca ale to Tak dla zabawy. Fluid nakładałam do szkoły gdy i na noc go nie zmywałam gdy rano wstałam nakładałam po prostu następną warstwę i tyle. Dzień w dzień tak samo a moja cera była... o dziwo ładna. Gdy teraz zaczęłam zmywać makijaż aplikować krem zaraz po przejechaniu tonikiem to moja twarz nie wygląda dobrze... krosty trądzik całe czoło zasyfione. W lustrze aż tak tego nie widać ale jak odsłobie to widać wszystko ! Normalnie wszystko. Zaczerwienienia, może też blizny. Na noc stosuje maść cynkową. Pije siemie lniane i Zielona herbatkę. Moja dieta to jest cudo. Bogata w warzywa i owoce. Mango arbuz czy avokado. Na śniadanie platki owsiane obiad tp warzywka. Więc o co chodzi ? Skoro zaczęłam dbać o cerę powinna być ona nieskazitelnie czysta nie ? A jest wręcz przeciwnie. A teraz dla dowodu

moja siostra która jest w tym samym wieku co ja ( 15 lat ) nie zmywa makijażu na noc. Tylko czasami jak jej się zachce.  Nie myje jej wgl. Je słodycze pije słodkie. I ma cerę piękna ! No piękną . O co chodzi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona

Zainteresuj się naturalną pielęgnacją, na pewno pomoże! Ja uwielbiam kwesti netuarlnej pielegnacji, dlatego teraz staram sie stosowac hydrolaty i olejki, a ine sztuczne kremy. Dodatkowo pije sobie kolagen od doppelherz i przyznam, ze pomimo 50 lat na karku moja skóra wygląda tak dobrze jak nigdy wczesniej 😉  Pamietaj, ze każda skóra jest inna, nie porównuj sie do siostry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda

dokładnie! ja również mam już swoje lata i zdążyłam się zorientować, że skóra i w ogóle cera to bardzo indywidualna sprawa. Nie ma co liczyć na to, że istnieje gdzieś uniwersalny środek na całe zło. A przy okazji- ten kolagen od dh to jakaś nowość? Czy to może ten, o którym jest mowa na blogu blessthemess? Ostatnio widziałam wpis o zmarszczkach i tam właśnie pojawił się jakiś kolagen do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×