Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ciekawa

Sex analny

Polecane posty

1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Dobre, a kiedy się zorientowałeś, że pomyliłeś dziurki? Czy dziewczyna Ci to uświadomiła?

no dobre .... jednak nawet dla niedoświadczonego te dziurki się różnią - chyba, że dziewczyna chciała dalej być dziewicą i celowo nadstawiła tamtą dziurkę. W niektórych kulturach jest tak dalej, że kobieta najpierw uprawia seks analny po to aby pozostać "nietknięta" i nie zajść w ciążę - podobno dość częste w krajach arabskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie sporo kobiet nie uprawia analu, ale niektóre po jakimś czasie dają się przekonać. Sporo kobiet ma problem bo sie obawia że facet sobie zabrudzi.. mysle ze to glowny problem. chociaz mi sie kolezanka chwalila ze jakos nie maja tego problemu a nie wiem czy sie jakos przygotowuje do tego, raz tylko powiedziała że kilka razy stosowała jakiś lubrykant wodny z pinkshopu. Faceci z tego co wiem to czasem narzekają że ciasno ale fajne jest to ze mozna bawic sie bez gumy. 

Edytowano przez Monia2233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam 2 razy i wydaje mi się żeby kobieta to polubiła potrzeba czasu. Dla mnie nie było jakoś super, ale nie mówię ze więcej nie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kingasub napisał:

seks analny jest możliwy również jak uległa kobieta liże swoją partnerkę tam

Nic nie rozumiem, kobieta z kobietą i seks analny, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Incelariusz napisał:

Nie wiem jak będzie w niebie, ale piekło prawdopodobnie będzie po brzegi wypełnione ludźmi, którzy nie rozumieli co to jest czystość seksualna.

Trudno, ale o ile rozumiem spowiadanie się z seksu przedmałżeńskiego, to nie mam zamiaru spowiadać się i żałować, że uprawiam seks ze swoim mężem nie w taki sposób jaki jest dozwolony przez KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Incelariusz napisał:

Cóż masz taką możliwość tylko potem w piekle nie marudź, że ci za gorąco. Mam nadzieję, że zmądrzejesz i zaczniesz żyć wg przykazań.

Oj tam raz się żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Incelariusz napisał:

No właśnie... jak masz tylko jedno życie to trochę żal je zmarnować.

Ale ja właśnie go nie marnuję tylko korzystam ile się da.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Incelariusz napisał:

Teraz korzystasz, ale na płacz i zgrzytanie zębów też przyjdzie czas.

Czemu tak? Gdzie? Za korzystanie z życia? xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2021 o 15:07, Incelariusz napisał:

Cóż masz taką możliwość tylko potem w piekle nie marudź, że ci za gorąco. Mam nadzieję, że zmądrzejesz i zaczniesz żyć wg przykazań.

Mieszanie religii i seksu to raczej dziwna kombinacja. Straszenie piekłem tym bardziej jest niepoważne wśród dorosłych ludzi, Incelariusz wrzuć na luz chłopie, nie lubisz nie musisz uprawiać anala, ale umoralnianie innych na forum w dziale życie erotyczne to już przesada, za to punktów w niebie nie dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2021 o 14:53, ONA83 napisał:

Nic nie rozumiem, kobieta z kobietą i seks analny, jak?

Kobieta z kobietą to raczej musi wykorzystać jakieś gadżety do tego typu atrakcji, np dildo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Incelariusz napisał:

Chyba każda religia odwołuje się do seksu.

 

Jest to niepoważne, bo w tym wieku oni już powinni sami doskonale znać przykazania. Chyba potrzeba więcej lekcji religii w szkole skoro polacy nawet 10 linijek nie potrafią wykuć. A prawo boskie to dużo więcej niż Dekalog.

Religie odwołują się do seksu bo kontrola zachowań seksualnych to kontrola ludzi, a głównie po to ustanawia się religie, żeby mieć kontrolę nad ludźmi. Seks jest elementem natury i każdy z niego powinien korzystać wedle własnego uznania a nie jakichś ograniczeń będących wymysłem jakichś samozwańczych przywódców duchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Incelariusz napisał:

Powiedzmy. Większość fałszywych religii właśnie po to powstała, dlatego właśnie ważne jest, żeby wierzyć w tę prawdziwą religię czyli katolicyzm.

 

Teraz to pojechałeś. Równie dobrze mógłbyś napisać, że zabijanie jest elementem natury (bo jest) i że można z niego wedle uznania korzystać xD A nie wg jakichś ograniczeń będących wymysłem jakiegoś ministra sprawiedliwości...

Nie ma prawdziwych religii - religia opiera sie o wiarę a nie o dowody naukowe, dlatego nie można żadnej religii nazwać prawdziwą. Religia to wierzenie a wierzyc możesz w co tylko chcesz by ci sie żyło lepiej.

Zabijanie jest elementem natury i ludzie z niego korzystają bez ograniczeń niezależnie od prawa inaczej nie jadłbyś mięsa ani nie słyszałbyś o morderstwach, które przecież są nielegalne. To że nie wszyscy, bo jednak większość zamiast zabijać stosuje jakieś inne metody rozwiazywania sporów lub walki o dominację to wynika z kalkulacji zysków i strat (ocena społeczeństwa, reputacja, kary, ilość przeciwników). Tak samo jak z seksem, każdy w pewnym momencie może ale czy i z kim to zrobi to jego wybór i żadne zasady tego nie zmienią. Wybór podejmujesz w oparciu o to jaką masz szansę na sukces (czy partnerka sie zgodzi lub czy uda ci sie ja zmusic) i czy ewentualny koszt (konsekwencje) jest warty wygranej (przyjemność, spełnienie). W przypadku seksu miedzy osobami które się zgadzaja na konkretny typ bliskosci nie ma nikogo pokrzywdzonego i tymbardziej nikomu z zewnątrz nie daje to prawa oceniać takiego zachowania. Można mieć swoją opinię i można ją wyrazić byle nie straszyć ludzi swoimi wypowiedziami ich nie krzywdzić, bo tego wymaga kultura dyskusji.

Tematem jest seks analny i statystyka z nim zwiazana więc mało kogo interesuje czy to moralne, dozwolone.

Tyle że dyskusja teologiczno moralna powinna byc w zupełnie innym dziale. A ja nie mam zamiaru cie przekonywać do swoich racji (twoja wiara Twój wybor) tak jak i ty nie przekonasz mnie. Jak szukasz wyzwania to proponuje nawracac grzesznice z dzielnicy czerwonych latarnii, jak tam ci się uda to zbawisz wiele istnień i zasłużysz na lożę w niebie, podczas gdy większość będzie się wygrzewać na imprezie w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malo sie z tym spotykam, ale raczej nei wiele osob sie tym chwali:) przynajmniej ja tak to widze;)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2019 o 08:05, Gość gość napisał:

Z mojego doświadczenia (a troche kobiet było w moim życiu) tylko jedna zdecydowanie odmówiła. Pozostałe to tak bym powiedział 50/50, ale jedna to TYLKO w dupke! Owszem, był tez seks klasyczny ale zdecydowanie preferowała anal.

Ja tez taka mialem co preferowala anal 🙂 chyba ze sporym przebiegiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×