Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mala35

Czego on szuka

Polecane posty

Gość Mala35

Zacznę od tego że ja mężatka on żonaty. Poznaliśmy się na szkoleniu. Zaczęliśmy pisac ze sobą o wszystkim. Pisze że ma cudowną idealną żonę. Robi mu loda z polykiem często. Daje kiedy chce. Jednocześnie piszemy bardzo erotycznie co by mi zrobił i takie tam. Po co mu kochanka skoro ma tak zajebista żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to FACET, a faceci mają to do siebie, że lubia poświntuszyć z różnymi kobietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są dwa rodzaje kandydatów na kochanka:

1. "Z żoną łączy mnie tylko kredyt/dzieci"

2. "Mam wspaniałą żonę"

Celem kandydata drugiego typu jest wjechanie na ambicje. Kobieta myśli sobie - skoro żona jest super to ja muszę być jeszcze lepsza. Celowe zagranie. Kobiety zostaly ewolucyjnie zaprogramowane tak by ze sobą rywalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Mala35 napisał:

Zacznę od tego że ja mężatka on żonaty. Poznaliśmy się na szkoleniu. Zaczęliśmy pisac ze sobą o wszystkim. Pisze że ma cudowną idealną żonę. Robi mu loda z polykiem często. Daje kiedy chce. Jednocześnie piszemy bardzo erotycznie co by mi zrobił i takie tam. Po co mu kochanka skoro ma tak zajebista żonę?

 Nowe emocje, nowe atrakcje, może byś mu zrobiła coś czego nie robi mu żona? Zakazany owoc zawsze lepiej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu nie wierzę
7 minut temu, Gość Mala35 napisał:

Zacznę od tego że ja mężatka on żonaty. Poznaliśmy się na szkoleniu. Zaczęliśmy pisac ze sobą o wszystkim. Pisze że ma cudowną idealną żonę. Robi mu loda z polykiem często. Daje kiedy chce. Jednocześnie piszemy bardzo erotycznie co by mi zrobił i takie tam. Po co mu kochanka skoro ma tak zajebista żonę?

To po co ...ka co ma męża pisze z innym..szmacisko to korzysta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35

Mówił że jest na mnie napalony. Np. Wczoraj pisał że zwiazal by mnie i zer.znal jak suke. On tak pisze bo wie że mnie to kręci. Z drugiej strony nie ma pewności że się w ogóle kiedykolwiek spotkamy oprócz spraw zawodowych. Dziwię się gdy pisze że jego żona jest z niego zadowolona w seksie. On pisze że nie zdradził by jej choć nigdy nie mów nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mala35 napisał:

Mówił że jest na mnie napalony. Np. Wczoraj pisał że zwiazal by mnie i zer.znal jak suke. On tak pisze bo wie że mnie to kręci. Z drugiej strony nie ma pewności że się w ogóle kiedykolwiek spotkamy oprócz spraw zawodowych. Dziwię się gdy pisze że jego żona jest z niego zadowolona w seksie. On pisze że nie zdradził by jej choć nigdy nie mów nigdy.

 No przecież służbowo w czasie pracy mógłby cie wydupczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35

E tam. Popisac można ale żeby od razu seks? Tylko chcialabym wiedzieć co mu w głowie siedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mala35 napisał:

E tam. Popisac można ale żeby od razu seks? Tylko chcialabym wiedzieć co mu w głowie siedzi. 

 Jak bystry facet to i tak cię zerżnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35

Z drugiej strony bardzo mi pomógł w sprawach zawodowych. Powiedział że nie wie czemu tak jest ale jestem kimś dla niego. Sam nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Jak bystry facet to i tak cię zerżnie 😄

A nie dam się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35

Wypowie się jakiś facet jak wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Mala35 napisał:

A nie dam się 😉

 Hahahaha Moja była cnotka, tez mówiła że się nie da. "Jeździła" aż się oczy radowały, musiałabyś usłyszeć co przy tym wygadywała :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Hahahaha Moja była cnotka, tez mówiła że się nie da. "Jeździła" aż się oczy radowały, musiałabyś usłyszeć co przy tym wygadywała 😄😄

I na jakie teksty się zbajerowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mala35 napisał:

I na jakie teksty się zbajerowala?

 Dużo by opowiadać, a powiem ci krótko. Każdą przeleci, jak nie po tygodniu kuszenia to po miesiacu, jak nie po miesiącu to po roku, moze dopiero jak wdową bedzie :D ale przelecisz. Dobry bajer wygląd dbanie o siebie i masz ją jak wypłatę w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
6 minut temu, Gość Gość napisał:

 Dużo by opowiadać, a powiem ci krótko. Każdą przeleci, jak nie po tygodniu kuszenia to po miesiacu, jak nie po miesiącu to po roku, moze dopiero jak wdową bedzie 😄 ale przelecisz. Dobry bajer wygląd dbanie o siebie i masz ją jak wypłatę w banku.

Masz rację może i tak jest. Tylko po co skoro żona w seksie otwarta. Robi wszystko oprócz trójkąta ale ja też bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mala35 napisał:

Masz rację może i tak jest. Tylko po co skoro żona w seksie otwarta. Robi wszystko oprócz trójkąta ale ja też bym nie chciała.

Wiesz dlaczego Arab ma 3-4 żony? Bo zawsze którąś głowa nie boli, bo każda ma w sobie coś innego czego ta druga nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35

Czyli reasumując nieważne jaką będziesz żoną to i tak może Cię zdradzić. Podobno długo rozważał czy zagadać do mnie w takim sensie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Mała , podaj maila to popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mala35 napisał:

Czyli reasumując nieważne jaką będziesz żoną to i tak może Cię zdradzić. Podobno długo rozważał czy zagadać do mnie w takim sensie. 

 Jak się uprze to po tygodniu, jak nie po tygodniu, to po miesiącu ......... ale cię przeleci :D Mecz zaraz ... i nie bądź taka nieprzystepna, moze się okaże ze to będzie seks twojego życia ??? Chciałabyś żeby taka gratka cię ominęła??? Co bedziesz na starośc wnukom opowiadać ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 Jak się uprze to po tygodniu, jak nie po tygodniu, to po miesiącu ......... ale cię przeleci 😄 Mecz zaraz ... i nie bądź taka nieprzystepna, moze się okaże ze to będzie seks twojego życia ??? Chciałabyś żeby taka gratka cię ominęła??? Co bedziesz na starośc wnukom opowiadać ??? 😄

Dobra to ja jestem w pisaniu.. . że pragnę.......liżę....jestem związana zdominowana. Że będę błagać Pana....Ale w prawdziwym życiu owszem on mi się podoba ale poza pocałunek nie wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mala35 napisał:

Dobra to ja jestem w pisaniu.. . że pragnę.......liżę....jestem związana zdominowana. Że będę błagać Pana....Ale w prawdziwym życiu owszem on mi się podoba ale poza pocałunek nie wyjdzie 

 Namiętny pocałunek, nogi ci zmiękną, majtki zmoczą i ... w ciebie  wejdzie ... zaślepisz się. Czego jemu zyczę a tobie podwójnego silnego orgazmu. Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On to pisze do Ciebie żeby mocno Cię nakręcić. Do tego stopnia, abyś to Ty potem jego zdobywała. Czasami to taka gra, że niewiadomo kto i czego chce bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
5 minut temu, Radziu89 napisał:

On to pisze do Ciebie żeby mocno Cię nakręcić. Do tego stopnia, abyś to Ty potem jego zdobywała. Czasami to taka gra, że niewiadomo kto i czego chce bardziej. 

Zauważyłam że faktycznie gdy ja jestem bardziej niedostępna wtedy mnie nakręca. Np tydz temu pisałam że tylko pocałunek. Wtedy on zapytał czy pocałuję go wszędzie a ja że nie wiem co odpisać. Więc było krótkie pytanie ale tak czy nie? I zaczął mnie nakrecac i kazał się dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość Mala35 napisał:

Zauważyłam że faktycznie gdy ja jestem bardziej niedostępna wtedy mnie nakręca. Np tydz temu pisałam że tylko pocałunek. Wtedy on zapytał czy pocałuję go wszędzie a ja że nie wiem co odpisać. Więc było krótkie pytanie ale tak czy nie? I zaczął mnie nakrecac i kazał się dotykać

 Loda mogłabyś mu zrobić, on ci w rewanżu zajebistą minetkę i ogóra by ci zakisił XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość Mala35 napisał:

Po co mu kochanka skoro ma tak zajebista żonę?

nikt dzień w dzień nie będzie jadł szynki z kwiorem i popijał szampanem albo

on jej w domu opowiada jak cie nakręca i mają ostrą jazdę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
5 minut temu, Gość gość napisał:

nikt dzień w dzień nie będzie jadł szynki z kwiorem i popijał szampanem albo

on jej w domu opowiada jak cie nakręca i mają ostrą jazdę

 

Raczej nie bo strasznie zazdrosna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Mala35 napisał:

Raczej nie bo strasznie zazdrosna jest

 Ma na ciebie chcicę i zamoczyłby ci. Wierzę w to że jak się postara to zamoczy, bo też nie jest ci obcy, też chciałabyś a boisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
39 minut temu, Gość gość napisał:

 Ma na ciebie chcicę i zamoczyłby ci. Wierzę w to że jak się postara to zamoczy, bo też nie jest ci obcy, też chciałabyś a boisz się.

Nie jest mi obcy ale szczerze to się dobrze nie znamy. Wolę długoterminowe znajomości a nie seks na raz. Robię wyzwania gdzie musi coś zrobić np wysłać zdjęcie... I zgadza się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA

Ja tez jestem w podobnej relacji z facetem. Jest super. Nakreca mnie a później w domu kocham sie z mężem aż meble trzeszczą. Zakładam, że on robi tak samo. Pytasz dlaczego - bo jest z Tobą inaczej, może być on sam inny, jestes wyzwaniem, krecisz go. Zdradzic żony nie chce z miłości. Podnieci sie przy Tobie, a ulży w jej ustach.

Czy zawsze trzeba sie "znać" człowieka by czuć  namiętność?

Ciesz się tym, nie wypatruj miłości i zwiazku w tym układzie. Przyjrzyj się bliżej sobie to sama przyznasz, że jego słowa wyzwalaja w Tobie ogromne pokłady energii. 

Czy my kiedyś trafimy do łóżka? Zakładam, że nie. Chociaż brak 100% pewności powoduje, że adrenalina nadal jest w obiegu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×