Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala

Kobieta dla faceta to kawałek mięsa z trzema dziurami

Polecane posty

Gość Ala

Niestety taka jest prawda i nie zaprzeczycie Panowie. Kobieta potrafi się zakochać w intelekcie mężczyzny, w jego charakterze. Dla faceta liczy się tylko ciało. Jest mu obojętnie czy włoży tam czy gdzie indziej, dlatego też przy każdej napotkanej okazji zdradzają. Nie ma mężczyzny który nie zdradzi jeśli trafi mu się taka możliwość.

Dla faceta kobieta może nie mieć mózgu, facet nie musi z nią rozmawiać o sztuce, muzyce, historii, wystarczy że z nią sypia. Jeśli nie ma seksu, kobieta staje się tylko przedmiotem w domu, który może posprzątać i ugotować. 

Związek dla faceta to darmowa prostytutka na kilka lat, a czasami nawet na całe życie jeśli nie trafi mu się inna.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

No tak jest już od dawien dawna więc czemu Cię to dziwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joggg

kobiety sie seksują w modym wieku(tzw przygody), mezczyzni gdy są w związkach(tzw zdrady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Ala napisał:

Niestety taka jest prawda i nie zaprzeczycie Panowie. Kobieta potrafi się zakochać w intelekcie mężczyzny, w jego charakterze. Dla faceta liczy się tylko ciało. Jest mu obojętnie czy włoży tam czy gdzie indziej, dlatego też przy każdej napotkanej okazji zdradzają. Nie ma mężczyzny który nie zdradzi jeśli trafi mu się taka możliwość.

Dla faceta kobieta może nie mieć mózgu, facet nie musi z nią rozmawiać o sztuce, muzyce, historii, wystarczy że z nią sypia. Jeśli nie ma seksu, kobieta staje się tylko przedmiotem w domu, który może posprzątać i ugotować. 

Związek dla faceta to darmowa prostytutka na kilka lat, a czasami nawet na całe życie jeśli nie trafi mu się inna.

 

 

Kobieta potrafi się zakochać tylko w wyglądzie, to mężczyźni zako...ą się w intelekcie i charakterze. Mężczyźni nie zdradzają ukochanej kobiety. Nigdy nie związałbym się z pustą kobietą bez zainteresowań.

Ty nie piszesz o mężczyznach, tylko o niedojrzałych chłopcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa

Jak to darmowa? Żony czy partnerki drą kasę bardziej niż prostytutki, bo tamte biorą za usługę a żona da dwa razy do roku a kasę drze przez cały, są dużo droższe. Prostytutki nie trzeba karmić i ubierać, ani zabawiać, zabiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wątek starego idi/oty porzuconego przez kolejną kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile razy użyjesz mojego imienia tyle razy cie przeklnę. 

Jesteś złym człoiwiekiem i dlatego ci się nie wiedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie

No brawo,  w końcu jakaś samica,  która zdała sobie sprawę kim naprawdę jest jej gatunek.To też wymaga odrobiny inteligencji 😉 Słowiańska niewolnica, białe mięso,  zabawka seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam wrażenie, że pomyliłaś czasy.  Przynajmniej ja na swojej drodze spotykam same kobiety, dla których facet jest bankomatem i przyrodzeniem na pstryknięcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość 43 cm w bicepsie napisał:

No brawo,  w końcu jakaś samica,  która zdała sobie sprawę kim naprawdę jest jej gatunek.To też wymaga odrobiny inteligencji 😉 Słowiańska niewolnica, białe mięso,  zabawka seksualna.

dla ciebie pół mózgu to nawet nie 3 ani nie 1 dziura, tylko 0 jak twoja goła przeorana przez ksiedza ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

dla ciebie pół mózgu to nawet nie 3 ani nie 1 dziura, tylko 0 jak twoja goła przeorana przez ksiedza ... 

No raczej kobiety zamiast się zloscic powinny się cieszyć że mają 3 dziury,  bo gdyby nie one to nawet pies z kulawą nogą by was nie chciał.  Życie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co na to twoi fani z fb, że nic nie robisz, wysiadujesz całymi dniami na kafe, udajesz kobiety i je w najwulgarniejszy sposób hejtujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorem watku jest ohydny stary dziad spółkujący z psami, bo żadna kobieta go już nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Co na to twoi fani z fb, że nic nie robisz, wysiadujesz całymi dniami na kafe, udajesz kobiety i je w najwulgarniejszy sposób hejtujesz? 

Zazdrościsz końska spíerdolino że mam wielu fanów na całym świecie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

masz obleśny cwelu frotowy dywan na cyckach 🗣️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

11 minut temu, Gość 43 cm w bicepsie napisał:

Zazdrościsz że mam wielu fanów na całym świecie?  

ty masz fanów zoofili takich jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie

Wasi kurzy 

14 minut temu, Gość gość napisał:

masz obleśny cwelu frotowy dywan na cyckach 🗣️

Masz kompleks kurzej łysej klaty bo nigdy nie byłaś z prawdziwym facetem tylko z chudymi chłopcami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie

Żona mi umiera ,więc siedzę w internecie pod roznymi nickami, zakładam te glupie tematy i sam na nie odpowiadam! Nic innego nie mogę robić ,bo jestem popie***lonym starym, zmęczonym życiem bu*em !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaka żona??? ty nie masz zony, ty masz tylko panienkę co sie na tobie poznała i cię olała. A miała cię utrzymywać, co za pech 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

 ty masz tylko panienkę co sie na tobie poznała i cię olała. A miała cię utrzymywać, co za pech 😕 

On jest młoda, szybko znajdzie normalnego chłopaka zamiast starego spróchniałego imbe/cyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jaka żona??? ty nie masz zony, ty masz tylko panienkę co sie na tobie poznała i cię olała. A miała cię utrzymywać, co za pech 😕 

Haha co to za fantazje Wieczorna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvjfds

Znam jego byłą żonę, miewa się rewelacyjnie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość 43 cm w bicepsie napisał:

Haha co to za fantazje Wieczorna? 

Ja nie jestem wieczorna, wieczorna nie istnieje a ty nie masz zony bo się z tobą rozwiodła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie

Dobra,  ja stąd spadam bo robi się naprawdę CREEPY 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Todek

To wam pomoże w pożyciu 

https://www.youtube.com/watch?v=QyNXLN1RKmA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Todek

To  https://youtu.be/QyNXLN1RKmA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×