Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka12345

Wasza opinia

Polecane posty

Chciałabym wiedzieć co myślą inni i ewentualnie skorzystać z jakiś rad a mianowicie poznałam faceta wszystko było okej aż do chwili zbliżenia . Poczułam się upokorzona zawstydzona i popadłam w kompleksy . W ciągu tej chwili zostało mi wypominane że mam rozstępy i nazwana grubaskiem niby zdrobniale aczkolwiek bardzo mnie to zabolało . Czy to jest normalne że facet mówi takie rzeczy praktycznie nowo poznanej kobiecie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A nie przesadzasz przypadkiem? Jak masz rozstępy to je masz. I tyle! Podaj wiek i kg i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Malinka12345 napisał:

Chciałabym wiedzieć co myślą inni i ewentualnie skorzystać z jakiś rad a mianowicie poznałam faceta wszystko było okej aż do chwili zbliżenia . Poczułam się upokorzona zawstydzona i popadłam w kompleksy . W ciągu tej chwili zostało mi wypominane że mam rozstępy i nazwana grubaskiem niby zdrobniale aczkolwiek bardzo mnie to zabolało . Czy to jest normalne że facet mówi takie rzeczy praktycznie nowo poznanej kobiecie ? 

Według mnie to jest jakis niekulturalny facet. Nie jest to na pewno miłe usłyszeć takie rzeczy ale z drugiej strony on na pewno tez nie jest idealny wiec mogłas mu odpowiedziec ze a Ty jestes taki i taki itp. i by sie uspokoił. A na pewno jestes seksowna i masz pociagające ciało. Więc musisz byc pewna siebie i sie nie przejmowac takimi bzdurami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire

Cham i prostak. Nawet jeśli masz te rozstępy, nawet jeśli masz dodatkowe kg, nie musi Cie o tym informować podczas seksu, a tym bardziej nie na samym początku. Lustro masz, wiesz jak wyglądasz, a jego komentarze były zwyczajnie chamskie. Więc nie, to nie jest normalne, a skoro takie zachowanie wychodzi już na dzień dobry, to chyba czas się zastanowić czy chcesz być z takim frajerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Król Nabuchodonozor napisał:

helou, mówisz to do laski, która popuściła pieroga praktycznie nieznanemu jej kolesiowi 😄

Królu,  czasami wydajesz mi się płytki jak studnia bez dna. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Król Nabuchodonozor napisał:

ma się ten talent, prawda?

Nie, zrób coś z tym swoim nabuchodonozorstwem. Mogą być pierogi.   😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

No raczej nie zależało mu na Twoim komforcie psychicznym : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Król Nabuchodonozor napisał:

ruskie?

Nie,  lepiej z twarogiem i z ziemniakami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Malinka12345 napisał:

Ktoś coś się wypowie ???

Jedyny komentarz, to chyba tylko, że to koleś kompletnie bez kultury. Od takiego państwa jak najdalej. Ok szybciej o nim zapomnisz tym lepiej dla Ciebie. Nawet w żartach pewne rzeczy są niedopuszczalne! Inteligentny facet wie co może powiedzieć, a co nie. Są sprawy, które nawet jeśli są zgodne z prawdą, nie mówi się o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest doskonały, a jeśli się za takiego uważa, to narcyz i tyle. Omijać należy szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Król Nabuchodonozor napisał:

a może ruska tzipa tak właśnie wygląda?

Jak Rosjanin w rurkach? Prawdopodobnie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Niegrzeczna napisał:

Napisała"W ciągu tej chwili zostało jej to wypominane" 😫Ręce opadają 😒

Jest tylu przystojnych i bardziej taktownych mężczyzn😜

Niestety widzisz tutaj, że to ginący gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×