Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejka to ja

Dlaczego tyle pięknych kobiet jest bitych przez swoich mężów/partnerów?

Polecane posty

Gość Hejka to ja

A z kolei niejedną brzydką jej facet szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to ja

Weźmy na przykład Weronikę Rosati, o której ostatnio głośno, i która twierdzi, że jej były partner - Robert Śmigielski nieraz ją uderzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo im się należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Bo puszczają się na lewo i prawo. Znasz powiedzenie: Ożenisz się z ładną dziewczyną, to koledzy będa mieli żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bzdury gadasz brzydkie się puszczają podbudowując sobie samoocenę, a jeszcze jak gruba to już gładko, potem pisze, ze piękna wszyscy ja chcą, tak do łóżka na pewno.  Ładna nie tak łatwo zdobyć, jakiś przychlast lub pasztet pisał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to ja
16 minut temu, Gość gość napisał:

Bo im się należy?

Dlaczego im się należy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to ja

Znam niejedną piękną kobietę, która nie jest puszczalska a też ją facet bije. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo są wredne i sie puszczają??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bzdury gadasz brzydkie się puszczają podbudowując sobie samoocenę, a jeszcze jak gruba to już gładko, potem pisze, ze piękna wszyscy ja chcą, tak do łóżka na pewno.  Ładna nie tak łatwo zdobyć, jakiś przychlast lub pasztet pisał. 

 Przychlast to cię gamoniu zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie taki przychlast pasztecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ciebie je/bał. I to nie jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to ja

Na żadną kobietę facet nie powinien podnosić ręki, a jeśli to robi, to tylko o nim bardzo źle świadczy i dlatego powinien mieć obcięte łapy, bo nie zasłużył na to, by je mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to ja
36 minut temu, Gość gość napisał:

Bo im się należy?

To również o tobie źle świadczy, skoro jesteś za biciem kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hejka to ja napisał:

To również o tobie źle świadczy, skoro jesteś za biciem kobiet. 

przecież to jakiś żałosny koniobijca, co kobiety ogląda jedynie na ekranie monitora :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Brzydkie kobiety też są bite, ale że nie są celebrytkami, to nikogo to nie obchodzi. Tu naprawdę nie ma żadnego związku między poziomem urody a stopniem przemocy w związku. Jest tylko nagłaśnianie pewnych spraw w mediach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to ja
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Brzydkie kobiety też są bite, ale że nie są celebrytkami, to nikogo to nie obchodzi. Tu naprawdę nie ma żadnego związku między poziomem urody a stopniem przemocy w związku. Jest tylko nagłaśnianie pewnych spraw w mediach. 

Właśnie, że jest związek i nie mam tu tylko na myśli znanych publicznie kobiet, ale również te, które nie są sławne. Znam niejedną taką kobietę, co nie jest sławna i piękna, a jej maż czy partner ją bije. I właśnie wśród tych bitych więcej jest tych piękności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipp

kobiety psychicznie potrafią doprowadzac do zawałów, np moja mama w kazdej sprawie dotyczacej pieniedzy potrafila wyludzic pieniadze na siebie(ktore w polowie sie nalezaly tacie), ale to tylko 1% jej szkodliwej działalnosci, bo i mi też truła, cale moje dorastanie bylo jak na szpilkach. Bylo kilka sytuacji ze tata uderzyl mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak kobieta bije to sie o tym nie mowi, ale u kobiet to przemoc psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Bo im się to podoba.

Gdyby im się nie podobało, to znalazłyby sobie normalnych facetów, którzy nigdy nie podnieśliby na nie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Bo poziom zdziczenia obyczajów sięgnął Himalajów . Co to znaczy, że jest ładna i że on i tak ja bije. To jest naruszenie cielesności i na to są  paragrafy. Z resztą , jak Polska długa i szeroka wszędzie w każdym środowisku występuje patologia . Trzeba uczyć małe dzieci, że przemoc to przemoc i  że naruszenie nietykalności fizycznej to zło. Że nikt nikogo bic  nie może. Że tak nie wolno. I wstydzę się kiedy czytam różne głosy , że dostała bo jej się należało (!) Co jej się należało ? Za co ? I od kogo niby ? To są ludzkie dramaty co za tym idzie , ludzka bezsilnośc, depresja . Od lat obserwuje sprawę Michalczewskiego i jego żony Basi. Już by się wydawało , ze u  nich pożycie i życie układa się książkowo . Ale jak jest , niebawem się dowiemy. Jest kat i jego ofiara. Nie bagatelizujmy takich przypadków. Jeśli dziewczyna zgłasza, że była bita ,to należałoby żeby miała na to twarde dowody w postaci obdukcji lekarskiej. Teraz to jest tak, że nikt nikomu w Polsce nie wierzy na słowo. Liczą się zgromadzone dowody. No i wstyd jednak wygrywa. Zobaczcie na statystyki ,ile kobiet ginie rocznie z rąk swoich oprawców. Przemoc to długofalowe zjawisko. Trzeba mieć odwage ,żeby głośno powiedzieć ,że jest się poniewieranym we własnym domu. Nie lekceważmy tego, bo zlekceważenie kolejnego siniaka może prowadzić tylko do dolu z ziemią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

jak kobieta bije to sie o tym nie mowi, ale u kobiet to przemoc psychiczna

Bo faceci wstydzą się przyznać. Błąd, gdyby o tym mówili takie kobiety bylyby traktowane na równi z mężczyznami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Bo faceci wstydzą się przyznać. Błąd, gdyby o tym mówili takie kobiety bylyby traktowane na równi z mężczyznami. 

Zresztą o jakiej ja równi tu mówię. Kobieta mówi, że jest bita, a społeczeństwo, rodzina, przyjaciele nie wierzą. Bo przecież to taki dobry,  spokojny mężczyzna, " Dzień dobry" mówi...itp.itd. Wiedzą lepiej co się dzieje w czterech ścianach, za zamkniętymi drzwiami. I często stają w obronie kata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

😀 o jak mówi - Dzień dobry , to o Pani , taki ułożony i usłużny , piękny mężczyzna jak z czasopisma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
15 godzin temu, Gość ... napisał:

Bo im się to podoba.

Gdyby im się nie podobało, to znalazłyby sobie normalnych facetów, którzy nigdy nie podnieśliby na nie ręki.

Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to ja
Dnia 26.03.2019 o 10:59, Krzyśipiłka napisał:

Trzeba było być dziewicą! To wtedy nie były by bite!

Nie ma prawa jej bić jeżeli nie była dziewicą. jeżeli mu się nie podobało to, że nie była cnotliwa to nie trzeba było sie z nią wiązać a jeżeli się z nią związał to powinien ją szanować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Nie znam nikogo kto byłby bity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótka piłka

Zabiłabym jak psa. 

Biją, bo kobieta najczęściej nie ma odwagi się bronić i uważa, że zasłużyła sobie, bo przecież uraziła misiaczka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Dnia 26.03.2019 o 00:01, Gość ... napisał:

Bo im się to podoba.

Gdyby im się nie podobało, to znalazłyby sobie normalnych facetów, którzy nigdy nie podnieśliby na nie ręki.

Taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×