Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam już dość

Mam 24 lata i nigdy się nie całowałam

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 25.03.2019 o 22:50, LoserVirgin napisał:

Tym się nie przejmuj. Może będziesz miała szczęście i twój pierwszy pocałunek będzie z miłością twojego życia. Może nie i kiedyś kogoś pocałujesz, ale nie będziecie razem, a zyskasz doświadczenie. Ja też się jeszcze nie całowałem, co ciekawe nie rozpatruję tego jako porażki, bo nie zależy mi, żeby "po prostu" się całować. Wolałbym mieć dziewczynę, a nie odhaczone całowanie, seks itd.  A z seksem to jest tak, że nie należy go tabuizować w stylu: "każdy kto przed ślubem uprawia seks jest dewiantem itd.", ale też nie możesz swojej wartości mierzyć przez pryzmat tego, z kim, jak często i czy w ogóle się seks uprawiało. Typowy Seba z typową Karyną to potrafią, a wartościowymi ludźmi nie są. Dzisiejszy świat jest taki, że co wrażliwsi, bardziej zamknięci w sobie mają problem, żeby się otworzyć przed drugą osobą, a co za tym idzie uprawiać seks.

Czytam tak ten wątek i kto by pomyślał, że faceci będą rozsądniejsi i przychylniej patrzeć na kwestię braku doświadczenia niż kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W końcu

Ja mam 22 i jesienią w końcu zaliczę 😄  Byle się nie spalić sam na sam 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem cie... Odkąd skończyłam 20 lat (a mam 26) rodzina strasznie mnie meczy, spotkania w gronie rodzimym to dla mnie koszmar, doszła do tego opinia społeczna i komentarze, które czytam w internecie i mimo że mi samej to nie przeszkadza (mam wrażenie że bardzo późno dojrzewam a i moj poped włącza się dopiero w chwili, kiedy coś do kogoś poczuję (i jest to niestety nieczęsto) , to z tych powodow nabawilam się strasznych kompleksów. Mimo że nie chce tego zrobić i jeśli bym to zrobiła to czułabym się z tym źle, to będąc w takiej sytuacji jak jestem teraz - również czuje sie z tym źle. Chciałabym być normalna i iść tempem takim jakim idą wszyscy. A nigdy nie szłam. Czuje sie z tym źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to pocałuj póki nie jest za późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojj

Nie masz się czym przejmowac, pocałunek można odhaczyc bardzo szybko ale nie o to tu chodzi.. Skoro tyle czekałaś to czekaj a nie rób tego byle jak z byle kim, bo się zniechecisz a i przyjemność będzie żadna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też:( Czuje się jak wyrzutek, nie znam nikogo w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek henryk

jest masa niedoświadczonych ludzi obu płci, nawet po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.08.2019 o 03:49, Gość wujek henryk napisał:

jest masa niedoświadczonych ludzi obu płci, nawet po 30stce

To prawda, tylko nikt się do tego nie przyznaje, stąd przekonanie że jest się jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczę

Szok że tacy ludzie istnieją, żyjecie w piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 22 lata i tak samo żadnego doświadczenia. Ale nie spieszy mi się, to nie wyścigi 🙂 Często osoby z niższych warstw społecznych wcześnie zaczynają i ida w ilość, ale ja zdecydowanie stawiam na jakość. Wierzę, że ta prawdziwa miłość czeka na mnie już "za rogiem".

Wśród moich znajomych jest bardzo wiele osób, które jeszcze nigdy nie było w żadnym związku ani nawet sie nie całowali, zwłaszcza wśród chłopaków 🙂 I nie, nie żyją w piwnicy. To normalni, wartościowi młodzi ludzie z ambicjami i dobrym sercem. I jestem przekonana, że przyciągną w przyszłości równie wartościowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 35 lat, jestem facetem i też się nie całowałem.Byłem zdołowany i chciałem się nawet zabić.Podobno jestem przystojny 192cm 90 kg ale jakoś z kobietami nie wychodzi.Może za bardzo chciałem.Już mi nie zależy na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Smutne,  wiem co czujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Leżaczek napisał:

Ja też nie, nawet nie wiem czy bym chciał mam wrażliwe już zęby 😗

Leżaczek a jaki jest twój wygląd? Jak się oceniasz? Jesteś z siebie zadowolony i w ogóle ze swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love

 W dzisiejszych czasach poniekąd wszystko przychodzi później i ogólnie pierwszy pocałunek też. Znajdź sobie chłopaka, który będzie ci odpowiadał i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

15 godzin temu, Gość Gość napisał: Leżaczek a jaki jest twój wygląd? Jak się oceniasz? Jesteś z siebie zadowolony i w ogóle ze swojego życia? X ja się muszę ogarnąć mogę żyć o wiele lepiej 😟😞

A co chciałbyś zmienić? 

Nie jest ci smutno, że nie przeżyłeś pierwszej (nastoletniej, młodzieńczej) miłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowany prawiczek

Jestem chyba jedynym na świecie prawiczkiem 35 plus, który nigdy się nie całował ani nie miał dziewczyny. To jest dopiero przegryw, bo w istocie przegrałem życie uczuciowe i seksualne. Ja mam już "pozamiatane". Autorka nie powinna się niczym martwić, kobiety mają sto razy lepiej w tych sprawach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Kobieta, która w wieku 24 lat się nie całowała musi być albo bardzo brzydka albo mieć zbyt wygórowane wymagania, szczególnie w kwestii wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość ech napisał:

Kobieta, która w wieku 24 lat się nie całowała musi być albo bardzo brzydka albo mieć zbyt wygórowane wymagania, szczególnie w kwestii wyglądu.

A może jest cicha jak myszka i nie zwraca na siebie uwagi. Dziewczyna nie musi być piękna, żeby przyciągać uwagę. Jeśli jest przeciętnego wyglądu wystarczy, żeby ściągała na siebie zainteresowanie mężczyzn odpowiednim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A może jest cicha jak myszka i nie zwraca na siebie uwagi. Dziewczyna nie musi być piękna, żeby przyciągać uwagę. Jeśli jest przeciętnego wyglądu wystarczy, żeby ściągała na siebie zainteresowanie mężczyzn odpowiednim zachowaniem.

Takie też znajdują partnerów, i to bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość ech napisał:

Takie też znajdują partnerów, i to bez większych problemów.

Moja współlokatorka ma 25 lat, nigdy nie miała chłopaka, a jest całkowitym przeciwieństwem tego co tu piszecie i przypuszczacie o takich osobach. Jest mega ładna, zawsze ją ktoś zagaduje, ale jest wycofaną domatorką, introwertyczką i jedyne gdzie chodzi, to studia. Nie imprezuje, nie jest towarzyska. Wydaje mi się, że wygląd nie ma nic do rzeczy i  brzydkie(choć to subiektywne pojęcie), ale towarzyskie i otwarte kobiety nie mają problemu znaleźć faceta.I wszystko tkwi w podejściu, otwartości i przede wszystkim chęci. Głupie jest myślenie, że wygląd ma coś do rzeczy. Przecież jest tylu ludzi na świecie, zawsze się komuś spodobamy. Problem w tym, żeby dać się poznać i chcieć kogoś poznać. Niektórzy są samotnikami, którym wygodniej być samemu, przyzwyczajają się do tego stanu rzeczy,  inni są cnotliwi, dłużej czekają, nie są gotowi, czasem winą są kompleksy, doświadczenia, traumy  - różnie bywa. Ale twierdzenie, że ktoś jest za brzydki na związek jest bezsensowne xD Ile to nieatrakcyjnych kobiet ma facetów? A patrząc na koleżanki ze szkoły powiedziałabym wręcz,  że te mniej atrakcyjne często wcześniej zaczynały. To nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

większość facetów chciałoby taką kobietę,  nie martw się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja współlokatorka ma 25 lat, nigdy nie miała chłopaka, a jest całkowitym przeciwieństwem tego co tu piszecie i przypuszczacie o takich osobach. Jest mega ładna, zawsze ją ktoś zagaduje, ale jest wycofaną domatorką, introwertyczką i jedyne gdzie chodzi, to studia. Nie imprezuje, nie jest towarzyska. Wydaje mi się, że wygląd nie ma nic do rzeczy i  brzydkie(choć to subiektywne pojęcie), ale towarzyskie i otwarte kobiety nie mają problemu znaleźć faceta.I wszystko tkwi w podejściu, otwartości i przede wszystkim chęci. Głupie jest myślenie, że wygląd ma coś do rzeczy. Przecież jest tylu ludzi na świecie, zawsze się komuś spodobamy. Problem w tym, żeby dać się poznać i chcieć kogoś poznać. Niektórzy są samotnikami, którym wygodniej być samemu, przyzwyczajają się do tego stanu rzeczy,  inni są cnotliwi, dłużej czekają, nie są gotowi, czasem winą są kompleksy, doświadczenia, traumy  - różnie bywa. Ale twierdzenie, że ktoś jest za brzydki na związek jest bezsensowne xD Ile to nieatrakcyjnych kobiet ma facetów? A patrząc na koleżanki ze szkoły powiedziałabym wręcz,  że te mniej atrakcyjne często wcześniej zaczynały. To nie ma nic do rzeczy.

A ja jestem otwarty, chcę i próbuję, a mimo to kobiety cały czas mnie olewają, więc może kobiet dotyczy to, co piszesz, ale mężczyzn nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.03.2019 o 22:50, LoserVirgin napisał:

Tym się nie przejmuj. Może będziesz miała szczęście i twój pierwszy pocałunek będzie z miłością twojego życia. Może nie i kiedyś kogoś pocałujesz, ale nie będziecie razem, a zyskasz doświadczenie. Ja też się jeszcze nie całowałem, co ciekawe nie rozpatruję tego jako porażki, bo nie zależy mi, żeby "po prostu" się całować. Wolałbym mieć dziewczynę, a nie odhaczone całowanie, seks itd.  A z seksem to jest tak, że nie należy go tabuizować w stylu: "każdy kto przed ślubem uprawia seks jest dewiantem itd.", ale też nie możesz swojej wartości mierzyć przez pryzmat tego, z kim, jak często i czy w ogóle się seks uprawiało. Typowy Seba z typową Karyną to potrafią, a wartościowymi ludźmi nie są. Dzisiejszy świat jest taki, że co wrażliwsi, bardziej zamknięci w sobie mają problem, żeby się otworzyć przed drugą osobą, a co za tym idzie uprawiać seks.

Dokadnie

Lepiej poczekać niż robić to z byle kim. to nawet lepiej, jesteś teraz bardziej świadoma niż jako dzieciak . Może będziesz miała szczęście i ten pierwszy będzie twoim jedynym. Ja mam sporo doświadczenia i źle się z tym czuję, jest we mnie pełno rozczarowania. Fajnie być czystym i z tymi niewinnymi marzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość zmarnowany prawiczek napisał:

Jestem chyba jedynym na świecie prawiczkiem 35 plus, który nigdy się nie całował ani nie miał dziewczyny. To jest dopiero przegryw, bo w istocie przegrałem życie uczuciowe i seksualne. Ja mam już "pozamiatane". Autorka nie powinna się niczym martwić, kobiety mają sto razy lepiej w tych sprawach. 

Są starsi, ale to już jest patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój brat też i straszny z niego dziwak, poza tym z wiekiem rodzi się frustracja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mój brat też i straszny z niego dziwak, poza tym z wiekiem rodzi się frustracja 

Możesz napisać coś więcej? Jak się zachowuje? Jakie ma dziwactwa? Bo ja akurat jestem takim starym kawalerem prawiczkiem. Może zachowuję się podobnie nie zdając sobie sprawy z tego, że ludzie mają mnie za dziwaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Możesz napisać coś więcej? Jak się zachowuje? Jakie ma dziwactwa? Bo ja akurat jestem takim starym kawalerem prawiczkiem. Może zachowuję się podobnie nie zdając sobie sprawy z tego, że ludzie mają mnie za dziwaka?

Ja mam taką siostrę więc może niewiele ci to pomoże bo to kobieta, a nie facet,  u kobiet może być inaczej niż w przypadku mężczyzn, ale moja siostra ma 28 lat i  jest rozgoryczona, żyje marzeniami, jest wiecznie niezadowolona, zazdrości innym nie chcąc się do tego przyznać i chyba nie do końca zdając sobie z tego sprawę. Marzy o miłości. Myśli o miłości przez co jej kontakty z facetami są sztywne, w każdym widzi partnera, a jednocześnie odrzuca go, gdy zaczyna wykazywać zainteresowanie. Mam wrażenie, że ona woli marzyć o facecie niż rzeczywiście go mieć. Kiedyś tak nie było. Tak do 20 roku życia była normalna, więc sądzę, że to tego wina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja mam taką siostrę więc może niewiele ci to pomoże bo to kobieta, a nie facet,  u kobiet może być inaczej niż w przypadku mężczyzn, ale moja siostra ma 28 lat i  jest rozgoryczona, żyje marzeniami, jest wiecznie niezadowolona, zazdrości innym nie chcąc się do tego przyznać i chyba nie do końca zdając sobie z tego sprawę. Marzy o miłości. Myśli o miłości przez co jej kontakty z facetami są sztywne, w każdym widzi partnera, a jednocześnie odrzuca go, gdy zaczyna wykazywać zainteresowanie. Mam wrażenie, że ona woli marzyć o facecie niż rzeczywiście go mieć. Kiedyś tak nie było. Tak do 20 roku życia była normalna, więc sądzę, że to tego wina. 

Typowa stara panna. Będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×