Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela34

Czy list miłosny to dobry wybór???

Polecane posty

Gość Ela34

 Jest ktoś kto mi się podoba,niestety znajomość stanęła w miejscu.Czy podanie lub wyslanie mu kartki z jakąś sentencja lub napisem typu,,Masz obłędne oczy'' ma sens?

:classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam kogoś kto dostał taki list. Autor później uciekał za każdym razem gdy widział te osobę. W przypadku kobiety takie coś to już jakieś nieporozumienie totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela34

Ok dzięki...czyli czekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprowokować spotkanie i pogadać a listy miłosne pisze się do osoby która Cię kocha z wzajemnoscią. Choć minęły te czasy co się listy pisało, mam jeszcze pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, sylwestor napisał:

Możesz sprowokować spotkanie i pogadać a listy miłosne pisze się do osoby która Cię kocha z wzajemnoscią. Choć minęły te czasy co się listy pisało, mam jeszcze pare.

Zgadzam się z tym, że listy miłosne tylko do osoby kochanej z wzajemnością.

Oj tak, minęły te czasy a to wielka szkoda. Jak ja bym chciała dostać taki miłosny tradycyjny list,  pisany piórem uff.

Te co trzymałam na pamiątkę poginęły.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się z tym, że listy miłosne tylko do osoby kochanej z wzajemnością.

Oj tak, minęły te czasy a to wielka szkoda. Jak ja bym chciała dostać taki miłosny tradycyjny list,  pisany piórem uff.

Te co trzymałam na pamiątkę poginęły.:(

Ja mam i czasem lubię poczytac, miło się robi. Teraz maile SMS i wiadomosci. Brak tego czegoś. Czasami Cieszę się że jestem po 40, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też miałam. Niestety remonty, przeprowadzki i gdzieś się w tym galimatiasie zagubiły. Bardzo mi żal.:(

Fajnie trzymać w dłoniach papierowy list pełen wyznać, delikatnie skropiony ulubionym zapachem perfum.(rozmarzyłam się)

Mam też tak z książkami, ebooki nie zastąpią mi prawdziwej papierowej książki. 

Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to słucham audiobooków 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja też miałam. Niestety remonty, przeprowadzki i gdzieś się w tym galimatiasie zagubiły. Bardzo mi żal.:(

Fajnie trzymać w dłoniach papierowy list pełen wyznać, delikatnie skropiony ulubionym zapachem perfum.(rozmarzyłam się)

Mam też tak z książkami, ebooki nie zastąpią mi prawdziwej papierowej książki. 

Pozdrawiam.

 

Ja to słucham audiobooków w trakcie pracy, jeżdżę po 9h dziennie. Po trasie na oczy nie widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×