Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gdzieś tam ...

Szukam

Polecane posty

Gość Gdzieś tam ...

Kobiety do pogadania , na dłużej , może do wirtualnej przyjaźni , zwyczajnej , sympatycznej i dojrzałej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Jestes kobieta czy mężczyzna? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Zdecydowanie jestem mężczyzną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

To pisz tutaj... możesz sie z nami zaprzyjaźnić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Jeśli chodzi o pisanie na forum to prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie rozwalał temat i dlatego wolę bardziej prywatne miejsce gdzie można normalnie rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Gość Ktoś tam napisał:

Jeśli chodzi o pisanie na forum to prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie rozwalał temat i dlatego wolę bardziej prywatne miejsce gdzie można normalnie rozmawiać

Nie gadaj, ze sie przejmujesz... Przecież ani oni Ciebie nie znają ani Ty ich... A to ktos coś tam sobie napisze... Niech pisze to nic nie znaczy tak naprawdę : )

To wsio z mojej strony : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Dziękuję za wypowiedź ale nie wszyscy mają takie podejście jak Ty 😉 Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Nie chodzi o wyjawianie najwiekszych tajemnic, adresu tez nikt od Ciebie nie wymaga... Ale ok. rozumiem, ze wolisz prywate z tym, ze nie wiem czy ktokolwiek na to pojdzie nie wiedzac cos Ty za jeden... Pozdrawiam : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Nawet gdy ktoś pisze tu długo i sporo na swój temat możesz powiedzieć na podstawie tego co za jeden? Wiemy tylko tyle co ktoś nam napisze , kwestia tylko na kogo trafimy i czy mówi prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

To samo można powiedzieć o privie, tam tez można sciemniac... Na to nie mamy aż tak dużego wpływu. Mnie chodziło bardziej o cos innego... Pisząc na głównej możesz sie komuś przyjrzeć... I ocenić czy chcesz przejść na priv, ewentualnie jesli wydaje sie spoko : )

Miłego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

I można uniknąć później rozczarowań? Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyk

Olo to znowz TY??

Ile razy bedziesz ten sam temat zakladal i po co?

Tu nikt  nie chce przejsc na priva albo jak marawstala pisze ....moze pozniej.

Nie mozesz tego zrozumiec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Może dziś jest ta która ma ochotę na rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Chyba brak tu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Witaj Ona , trochę się rozminęliśm ale mam nadzieje że się spotkamy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Cześć Kochani 🙂

 

Myślę, że fajnie byłoby nawiązać znajomość poprzez maile. Mam dosyć urywkowych, powierzchownych kontaktów Może znajdzie się ktoś, kto uważa podobnie:)Sadze ze @ jest pewna magia. To swoiste dzielenie się sobą (ile można przekazać samym listem nie tylko poprzez treść, ale i przez jego materię!) i swoimi przeżyciami z drugą osobą. Dla mnie listy @ zawsze były bardzo cenne, samo wracanie do tych dawnych jest czymś po prostu pięknym. A i samo oczekiwanie na przyjście  @jest niezwykle miłym uczuciem. Chyba jakoś bardziej docenia się to, na co trzeba poczekać:) Teraz narzekam na to, że nie mam z kim pisać, ponieważ nikt nie ma ochoty kontynuować chyba tego zwyczaju, zaprzyjaznie się z ludźmi. Uśmiechnięta dojrzała. 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Witaj Weroniko , masz bardzo fajne i ciekawe podejście ja także uważam że znajomość na maila jest bardziej prywatną ale i zobowiązującą , zawsze powinniśmy pamiętać że po drugie stronie jest człowiek , nie zabawka którą można odłożyć bez słowa , że to jest odpowiedzialność choć nie zawsze każdy o tym pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscOna

Ktoś tam, jesteś? Jeśli masz ochotę porozmawiać, to napisz justynazkafe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Witaj Ktoś tam :)) Często nie chodzi nawet o przekonania czy światopogląd jak o poczucie godności człowieka. Gdy miałam kilkanaście lat byłam przekonana, że należy zrobić wszystko, aby ten podzielony, zróżnicowany świat ujednolicić.Teraz wiem, że różnice poglądów są czymś naturalnym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Jest też istotne na kogo tu trafimy i jak nas potraktuje oraz czego oczekuje a jeśli chodzi o ten zróżnicowany swiat , jeśli jest to w pozytywnych aspektach to chyba tylko lepiej bo kolorytu wszystkiemu nadaje 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Witam 

Uważam że rozmówcę zawsze należy traktować z szacunkiem. Nawet jeśli nie zgadzamy się wyrażaną opinią. Śledząc te forum zauważyłam że brak jest tu kultury w rozmowie. Nie wiem czym to jest spowodowane aż żal ściska jak człowiek człowiekowi może być wilkiem. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Witaj Maiu , przykre to ale muszę się z Tobą zgodzić , może to anonimowość powoduje takie zachowania a może to ich prawdziwe oblicze jest takie? Bardzo dużo jest właśnie takich sytuacji tu, na forum i często z tego powodu trudno prowadzić normalną rozmowę . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziarz

boszzzz jaki smetny chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Jak widać już jedna osoba się znalazła, a przypuszczam, że znajdzie się więcej. Najlepiej nie reagować na takie złośliwosci. Może tylko:

 

33 minuty temu, Gość nudziarz napisał:

boszzzz jaki smetny chlop

Kim jesteś żeby oceniac drugą osobę.?!? Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę możesz znaleźć inny temat adekwatny do Twojej osobowość. 

Pozdrawiam serdecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy

Gość Maja

Oczywiście ja też jestem zdania że każdego rozmówce powinno traktować się z szacunkiem. Niestety nie każdy na to zasługuje. Z całą siłą okazuje swoje chamstwo i małostkowość. 

Niektórzy uważają że jak na kogoś nakrzyczą i wyrażą swoją pogardę dla wszystkich , to są bardziej słyszalni. 

Niestety pokazuje to tylko jakimi są zakompleksionymi i pozbawionymi sensu życia ludźmi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Ale sama przyznasz Maju że trudno zachować równowagę i spokój ducha gdy ktoś zakompleksiony przychodzi i za wszelką cenę chce rozwalić temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
3 minuty temu, Gość Cichy napisał:

Gość Maja

Oczywiście ja też jestem zdania że każdego rozmówce powinno traktować się z szacunkiem. Niestety nie każdy na to zasługuje. Z całą siłą okazuje swoje chamstwo i małostkowość. 

Niektórzy uważają że jak na kogoś nakrzyczą i wyrażą swoją pogardę dla wszystkich , to są bardziej słyszalni. 

Niestety pokazuje to tylko jakimi są zakompleksionymi i pozbawionymi sensu życia ludźmi.  

Dlatego lepiej omijać dyskusje z takimi ludźmi przynajmniej na forum. W realiach czasami po prostu się nie da, uważam że najgorsza rzeczą jest reagowanie tym samym. Agresja budzi agresję.. Czasami angielskim spokojem możemy więcej zdziałać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
13 minut temu, Gość Ktoś tam napisał:

Ale sama przyznasz Maju że trudno zachować równowagę i spokój ducha gdy ktoś zakompleksiony przychodzi i za wszelką cenę chce rozwalić temat

Owszem każdy z nas ma granice cierpliwości. Zawsze można opowiedzieć w normalny inteligentny sposób lub zignorować z czasem takiej osobie się znudzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Jeśli mam być atakowany to wolę odejść i nie słuchać kogoś komu brak szacunku dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×