Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert

Na weselu żonę posuwał nieznajomy.

Polecane posty

Gość Robert

Na weselu wypiłem trochę za dużo i poszedłem się położyć. Żona została tańcząc z młodym facetem. Gdy się ocknąłem i wróciłem żony nie było na sali. Wróciła po jakimś czasie jakaś odmieniona i zmęczona. Początkowo mówiła, że była w łazience, bo źle się poczuła. Po powrocie do domu przyznała się, że ostro posuwał ją ten młody facet. Winą obarczyła oczywiście mnie, bo mogłem tyle nie pić. Myślę, że chciała tego to poszła, przecież też była pod wpływem alkoholu. Powinienem być zły na nią, ale jak opowiadała to się podnieciłem i mieliśmy udany seks. To chyba nie normalne, ale obecnie mam ochotę zobaczyć ją z innym podczas seksu. Nie powiedziałem jej tego, ale mnie to bardzo podnieca. Na samą myśl mam ochotę na seks z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Robert napisał:

Na weselu wypiłem trochę za dużo i poszedłem się położyć. Żona została tańcząc z młodym facetem. Gdy się ocknąłem i wróciłem żony nie było na sali. Wróciła po jakimś czasie jakaś odmieniona i zmęczona. Początkowo mówiła, że była w łazience, bo źle się poczuła. Po powrocie do domu przyznała się, że ostro posuwał ją ten młody facet. Winą obarczyła oczywiście mnie, bo mogłem tyle nie pić. Myślę, że chciała tego to poszła, przecież też była pod wpływem alkoholu. Powinienem być zły na nią, ale jak opowiadała to się podnieciłem i mieliśmy udany seks. To chyba nie normalne, ale obecnie mam ochotę zobaczyć ją z innym podczas seksu. Nie powiedziałem jej tego, ale mnie to bardzo podnieca. Na samą myśl mam ochotę na seks z żoną.

Czy tylko wtedy masz ochote na seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Nie tylko, ale po 14 latach małżeństwa pożycie z żoną stało się rutyną. Tak przynajmniej to odczuwam i potrzeba nam nowych doznań. Wiem, że żona nie pójdzie na taki układ z innym facetem, ale rogi to potrafi od czasu do czasu przyprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.03.2019 o 14:51, Gość Robert napisał:

Nie tylko, ale po 14 latach małżeństwa pożycie z żoną stało się rutyną. Tak przynajmniej to odczuwam i potrzeba nam nowych doznań. Wiem, że żona nie pójdzie na taki układ z innym facetem, ale rogi to potrafi od czasu do czasu przyprawić.

Taka jest rzeczywistość, my jesteśmy 35 lat po ślubie, nie jestem zazdrosny ale jak w poprzednim roku na weselu jakiś młody facet pieprzył moją żonę przy samochodzie...nie było mi miło, a najgorsze jest to że jemu tak po prostu dupę wypięła i rżnął ją od tyłu a ze mną to tylko w łóżku i po ciemku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Taka jest rzeczywistość, my jesteśmy 35 lat po ślubie, nie jestem zazdrosny ale jak w poprzednim roku na weselu jakiś młody facet pieprzył moją żonę przy samochodzie...nie było mi miło, a najgorsze jest to że jemu tak po prostu dupę wypięła i rżnął ją od tyłu a ze mną to tylko w łóżku i po ciemku.

"Nie bylo ci milo" ? A Ty poszedles chociaz na mlodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.03.2019 o 18:38, Piotr napisał:

"Nie bylo ci milo" ? A Ty poszedles chociaz na mlodsza?

No i co ubyło Twojej żonie, miała chęć to wypiła się młodemu a Ty jesteś cały czas to w łóżku Ci daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ta trwała tendencja do podkreślania słowa- "żona" w tych wynurzeniach kafeteryjnych. Takiego PATOsu doświadczają wtedy czytelnicy i że to normalne wszystko jest zdaje się mówić Autor. Cenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obatel
29 minut temu, Giaa napisał:

Dochodzą mnie słuchy, że jesteś kandydatem do permanentnego bana, czy to prawda?

Ty też masz tu funkcje spolecznego moda? 😂

Mnie sie nie da zbanowac. Resetuje telefon i mam inne IP. Wasze bany gowno mi zrobią 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Obatel napisał:

Ty też masz tu funkcje spolecznego moda? 😂

Mnie sie nie da zbanowac. Resetuje telefon i mam inne IP. Wasze bany gowno mi zrobią 😘

 Co wcale nie zmienia tego, że coś z tobą nie ten teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Obatel napisał:

Ty też masz tu funkcje spolecznego moda? 😂

Mnie sie nie da zbanowac. Resetuje telefon i mam inne IP. Wasze bany gowno mi zrobią 😘

Zadałam Ci proste pytanie, a Ty sadzisz się do mnie o jakiegoś moda i agresora załączasz. Nieładnie. Ja tylko chciałam pochylić się nad Twą niedolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do budy
4 minuty temu, Gość Obatel napisał:

Ty też masz tu funkcje spolecznego moda? 😂

Mnie sie nie da zbanowac. Resetuje telefon i mam inne IP. Wasze bany gowno mi zrobią 😘

Widzę że masz wyj...ane na wszystko, na bany, na podstawy kultury i czujesz się z tym dobrze...  współczuję, tobie i ludziom którzy muszą żyć w twoim otoczeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość do budy napisał:

Widzę że masz wyj...ane na wszystko, na bany, na podstawy kultury i czujesz się z tym dobrze...  współczuję, tobie i ludziom którzy muszą żyć w twoim otoczeniu 

E tam, wyluzuj, to zwykły trollik, bankowo z niebieskim flagowym tutaj :) Trzeba wobec takiego wyciągnąć z tyłka ten sztywny pal azji :) Sorry, ale tak mi się jakoś skojarzyło przez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi inna rzecz: dlaczego te opisywane sytuacje zdarzają się ZAWSZE na weselu? 

Nie na imprezie, na domówce, Sylwestrze, balu karnawałowym kurcze dożynkach, ale ZAWSZE wesele!

Czy ludzie poza tą imprezą z domu nie wychodzą? Czy wesele to takie zuuuuooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Giaa napisał:

Bardzo mi się podoba ta trwała tendencja do podkreślania słowa- "żona" w tych wynurzeniach kafeteryjnych. Takiego PATOsu doświadczają wtedy czytelnicy i że to normalne wszystko jest zdaje się mówić Autor. Cenię

😀

Super komentarz 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Niiisia25 napisał:

Jeszcze nie śpisz? 😉

Obudziłem się byłem ale w dość krótkim czasie udało mi się zasnąć z powrotem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, blednygosc napisał:

Obudziłem się byłem ale w dość krótkim czasie udało mi się zasnąć z powrotem ☺

Wiec Bledny nie targa bobra masturbantce! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, blednygosc napisał:

😀

Super komentarz 😀

A jak miał napisać? Moja stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Chyba Cie rozumiem z tym że Cie to podnieca. Ja kiedy przyznałam się swojemu mężowi do zdrady to był mega najarany. Zaskoczyła mnie jego prośba że chce to zobaczyć. Umówiłam się znów z tamtym w lesie a mąż podglądał nas z ukrycia. Uwierzcie że mnie to też kręci niesamowicie ale nie mam odwagi na kolejny taki pokaz przy mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość Miśka napisał:

Chyba Cie rozumiem z tym że Cie to podnieca. Ja kiedy przyznałam się swojemu mężowi do zdrady to był mega najarany. Zaskoczyła mnie jego prośba że chce to zobaczyć. Umówiłam się znów z tamtym w lesie a mąż podglądał nas z ukrycia. Uwierzcie że mnie to też kręci niesamowicie ale nie mam odwagi na kolejny taki pokaz przy mężu.

Mnie to mąż zaskoczył, banalne to ale wcześniej z pracy przyjechał i nakrył mnie z kochankiem, nie zrobił awantury tylko pozwolił  skończyć i sam po nim i przy nim mnie wypieprzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Mnie to mąż zaskoczył, banalne to ale wcześniej z pracy przyjechał i nakrył mnie z kochankiem, nie zrobił awantury tylko pozwolił  skończyć i sam po nim i przy nim mnie wypieprzył.

Też bym cię wypieprzył ale z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miauczek
Dnia 1.04.2019 o 22:20, Lena.Wawa. napisał:

A mnie ciekawi inna rzecz: dlaczego te opisywane sytuacje zdarzają się ZAWSZE na weselu? 

Nie na imprezie, na domówce, Sylwestrze, balu karnawałowym kurcze dożynkach, ale ZAWSZE wesele!

Czy ludzie poza tą imprezą z domu nie wychodzą? Czy wesele to takie zuuuuooo?

Bo goście zazdroszczą że para młoda będzie się dymac podczas nocy poslubnej i ich myśli krążą wokół seksu a potem samo się dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Miauczek napisał:

Bo goście zazdroszczą że para młoda będzie się dymac podczas nocy poslubnej i ich myśli krążą wokół seksu a potem samo się dzieje 

Jak sobie pomyślę, że klasyczny, weselnie uchlany Wujek Miecio, obtańcowujący kogo popadnie i przynoszący obciach swojej szanownej małżonce rozmyśla o seksie, to ciary mnie przechodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Giaa napisał:

Jak sobie pomyślę, że klasyczny, weselnie uchlany Wujek Miecio, obtańcowujący kogo popadnie i przynoszący obciach swojej szanownej małżonce rozmyśla o seksie, to ciary mnie przechodzą...

Każdemu wolno koooochać... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Malkontentki też bywają w tym świecie wirtualnym 😋

Nie wystawaj języka bo Ci na niego nasikam   😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Cześć Giaa! ☺ Krucjata trwa w najlepsze? ☺

Cześć Lena! ☺

Witaj słonecznie! 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

I tak bez buzi? 😎 Od razu? Toć to perwera! 😎

Cóż bylibyśmy bez tych perwersyjnych zachowań? Wystaw go jeszcze raz, no już. Tak jak ja dla Ciebie  😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Endriu Domyslny napisał:

Słońce wlewasz w me spragnione serce. Znaczy, jego promienie. Co u Ciebie? ☺

Co to? Chyba się pomyliłeś w odpowiedzi   😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×