Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Legenda

Bardzo atrakcyjna dziewczyna zapytała się mnie na przystanku, która jest godzina

Polecane posty

Gość Legenda

Wyglądała jak anioł, długie blond włosy, jasnobrązowe piękne oczy, szczupła, w białej kurtce i co najważniejsze spodnie podkreślały jej zgrabne pośladki. Telefon jej się, niestety rozładował i chciała się dowiedzieć, która godzina. Było pełno ludzi, a ona ze wszystkich na przystanku wybrała właśnie MNIE. Odpowiedziałem jej na pytanie, a ona powiedziała ,,wielkie dzięki", a następnie poszła do najbliższego sklepu coś kupić i wsiadła do swojego autobusu. Widzicie było pełno innych facetów na tym przystanku, a ona wybrała mnie. I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowiarek

A potem się obudziłeś, he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda

I tu was wszystkich zaskoczę, to NIE był sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za młot

Musisz mieć nieźle nasrane we łbie, żeby się jarać tym, że cię jakaś laska o godzinę zapytała. Ile ty masz lat, 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda
2 minuty temu, Gość co za młot napisał:

Musisz mieć nieźle nasrane we łbie, żeby się jarać tym, że cię jakaś laska o godzinę zapytała. Ile ty masz lat, 10?

Ha! Spodziewałem się, że pełno zazdrośników będzie próbowało mnie obrazić. Takie rzeczy na mnie nie działają.

Ps. Mam 23 lata, więc jak zapewne się domyślasz jest to trochę więcej niż 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Gość Legenda napisał:

Ha! Spodziewałem się, że pełno zazdrośników będzie próbowało mnie obrazić.

Ja Ci zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

No to nasz teraz pod co trzepać przez najbliższy miesiąc. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jakiś żart? Na niektórych facetów jak widać nawet spojrzeć w przelocie nie można bo od razu jakieś fantazje snują które z rzeczywistością nic wspólnego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To jakiś żart? Na niektórych facetów jak widać nawet spojrzeć w przelocie nie można bo od razu jakieś fantazje snują które z rzeczywistością nic wspólnego nie mają.

No przeciez nazwal sie Legenda, to chyba nie jest zart.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
4 minuty temu, Gość Monika napisał:

No przeciez nazwal sie Legenda, to chyba nie jest zart.. ;D

Może to literówka, pewnie miało być Ględa (od ględzenia jakby co... ;)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxc

Człowieku, to nie zazdrość tylko Twoja niedojrzałość nas razi, tyle w temacie. Mówię to jako kobieta ;) To jest po prostu śmieszne żeby się jarać taką bzdurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda
21 minut temu, Gość zxc napisał:

Człowieku, to nie zazdrość tylko Twoja niedojrzałość nas razi, tyle w temacie. Mówię to jako kobieta 😉 To jest po prostu śmieszne żeby się jarać taką bzdurą

Bzdura? To było wspaniałe doświadczenie z piękną, bardzo piękną dziewczyną o wyglądzie anioła! To jeden z najwspaniajszych dni w moim życiu, gdyby jakiś przystojny chłopak się Ciebie zapytał o godzinę lub drogę, zignorował wszystkie inne dziewczyny i zapytał akurat Ciebie, też byś pewnie odpłynęła jak ja, a może nawet bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Mam takiego kolegę co przez pół miesiąca się uważał za króla świata na uczelni bo przepuścił jakąś dziewczynę w kolejce w sklepie, a ona mu powiedziała, że jest bardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
19 minut temu, Gość Legenda napisał:

Bzdura? To było wspaniałe doświadczenie z piękną, bardzo piękną dziewczyną o wyglądzie anioła! To jeden z najwspaniajszych dni w moim życiu, gdyby jakiś przystojny chłopak się Ciebie zapytał o godzinę lub drogę, zignorował wszystkie inne dziewczyny i zapytał akurat Ciebie, też byś pewnie odpłynęła jak ja, a może nawet bardziej.

Dokladnie Cie rozumiem ja tez bym zakladala temat na kafe od razu jakby tylko choc raz sie tak stalo, ach... ;)

ps: jestem z tego wzgledu Twoja fanka teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Legenda napisał:

Ha! Spodziewałem się, że pełno zazdrośników będzie próbowało mnie obrazić. Takie rzeczy na mnie nie działają.

Ps. Mam 23 lata, więc jak zapewne się domyślasz jest to trochę więcej niż 10.

Umysłowo to ty jesteś na poziomie upośledzonego pięciolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda
36 minut temu, Gość gość napisał:

Umysłowo to ty jesteś na poziomie upośledzonego pięciolatka.

Jak nie masz nic ciekawwgo do napisania to pomiń po prostu ten temat. Masz ciekawe kryteria do oceniania mądrości danej osoby. Chętnie bym cię umieścił na tej twojej skali do określania głupoty, ale nie zawiera ona ujemnego wyniku, niestety. A twój wynik byłby właśnie na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda

Dzisiaj bardzo ładna brunetka zapytała mnie, gdzie jest pewien przystanek, a ja znałem odpowiedź powiedziała, że bardzo dziękuje za pomoc !!! I co wy na to? Same sukcesy mam z dziewczynami ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

No kurde sukces jak nie wiem 😄 sukces to by byl jakbys sie z jakas umowil. Wiele razy pytam o cos ludzi, takze mezczyzn i nie wybieram tych ktorzy mi sie podobaja tylko calkowicie losowo 🙂 bedziesz sie cale zycie jaral, bo jakas laska zapytala cie o przystanek? Przeciez to bzdura. Poderwij jakas, zagadaj i tyle, a nie sie takim czyms emocjonujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

LEGENDA! WSTAWAJ! ZESRAŁEŚ SIĘ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia ‎26‎.‎03‎.‎2019 o 15:37, Gość Legenda napisał:

Wyglądała jak anioł, długie blond włosy, jasnobrązowe piękne oczy, szczupła, w białej kurtce i co najważniejsze spodnie podkreślały jej zgrabne pośladki. Telefon jej się, niestety rozładował i chciała się dowiedzieć, która godzina. Było pełno ludzi, a ona ze wszystkich na przystanku wybrała właśnie MNIE. Odpowiedziałem jej na pytanie, a ona powiedziała ,,wielkie dzięki", a następnie poszła do najbliższego sklepu coś kupić i wsiadła do swojego autobusu. Widzicie było pełno innych facetów na tym przystanku, a ona wybrała mnie. I co wy na to?

🤣 rozbawiles mnie,  popracuj jeszcze nad dowcipem to legendo  przejdziesz do historii🙂. Trzeba bylo powiedziec, ze na widok tak pieknej damy wszystko mi stanelo😉 nawet szwajcarski zegarek,  niby niezawodny😎. Przy niej cala szwajcarska technologia staje🤣

 

2 godziny temu, Gość Legenda napisał:

Dzisiaj bardzo ładna brunetka zapytała mnie, gdzie jest pewien przystanek, a ja znałem odpowiedź powiedziała, że bardzo dziękuje za pomoc !!! I co wy na to? Same sukcesy mam z dziewczynami ostatnio.

🤣 natomiast brunetki mogles sie zapytac, od czego tak piekna kobieta potrzebuje przystanku, chyba nie od milosci 🤣

Nie wiem czy bys tymi tekstami zdolal poderwac, ale na pewno byl bys zapamietany 😉. Pozdrawiam ciebie i powodzenia w zdobyciu tej jedynej (celuj w anielice-diablice ,bo sa najlepsze) , zyczy ania😎

 

 

Dnia ‎26‎.‎03‎.‎2019 o 17:42, Gość gość napisał:

 Umysłowo to ty jesteś na poziomie upośledzonego pięciolatka.

wyluzuj chlopak zartuje, wg mnie smieszne 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda

Dziś spotkałem się ze znajomymi, wypiłem z nimi 2 piwa symbolizujące naszą przyjaźń. Wracając wieczorem do domu zderzyła się z ze mną atrakcyjna dziewczyna. Była ona niczym dzieło sztuki. Szczupła, ładnie ubrana, piękna buzia z minimalną ilością makijażu i co najważniejsze długie nogi. Kiedy się z ze mną zderzyła upadła jej torebka. Postanowiłem ją podać tej pięknej niewieście. Przeprosiłem ją, że byłem taki mało uważny, potem usłyszałem jej słodki głos. Nie pamiętam co mówiła bo się zachwycałem jej pięknem. Pamiętam tylko że wyszarpała tą torebkę z dość dużą jak na dziewczynę siłą gdy jej ją podawałem. - ,,Zawzięta z niej kocica" - pomyślałem. Nie wiem czemu ale jej koleżanka co z nią była - też dość ładna, ale mniej atrakcyjna od tej z którą się zderzyłem, mówiła coś o jakimś opitym gościu by spadał. Ciekawie o kogo jej chodziło bo byłem tylko Ja ona i jej seksowna koleżanka z którą się zderzyłem. Oto mój kolejny sukces z kobietami. Wczoraj jeden, dziś drugi. Niesamowite !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda
Dnia 25.04.2019 o 13:11, Gość ania napisał:

🤣 rozbawiles mnie,  popracuj jeszcze nad dowcipem to legendo  przejdziesz do historii🙂. Trzeba bylo powiedziec, ze na widok tak pieknej damy wszystko mi stanelo😉 nawet szwajcarski zegarek,  niby niezawodny😎. Przy niej cala szwajcarska technologia staje🤣

 

🤣 natomiast brunetki mogles sie zapytac, od czego tak piekna kobieta potrzebuje przystanku, chyba nie od milosci 🤣

Nie wiem czy bys tymi tekstami zdolal poderwac, ale na pewno byl bys zapamietany 😉. Pozdrawiam ciebie i powodzenia w zdobyciu tej jedynej (celuj w anielice-diablice ,bo sa najlepsze) , zyczy ania😎

 

 

wyluzuj chlopak zartuje, wg mnie smieszne 🤣

Wiesz co kiedyś się zapytałem jednej dziewczyny tak ,, Przepraszam ! Czy mogłabyś mi poświęcić chwilkę bo mi znowu stoi pewien sprzęt służący do.... (nie dokończyłem ,,odmierzania czasu i chciałem się dowiedzieć, która jest godzina") bo tamta dziewczyna się na mnie dziwnie popatrzyła i sobie poszła... Cóż mówi się trudno nawet ja czasem mam pecha. Godzinę poznałem później odczytując ją z automatu z biletami. Niestety tego dnia zapomniałem telefonu.

Ps. Co cię niby tak śmieszy? To są opowieści i doświadczenia z mojego życia o moich sukcesach z płcią przeciwną, którymi chciałem się pochwalić na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDDDDDDD

Wszystkie prawiczki na tym forum powinny się od ciebie uczyć jak rozpalać serca kobiet !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mnie się kiedyś ładna kobieta z wózkiem pytała o ulicę koło parku. Takimi z przystanku bym sie nie przejmował. Jest i znika i nie obchodzi ją osoba którą o cos pyta. Robi to dla własnych korzyści. Najczęściej jak widziałem takie pytanie się to kobiety pytają inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Ja bym od razu zdjął nachy i się zesroł. Piękne dziewczyny uwielbiają takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzywy

A na mnie nawet dziewczyny nie patrzą. Kolega mi powiedział, że to pewnie przez mój niewyjściowy ryj, ale mam się tym nie przejmować bo jego jest jeszcze brzydszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jejq, naprawdę założyłeś temat żeby pisać takie bzdury? Dowartościowujesz się w ten sposób że atrakcyjna dziewczyna zapytała cię o godzinę i wybrała cię zupełnie przypadkowo? Nikt ci tutaj nie zazdrości, ludzie bardziej ubolewają nad twoją dziecinnością że się jarasz takim bzdetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda
14 minut temu, Gość gość napisał:

Jejq, naprawdę założyłeś temat żeby pisać takie bzdury? Dowartościowujesz się w ten sposób że atrakcyjna dziewczyna zapytała cię o godzinę i wybrała cię zupełnie przypadkowo? Nikt ci tutaj nie zazdrości, ludzie bardziej ubolewają nad twoją dziecinnością że się jarasz takim bzdetem :)

No i kolejny zazdrośnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia ‎26‎.‎04‎.‎2019 o 23:07, Gość Legenda napisał:

No i kolejny zazdrośnik....

no, ba nie ma sie co dziwic,wszak prawdziwy czlowiek sukcesu jestes😉, a zazdrosc to nieuleczalna choroba😎

 

Dnia ‎26‎.‎04‎.‎2019 o 22:05, Gość Legenda napisał:

Dziś spotkałem się ze znajomymi, wypiłem z nimi 2 piwa symbolizujące naszą przyjaźń. Wracając wieczorem do domu zderzyła się z ze mną atrakcyjna dziewczyna. Była ona niczym dzieło sztuki. Szczupła, ładnie ubrana, piękna buzia z minimalną ilością makijażu i co najważniejsze długie nogi. Kiedy się z ze mną zderzyła upadła jej torebka. Postanowiłem ją podać tej pięknej niewieście. Przeprosiłem ją, że byłem taki mało uważny, potem usłyszałem jej słodki głos. Nie pamiętam co mówiła bo się zachwycałem jej pięknem. Pamiętam tylko że wyszarpała tą torebkę z dość dużą jak na dziewczynę siłą gdy jej ją podawałem. - ,,Zawzięta z niej kocica" - pomyślałem. Nie wiem czemu ale jej koleżanka co z nią była - też dość ładna, ale mniej atrakcyjna od tej z którą się zderzyłem, mówiła coś o jakimś opitym gościu by spadał. Ciekawie o kogo jej chodziło bo byłem tylko Ja ona i jej seksowna koleżanka z którą się zderzyłem. Oto mój kolejny sukces z kobietami. Wczoraj jeden, dziś drugi. Niesamowite !

Legendo to ty nie wiesz, ze od piwa glowa sie kiwa. Dobrze, ze wypiles parzysta liczbe piw. Jedno🍺 na jedna noge, drugie 🍺 na druga noge, wtedy to marsz rowny jest, pamietaj o tym 😉. Tu widze ewidentna zazdrosc kolezanki, a zazdrosc trzeba gasic niczym ogien. Nalezaloby powiedziec kolezance, iz  najgorsze nie jest to,gdy nie dostajesz tego na czym ci zalezy. Najgorsze, gdy obserwujesz,jak dostaje to ktos inny, ale bys dal jej zagryche 😉

 

Dnia ‎26‎.‎04‎.‎2019 o 22:28, Gość Legenda napisał:

Wiesz co kiedyś się zapytałem jednej dziewczyny tak ,, Przepraszam ! Czy mogłabyś mi poświęcić chwilkę bo mi znowu stoi pewien sprzęt służący do.... (nie dokończyłem ,,odmierzania czasu i chciałem się dowiedzieć, która jest godzina") bo tamta dziewczyna się na mnie dziwnie popatrzyła i sobie poszła... Cóż mówi się trudno nawet ja czasem mam pecha. Godzinę poznałem później odczytując ją z automatu z biletami. Niestety tego dnia zapomniałem telefonu.

W tej sytuacji przydalby sie ciety jezyk, trzeba bylo powiedziec pannie, zeby sobie tak nie schlebiala, bo w jej przypadku to wiagra niewiele moze zdzialac( oczywiscie jest to suchar, wszak nie przystoi obrazac plci pieknej przez legende😝).

Ciety jezyk moze byc w zyciu przeszkoda, ale pewnosc siebie wraz z dobrym dowcipem niezykle pomocna. Wtedy legendo napiszesz bajke z peunta i zakonczeniem. Moral bedzie taki, kto nie probuje, ten nie zyskuje🍸, a zakonczenie napisze samo zycie, czyli zyli dlugo i szczesliwie , tego tobie zycze, samych sukcesow w podrywie (anielicy-diablicy) i nie tylko 😉, Pozdrawiam ania😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×