Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lumpa

Emilia Lee

Polecane posty

4 minuty temu, Christmas_Pudding napisał:

Ej, ja też byłam spięta na swoim ślubie bo byłam zestresowana 😁

No i o tym mówię że ludzie się stresują i nie wiem po co się czepiać dziewczyny;)

3 godziny temu, bomidddd napisał:

Na filmikach nie wyglądał jakby chciał być filmowany

Nie, wcale - i dlatego czasem wręcz sam ustawiał się w kadrze :classic_wink:

4 godziny temu, bomidddd napisał:

Emilia to teraz może być zimna jak mleko się rozlało,chyba to akurat dziwne nie jest

Absolutnie dziwne nie jest, masz rację. Lecz wystarczy zobaczyć filmiki nagrane krótko po ślubie, np. z podróży poślubnej - gdybym wcześniej nie obejrzała tego ze ślubu, nie zgadłabym, że ta dziewczyna była wówczas w okresie życia nazywanym miodowym i zanim mąż zawiódł jej zaufanie. Może taka już jest i nigdy nie emanuje emocjami. Fakt pozostaje jednak faktem: jej mowa ciała, zachowanie nie było typowe dla świeżo upieczonej mężatki.

2 minuty temu, kurka na maśle napisał:

Nie, wcale - i dlatego czasem wręcz sam ustawiał się w kadrze :classic_wink:

Absolutnie dziwne nie jest, masz rację. Lecz wystarczy zobaczyć filmiki nagrane krótko po ślubie, np. z podróży poślubnej - gdybym wcześniej nie obejrzała tego ze ślubu, nie zgadłabym, że ta dziewczyna była wówczas w okresie życia nazywanym miodowym i zanim mąż zawiódł jej zaufanie. Może taka już jest i nigdy nie emanuje emocjami. Fakt pozostaje jednak faktem: jej mowa ciała, zachowanie nie było typowe dla świeżo upieczonej mężatki.

Ja też uważam że jej mowa ciała jest dziwna , jak chodzi o niego to może i się pchał w jakimś filmie  ale np.we vlogach uważam że jak już byli w Polsce to wyglądał na poirytowanego , wiadomo każdy odbiera to inaczej 🙂 

Dnia 6.02.2021 o 03:33, bomidddd napisał:

Ja też uważam że jej mowa ciała jest dziwna

Też? Ja tak nie napisałam. Określenie dziwna ma w sobie coś pejoratywnego, a jej mowa ciała na filmikach, które widziałam, była po prostu nietypowa. Definicyjnie blisko, jednak nie to samo :classic_smile:

Gość Etażerka

Znowu usunęła wszystkie filmy?

Gość Szambonurek

Zostały tylko fimiki ze współpracami. 4. Ile ta dziewczyna miała już kanałów i cały czas coś usuwa.

mnie jej mąż to akurat tak średnio interesuje. Miło było popatrzeć jak się podniosła po nagonce i pierwszym usunięciu kanału, poszła na studia i wydawała się bardziej ogarnięta.

oczywiscie cześć jej widzek była zainteresowana tylko egzotycznym mężem i tym jak wyglada jej córka xD No ale tak to jest jak się świata nie widziało, wtedy pewnie wszystko jest dziwne i YouTube to jedyne okno na świat.

lubie jej zdjęcia, dobrze ze idzie w tym kierunku. Szkoda ze niszczą ja wioskowe i małomiasteczkowe plotkary, dla których największa egzotyka jest serial o sułtanie na TVP 1

Wróciła na kanał. Usunęła większość filmików, wszystkie z mężem i z jego rodziną poleciały. Teraz nagrywa sama z dzieckiem. Już na dobre rozstała się z mężem? 

Dnia 16.04.2021 o 08:43, Gość Szambonurek napisał:

Zostały tylko fimiki ze współpracami. 4. Ile ta dziewczyna miała już kanałów i cały czas coś usuwa.

mnie jej mąż to akurat tak średnio interesuje. Miło było popatrzeć jak się podniosła po nagonce i pierwszym usunięciu kanału, poszła na studia i wydawała się bardziej ogarnięta.

oczywiscie cześć jej widzek była zainteresowana tylko egzotycznym mężem i tym jak wyglada jej córka xD No ale tak to jest jak się świata nie widziało, wtedy pewnie wszystko jest dziwne i YouTube to jedyne okno na świat.

lubie jej zdjęcia, dobrze ze idzie w tym kierunku. Szkoda ze niszczą ja wioskowe i małomiasteczkowe plotkary, dla których największa egzotyka jest serial o sułtanie na TVP 1

O, jak się zgadzam. Po prostu była młodziutka i pokazała za dużo. Widać, że wiele się nauczyła, szkoda że w taki sposób. 

up.up...

Emila jest w Korei. Chyba poleciała tylko z córką, nie mówiła nic o mężu. We vlogu powiedziała nawet "poleciałyśmy".

Kurczę, wydaje się wyrachowana, ale z drugiej strony taka sytuacja nie do pozazdroszczenia. Niby ma męża, a wszędzie sama z córką.

6 minut temu, bela.bela. napisał:

up.up...

Emila jest w Korei. Chyba poleciała tylko z córką, nie mówiła nic o mężu. We vlogu powiedziała nawet "poleciałyśmy".

Kurczę, wydaje się wyrachowana, ale z drugiej strony taka sytuacja nie do pozazdroszczenia. Niby ma męża, a wszędzie sama z córką.

No niestety ktoś musi na to wszystko zarabiać. Emilka nigdzie nie pracuje, z braku laku wymyśliła sobie ze jest fotografem i projektantką biżuterii no ale wiadomo że to Haenam czy jak mu tam ich utrzymuje 

2 godziny temu, bela.bela. napisał:

up.up...

Myślałam, że oni się rozeszli. Na insta same foty z córką bez męża. A i mieszka gdzieś w Skandynawii??

Gdyby się rozeszli to kto by spłacał kredyt na dom? No chyba że jej mąż jest tak wielkoduszny że się wyprowadził, a one Emilka i Julka mogą normalnie w nim mieszkać. 

Do Szwecji lata do swojej koleżanki, albo razem latają...jakoś tak. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się