Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gucia90

Pomocy, mam łupież pstry :|

Polecane posty

Juz od jakiegos czasu zauwazalam u siebie dziwne czerwone plamki na ciele, ale po czasie zaczely sie one mnożyć i okazalo się, że mam lupież pstry. Każdy kto go mial chyba wie jaka to jest masakra - nie da sie go sensownie zakryc poza noszeniem ubran pod szyję a nie mam zamiaru chodzić całą wiosnę i lato w taki sposob. Co polecacie na pozbycie sie tego dziadostwa? Wiem, że maści to podstawa, ale szukam też jakiegoś kosmetyku czy cos bo podobno warto zainwestować w odpwoiedni szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzia

Z tego co kojarze to sa jakies produkty pielegnacyjne na lupiez pstry, jakies emulsje itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2019 o 08:57, Gość Marzia napisał:

Z tego co kojarze to sa jakies produkty pielegnacyjne na lupiez pstry, jakies emulsje itd. 

Tzn. jakie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzia
Dnia 12.08.2019 o 16:01, Gucia90 napisał:

Tzn. jakie? 

Na pewno jest pitiver z tego typu rzeczy i to wiem bo akurat moj brat stosowal. Ogolnie wlasnie rzeczy typu selen, cynk, jakies ekstrakty z miedzi chyba i tego typu rzeczy tutaj dobrze dzialaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napar z pokrzywi i szyszek chmielu i rozwiąże Twój problem. To przecież najlepsze co może być na słowy z łupieżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksde
Dnia 3.10.2019 o 11:28, tomeh napisał:

Napar z pokrzywi i szyszek chmielu i rozwiąże Twój problem. To przecież najlepsze co może być na słowy z łupieżem.

Łupież pstry to nie jest łupież głowy, tłumoku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście pomógł z przypadłością szampon healsporin - na allegro jest parę ofert i stamtąd też zamawiałam. Jak będziesz miała szczęście to może odżywkę do włosów Ci nawet dorzucą, to już w zależności od aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×