Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Xxx

Sohayo

Polecane posty

Gość Gość

Jak dla mnie była fajna, do momentu  aż się zakochała w swoim chłoptasiu. Wtedy ją poniosło

Gość kika

lubię ją, ale mam wrażenie, że jest bardzo wrażliwa wewnątrz i krytyka raczej po niej nie spływa jak po kaczce, co wywnioskowałam na podstawie filmu o zdjęciu z instragrama

Gość Gość

Nie lubię jej. Odkąd zaczęła kolegować się z tym Zapartym, strasznie ciśnie na zachodni format i wychodzi jej to strasznie nienaturalnie. 

Gość gość

Strasznie zagubiona. Mówi jedno, robi drugie. Jedzie po Andziaks, że pokazuje we vlogach jak zaspokaja własne potrzeby fizjologiczne, a potem sama nagrywa vlogi gdzie gada o kupie, wypróżnianiu sie i pokazuje haule z Pepco. Ba, nawet zakłada kanał gdzie gotuje ze swoim chłopakiem! Testuje też jedzenie. Czyż to nie jest zaspokajanie podstawowych potrzeb? xd Sama wali prywatą ukazując swój związek, a krytykuje jak robią to inni. Studentka psychologi, która nie skończyła nawet pierwszego roku, wiec nadrabia pseudo inteligentnymi słowami i bzdetami które wyczyta w necie. 

Gość hajs

Ale ona przecież jest guru, które będzie oceniać wszystkich bo tylko ona ma racje xd I te jej lajwy, gdzie czeka na donejty hahah

Gość gość

Czy ona ma wadę wymowy, mówi tak przez aparat, czy o co chodzi? Sprawia wrażenie, jakby mówienie było dla niej straszne ciężkie i jakby pluła wszystkich dookoła. 

Gość gość

lubie i nie lubie.

Ciekawie mówi, ma wiedzę, ale chyba ciągnie w tę stronę co inne, w sumie ciężko wyczuć jaka jest i  o co jej chodzi. Początkowo była świetna ale coś się przestało udawać

Do tego nadwrażliwa, wciąż coś kasuje albo się gęsto  tłumaczy. 

Gość Xxx

Właśnie nie ma wiedzy. Stara się udawać że ma, ale wychodzi to komicznie, bo zachowuje się jakby miała przynajmniej doktorat z psychologii, a ledwo zaczęła studia, które już rzuciła. 

Gość Gość

Strasznie sztuczna, provuje udawać kogoś, kim nie jest

Gość Dew

Jej komediowy kontent był super, potem zaczęła ukazywać swoją wrażliwą, chorą stronę (zbiegło to się z rzuceniem studiów - podejrzewam, że brak zajęcia tak na nią wpłynąl, bo chyba skupiła się wtedy tylko na YT) i czar prysł - jej aktualne filmy są na siłę, sama to chyba mówiła że w pewnym momencie zafiksowała się na to że to jej praca i jakość bardzo poleciała w dół.

Gość gość

I co? W październiku zostawi swojego chłopaka i wróci na studia do Krakowa i znowu zacznie wynajmować pokój z randomami? Wierzysz w to? 

32 minuty temu, Gość gość napisał:

I co? W październiku zostawi swojego chłopaka i wróci na studia do Krakowa i znowu zacznie wynajmować pokój z randomami? Wierzysz w to? 

nie wiem, nie interesuje mnie to

Gość gość

e nieee raczej zmieni uczelnię , coś mówila na instastory

Gość Joł

Trochę kozaczy. Ten Dominik jest bardziej subtelny niż ona. Wydaje mi się, że jest na siłę wyluzowana. A robi mi się niedobrze, jak zaczyna być fekalna, jak dziecko w przedszkolu, 

Gość Gosc

Jest super dziewczyną, mega zabawną i oczytaną osobą. Proszę nie zestawiajcie jej z andziaks bo to zupełnie dwa inne światy. Myślę, że odbiorców ma też innych. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jest super dziewczyną, mega zabawną i oczytaną osobą. Proszę nie zestawiajcie jej z andziaks bo to zupełnie dwa inne światy. Myślę, że odbiorców ma też innych. 

To, że są inne, nie oznacza przecież, że nie można ich porównywać. A moim zdaniem, na wielu polach jedna drugą przypomina.
Sohayo zachłysnęła się pięcioma minutami sławy, z którymi nie wie co zrobić, bo pomysłów brak, więc tworzy byle co. O filmach "psychologicznych" nie wspomnę, już nie wiem co gorsze - to, czy jej silenie się na bycie... zabawną?

Gość Gość

Kiedyś miała fajny kontent. Teraz cofa się do poziomu z Szusz gotuje. Tylko że sama Szusz porzuciła ten kanał dwa czy trzy lata temu.

Gość Gość

Ona ma 20 lat, weźcie to może pod uwagę, co? Więc to normalne, ze ma gimbo-mnłodzieżowy kontent. Chociaż akurat o psychologii dobrze mówi i ciekawe/ambitrne książki czyta - założę się , że większość hejtereczek, nawet w ręku takich książek nigdy nie miało.

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja pier.tolę, już się tępe kafe-bladzie na sohayo rzuciły. Nie ma gorszych i bardziej toksycznych babsk niż te tutejsze, serio.

To co Ty tu robisz i jak nas znalazłaś? 😮 

Gość Xxx

A zachowuje się i jest niestabilna emocjonalnie jakby miała 12

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować