Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowoczesny

Jaki serial jest najlepszy?

Polecane posty

Gość nowoczesny

Wiele osób twierdzi że najlepszym serialem jest Elif, ale drudzy uważają że ten serial jest jednym  z najgorszych.  Niektórzy twierdzą ze najlepszym serialem jest polski serial korona królów, inni uważają że jest to najgorszy serial ze wszystkich.  A wy jak oceniacie? Jedni chwalą Turecki serial Anne, inni chwalą Turecki serial czarna perła. A wy co polecacie oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

A ja dodam od siebie polski serial Lekarze na start!  Spodobał mi się od pierwszego odcinka, a że obecnie na Pulsie od poniedziałku do piątku można zobaczyć powtórki to ja korzystam i oglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ja lubie bardzo polskie seriale, jednego ulubionego nie mam, ale np już 30.09 w tv puls rusza kolejny sezon serialu Rodzinny Interes - mi się mega podobał pierwszy sezon i czekam na start drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasska876

Jednego ulubionego nie mam, oglądam kilka seriali polskich. Na drugi sezon Rodzinnego Interesu też czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

I jak wrażenia po pierwszym odcinku Rodzinnego Interesu? Mi sie podobał bardzo! Ale emocje... Na to czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Echo  serca,  lubię  dobrych  aktorów,  każda  postać  jest  inna,  mają  tajemnice  życie, szybka  akcja,  nie  ma  lukru,  tylko  twarde  życie  i  prawdziwa  rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Gabinet nr 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×