Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kocham ją kurde 3

Polecane posty

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli kogoś ma to jakim prawem taki leszcz jak autor ma się do niej podwalac? Za dużo filmów baby oglądają. 

Sam jesteś leszcz i to zazdrosny. Na byle kogo takie kobietą nie zwracają uwagi. U mnie w pracy jest od groma facetów i jakoś żaden inny nie wpadł w oko a ja od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ok jestes prestizowy gosc ktory tylko jej sie od razu spodobal z 1000 facetow lecz dziwne ze jednak poszukala innego ktory traktuje ja jak ksiezniczke. Widocznie Twoje nieangazowanie sprawia ze jednak stajesz sie obojetny i wygra ten drugi oraz zalozy z Nim rodzine. A wiesz dlaczego? Bo zycie jest jedno i wybiera sie opcje ktora jest najlepsza. 

A nie kogos komu zalezy ale nie zalezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem o co Ci po prostu chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Nigdy to nie nastąpi? 

Zgadnij dlaczego. 

Bo facet sam nie wie o co mu chodzi i chocby ktos stanal na glowie on sie nie zmieni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Sam jesteś leszcz i to zazdrosny. Na byle kogo takie kobietą nie zwracają uwagi. U mnie w pracy jest od groma facetów i jakoś żaden inny nie wpadł w oko a ja od razu.

Wpadles jej w oko ale i tak z Ciebie zrezygnuje bo nie robisz nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle ze to nawet dobrze iz nie robisz nic. To ja utwierdza tylko w przekonaniu ze ten drugi jest miloscia zycia. Przegrales i pozamiatales sobie. Fajna okazja przeszla Ci kolo nosa i pozostala Ci tylko sfera marzen. Gdybys pokazal ze Ci zalezy moze jeszcze mialbys szanse a tak to proste i logiczne ze wyjdzie za maz za kogos kto sie o Nia stara i traktuje jak Ksiezniczke. Kazdy by tak postapil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty sie nie angazujesz w te znajomosc to ona tez nie i rozwaliliscie to na wlasne zyczenie. A szkoda. Powodzenia u boku innej. Tej lepszej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na jej miejscu pomyslalabym tak: jestem ladna, mloda, msm do wyboru wielu facetow takich owakich. Tak realnie...gosc spodobal mi sie od pierwszej chwili, super byloby go przytulac, taka chemia zdarza sie raz na milion, kuszaca opcja, ale to jest nieudane, nie uklada sie. On chcialby zeby za nim latac, ciagle chodzic na paluszkach, zachowuje sie jak jakis Ksiaze jakbym nie byla warta tego zeby sie o mnie starac, ciagle ma fochy i stosuje przemoc psychiczna w postaci uporczywego milczenia, na nic moje dobre zamiary. Nic od roku sie nie zadzialo. A ten drugi zrobi dla mnie wszystko, jest ladny, pomocny, dobry i kocha mnie. Wybiore 2. Musialabym byc glupia by z tego zrezygnowac.

I zalozylabym rodzine z tym 2. A ten 1 poszedlby w zapomnienie bo to nie ma sensu starac sie o kogos kto nie chce sie dogadac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ktos z kims jest razem i uporczywie milczy to jest to girma przemocy psychicznej. I na pewno nie wybralabym przemocowca ktory cale zycie by mnie traktowal zle mowiac ze biegam jsk kot z pecherzem, nie staral sie i karal milczeniem. 

Ale moze Ciebie to nie dotyczy bo nawet nie byliscie razem. To wtedy pomyslalabym ze po prostu Ci nie zalezy i zalozylabym rodzine z kims komu zalezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbe

Tak bym sobie o Tobie pomyslala autorze. Spodobal mi sie ten mezczyzna, jest super, chcialabym lezec kolo niego codziennie ale dogadac sie nie mozemy od roku i chocbym stanela na glowie zawsze jest zle i jestem najgorsza. Nie bede sie narzucac i robic doslownie nic. Przestane zwracac uwage, bede go unikac az zapomne o tym. I skupilabym sie na obecnym zwiazku. Ten mezczyzna jest poza moim zasiegiem i nie przeskocze tego wiec wezme tego z ktorym moze byc szczesliwe zycie rodzina i spokoj oraz bezpieczenstwo. Powodzenia pa

Badz szczesliwy z inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam nadzieje, że jeszcze nie jest za późno... 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Bo facet sam nie wie o co mu chodzi i chocby ktos stanal na glowie on sie nie zmieni? 

Nie w takim otoczeniu,  możecie stanąć na głowie tak nic nie zrobicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
4 godziny temu, Gość Bejbe napisał:

Tak bym sobie o Tobie pomyslala autorze. Spodobal mi sie ten mezczyzna, jest super, chcialabym lezec kolo niego codziennie ale dogadac sie nie mozemy od roku i chocbym stanela na glowie zawsze jest zle i jestem najgorsza. Nie bede sie narzucac i robic doslownie nic. Przestane zwracac uwage, bede go unikac az zapomne o tym. I skupilabym sie na obecnym zwiazku. Ten mezczyzna jest poza moim zasiegiem i nie przeskocze tego wiec wezme tego z ktorym moze byc szczesliwe zycie rodzina i spokoj oraz bezpieczenstwo. Powodzenia pa

Badz szczesliwy z inna.

 trafione wnioski  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie dziwie sie ze autor ma dosc kobiet z nim piszacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

idi.otki nie wiadomo czy kogoś ma to pisał autor 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autor może mieć niedobór magnezu i lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autor może mieć niedobór magnezu i lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
10 minut temu, Gość gosc napisał:

autor może mieć niedobór magnezu i lęki

Ty masz niedobor ku/ta/sa w piz/dzie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosć napisał:

Ty masz niedobor ku/ta/sa w piz/dzie chyba.

Ta od tych nocnych elaboratów ma ból pi^zdy😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autor to nie dziecko i wie ze zle robi jemu trzeba przelamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość gosc napisał:

autor to nie dziecko i wie ze zle robi jemu trzeba przelamania

A Ty kutwa z bolem macicy i pi/zdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kurde zmienilam zdanie. Dzis widzialam chlopaka w rozowym plecaku i serce zabilo mi mocniej. Z tego zdenerwowania ucieklam szybko. A on szedl chwile po mnie ale nie dalabym rady z nim pogadac zestresowalo mnie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kurde zmienilam zdanie. Dzis widzialam chlopaka w rozowym plecaku i serce zabilo mi mocniej. Z tego zdenerwowania ucieklam szybko. A on szedl chwile po mnie ale nie dalabym rady z nim pogadac zestresowalo mnie to. 

Spocila ci sie ci/pa z wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

laska autora pewnie dziś randkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

laska autora pewnie dziś randkuje

A ty cierpisz na bol piz/dy i macicy za to😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ty cierpisz na bol piz/dy i macicy za to😁

 

16 minut temu, Gość gosc napisał:

laska autora pewnie dziś randkuje

Ty jestes normalna czy zakochalas sie w jego wpisach??????Piszesz sama ze soba i tyle.Prowokujesz dyskusje zeby autor cokolwiem napisal piszesz elaboraty a on to i tak ma to gleboko w d... i nie odpisuje😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfgjjkccgg

Autor pisze swoje a odpowiada mu z goscia jedna nawiedzona kobieta. W dodatku ta sama osoba pisze sama do siebie, dyskutuje w dzien i w nocy. Nic nie zrobisz, bo jest chora psychicznie. Jesli ktoś chce poradzic, pomoc napisze do niego jako zalogowany, prywatna wiadomosc. Reszta to trolle z kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice24
10 godzin temu, Gość Bejbe napisał:

Tak bym sobie o Tobie pomyslala autorze. Spodobal mi sie ten mezczyzna, jest super, chcialabym lezec kolo niego codziennie ale dogadac sie nie mozemy od roku i chocbym stanela na glowie zawsze jest zle i jestem najgorsza. Nie bede sie narzucac i robic doslownie nic. Przestane zwracac uwage, bede go unikac az zapomne o tym. I skupilabym sie na obecnym zwiazku. Ten mezczyzna jest poza moim zasiegiem i nie przeskocze tego wiec wezme tego z ktorym moze byc szczesliwe zycie rodzina i spokoj oraz bezpieczenstwo. Powodzenia pa

Badz szczesliwy z inna.

Normalna jestes?

Piszesz elaboraty nocne i myślisz ze im więcej napiszesz bzdur to autor prędzej Ci odpisze? Każdemu koło wentla lata Twoje pisanie włącznie z autorem.

 Także nie produkuj się bo szkoda twojego czasu i sił.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość hjfgjjkccgg napisał:

Autor pisze swoje a odpowiada mu z goscia jedna nawiedzona kobieta. W dodatku ta sama osoba pisze sama do siebie, dyskutuje w dzien i w nocy. Nic nie zrobisz, bo jest chora psychicznie. Jesli ktoś chce poradzic, pomoc napisze do niego jako zalogowany, prywatna wiadomosc. Reszta to trolle z kafe. 

A Największy sam autor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×