Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zaden mezczyzna mnie nie chce, bo jestem.

Polecane posty

Gość gosc

biedna :(

nie mam pieniedzy na ladne modne ubrania, ...enki, kosmetyki, eleganckie buty, fryzjera

Chodze w uzywanych ...ch, brzydkich, starych, nigdy u fryzjera nie bylam. Ubieram sie w lumpeksie i widac, ze te rzeczy to tanie szmaty.

Nie mowcie, ze nie wyglad znaczenia bo MA. Faceci patrza tylko na wyglad, na ladny wyglad i zadbane kobiety, czyli takie, ktore maja pieniadze na swoj stroj, kosmetyki.

Jak ma sie kase to mozna wygladac o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci kompletnie nie znają się na modzie, a przecież można kupić niedrogo jakieś ubrania podkreślające sylwetkę, niekoniecznie muszą być znanych firm, bo faceci i tak na to uwagi nie zwracają. Co do fryzjera to się nie wypowiem, bo nie wiem ile kobiety wydają na to pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gosc napisał:

nie mam pieniedzy na ladne modne ubrania [...] Ubieram sie w lumpeksie i widac, ze te rzeczy to tanie szmaty.

Lepiej, by po prostu Tobie pasowały i były dobrze dobrane. Nie mów, że w lumpeksie nie można się świetnie ubrać, bo można, tylko trzeba pilnować dostaw i polować.

14 minut temu, Gość gosc napisał:

nigdy u fryzjera nie bylam. 

Również nie chadzam, szkoda pieniędzy. W sieci jest od groma filmów instruktażowych, po prostu warto być zaradnym i popracować nad samodzielnością.

Jedynym z Twojej listy, na co faktycznie warto wydać nieco więcej, to dobrej jakości kosmetyki, które nie będą miały aż tak negatywnego wpływu na cerę i zdrowie. A i tak oszczędnie z tym, ostatecznie lepiej zadbać o naturalne piękno i nie ukrywać go pod szpachlą, a jedynie minimalnie umiejętnie podkreślać.

By wyglądać pięknie potrzebny jest pomyślunek, dobry smak i wyczucie stylu, a nie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo jesteś maruda, pewnie do tego pasztet. Taka oferma, która zwala na na markowe ubrania zamiast u siebie szukać problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bo jesteś maruda, pewnie do tego pasztet. Taka oferma, która zwala na na markowe ubrania zamiast u siebie szukać problemu. 

kasa z niejednego paszteta zrobila piekna kobiete, za ktora uganiaja sie teraz faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do łóżka tylko, chyba, ze dla Janusza pasztetowa dobra. Ładny ciuch na pasztecie psuje widoki, wszyscy wiedza, ze takie cos łatwiejsze w poderwaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko nie wyjeżdżać z tekstami, ze panowie lubią ciałko. Cialko tak, ale nie cielsko, wy tu w większości samotne bo grube marudy jesteście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Dla ciebie wszystko sięsprowadza do ciuchów i kosmetyków. Jesteś dość ograniczona. Zacznij się czyms interesować, bądź wartościowa, bogata wewnętrznie, to znajdziesz sens swojego życia inny niż ubrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kupuj se obcisłe ciuchy żeby sylwetkę podkreślały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tylko nie wyjeżdżać z tekstami, ze panowie lubią ciałko. Cialko tak, ale nie cielsko, wy tu w większości samotne bo grube marudy jesteście. 

ja lubię jak kobieta ma więcej ciałka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztet
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tylko nie wyjeżdżać z tekstami, ze panowie lubią ciałko. Cialko tak, ale nie cielsko, wy tu w większości samotne bo grube marudy jesteście. 

Właśnie przez takie teksty nie szukam. Nikt nie pomyśli, że w tym większym ciele jest człowiek, który ma uczucia i tez potrzebuje bliskości. Czy serio się nie liczy wartość człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i?
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

biedna :(

nie mam pieniedzy na ladne modne ubrania, ...enki, kosmetyki, eleganckie buty, fryzjera

Chodze w uzywanych ...ch, brzydkich, starych, nigdy u fryzjera nie bylam. Ubieram sie w lumpeksie i widac, ze te rzeczy to tanie szmaty.

Nie mowcie, ze nie wyglad znaczenia bo MA. Faceci patrza tylko na wyglad, na ladny wyglad i zadbane kobiety, czyli takie, ktore maja pieniadze na swoj stroj, kosmetyki.

Jak ma sie kase to mozna wygladac o niebo lepiej.

Mnie nie obchodzi pochodzenie, majątek, cena ubioru czy twoja przeszłość. Liczy się tylko jaką jesteś osobą i twoje wnętrze. Jak jesteś szczupła to już połowa sukcesu. Co do wyglądu nie potrzebujesz drogich kosmetyków by ładnie wyglądać. A gdybym cię znał osobiście to wybrałbym ci ładną i tanią fryzurę i ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość oczywiscie napisał:

Dla ciebie wszystko sięsprowadza do ciuchów i kosmetyków. Jesteś dość ograniczona. Zacznij się czyms interesować, bądź wartościowa, bogata wewnętrznie, to znajdziesz sens swojego życia inny niż ubrania. 

dla siebie moge byc wartosciowa, dla facetow nie ma to zadnego znaczenia

tym faceta nie znajde

to faceci sa ogran iceni, bo TYLKO na wyglad leca

poki wygladam byle jak zaden nie chce sie ze mna umowic/razem gdzies pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość No i? napisał:

Mnie nie obchodzi pochodzenie, majątek, cena ubioru czy twoja przeszłość. Liczy się tylko jaką jesteś osobą i twoje wnętrze. Jak jesteś szczupła to już połowa sukcesu. Co do wyglądu nie potrzebujesz drogich kosmetyków by ładnie wyglądać. A gdybym cię znał osobiście to wybrałbym ci ładną i tanią fryzurę i ubiór.

bla bla bla kazdy z was to pisze

a robicie co innego

umawiacie sie tylko z ladnymi

zaden nie chce mnie nawet poznac jesli nie wygladam atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
51 minut temu, Gość Pasztet napisał:

Właśnie przez takie teksty nie szukam. Nikt nie pomyśli, że w tym większym ciele jest człowiek, który ma uczucia i tez potrzebuje bliskości. Czy serio się nie liczy wartość człowieka?

dla facetow nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Weź kawę w termosie na randkę to zarobisz wrażenie teraz wszystkie takie rozrxutne dziewczyny tylko im luksusowe rzeczy w głowie. A oszczędnych brakuje 😘

mialam konto na portalu randkowym i nikt nie chcial sie umowic na randke

wiec ten termos to sobie moge wziac na samotny spacer do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie się nawet kobiety dziwią , że wolę te grubsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gosc napisał:

nikt nie chcial sie umowic na randke

Czemu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli, że chciałabyś, by zauważył i poderwał cię umięśniony pustak, który zauważa tylko zrobione za ciężką kasę dziewczyny? Zauważa tylko opakowanie? Wybacz,  ale jakoś mnie rozczarowałaś. Nawet duza kasa ci nie pomoże, jeśli masz pusto w glowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz co? Marudzisz... Ja też nie miałam kasy na nowe ciuchy, drogie kosmetyki a fryzjer raz na pół roku podciąć końcówki.

I odkąd poznałam swojego pierwszego chłopaka, nigdy nie byłam sama. Aktualnie jestem 10 lat po ślubie. I nadal ubieram się na używanych ciuchach bo lubię. A te 15 czy 20 lat temu był kiepski wybór w porównaniu z tym co jest teraz.

Kosmetyków używałam tanich, włosy farbowałam sama. 

Może sekret był w tym, że byłam uśmiechnięta i kobieca. Zawsze lubiłam podkreślać figurę, choć teraz robię to trochę inaczej niż 20 lat temu 😂 a facetom wszystko jedno co masz na sobie, byle podkreślało talię, tyłek, było widać kawałek dekoltu, nie chodzi mi o cycki😛 czy zgrabne nogi. Do tego uśmiech, lekki makijaż. 

A do pielęgnacji polecam półprodukty kosmetyczne. Tanie jak barszcz, bez chemii i świetne w pielęgnacji. Ja wydaję 50 zł raz na pół roku jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, więc chyba mało raczej. 

Więc weź się ogarnij, bo twoje argumenty są żadne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty po prostu nie masz gustu bo i z lumpa można wyjść jak dama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, lonelyman napisał:

Czemu? 

bo nie wygladam jak atrakcyjna czy wspolczesna modna zadbana pani, czyli ladnie ubrana, uczesana, wypchniona markowymi perfumami, ladnie umalowana, wypielegnowana na duza kase modna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu
1 godzinę temu, Gość facet napisał:

dla facetow nie

A to dziwne, bo przez wiele wiele wieków kobiety cierpiały dyskryminację dlatego, że nie są tak "wartościowe" jak mężczyźni, zawsze były i jeszcze przecież są w większości państw uważane za: nieczyste, grzeszne, brudne, głupie i nadające się tylko do posługi dla mężów.

A mężczyźni?.... Aaa to inna historyja! - Wartościowi!, Bogaci wewnętrznie!, Honorowi!, etc.! ...

No cóż, Złoci ptacy i Wybrańcy!!!😱😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio kupiłem markowe podwójnie, szwy i 3 miesiące i puściły przy kieszeniach,  tak to wszystko chińskie,   jedne z lepszego materiału ale nici te same. Polsce też szyją to też po Polak potrafi zaoszczędzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

biedna :(

nie mam pieniedzy na ladne modne ubrania, ...enki, kosmetyki, eleganckie buty, fryzjera

Chodze w uzywanych ...ch, brzydkich, starych, nigdy u fryzjera nie bylam. Ubieram sie w lumpeksie i widac, ze te rzeczy to tanie szmaty.

Nie mowcie, ze nie wyglad znaczenia bo MA. Faceci patrza tylko na wyglad, na ladny wyglad i zadbane kobiety, czyli takie, ktore maja pieniadze na swoj stroj, kosmetyki.

Jak ma sie kase to mozna wygladac o niebo lepiej.

Na Aliexpress ciuchy są takie tanie jak w lumpexie ciut drożej ale tanie.  Ładne i trendy.  Polsce  za to samo  się cenią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A do pielęgnacji polecam półprodukty kosmetyczne. Tanie jak barszcz, bez chemii i świetne w pielęgnacji. Ja wydaję 50 zł raz na pół roku jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, więc chyba mało raczej. 

Jakich kosmetyków używasz do twarzy?  Zdradzisz nam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorko, a można spytać dlaczego jesteś biedna i czy nie łatwiej byłoby zdobyć trochę więcej kasy zamiast dostać milion niesatysfakcjonująych porad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleks
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

biedna :(

nie mam pieniedzy na ladne modne ubrania, ...enki, kosmetyki, eleganckie buty, fryzjera

Chodze w uzywanych ...ch, brzydkich, starych, nigdy u fryzjera nie bylam. Ubieram sie w lumpeksie i widac, ze te rzeczy to tanie szmaty.

Nie mowcie, ze nie wyglad znaczenia bo MA. Faceci patrza tylko na wyglad, na ladny wyglad i zadbane kobiety, czyli takie, ktore maja pieniadze na swoj stroj, kosmetyki.

Jak ma sie kase to mozna wygladac o niebo lepiej.

sranie w banie, nigdy nie patrzyłem na ubiór dziewczyny, a raczej śmieszy mnie to babskie strojenie i denne próby zwrócenia na siebie uwagi, raczej żałosne, a ty autorko ewidentnie masz kompleksy zamiast być sobą i akceptować siebie, za bardzo zależy ci na opinii otoczenia i nieznajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daremne szpany
8 godzin temu, Narodowy napisał:

Faceci kompletnie nie znają się na modzie, a przecież można kupić niedrogo jakieś ubrania podkreślające sylwetkę, niekoniecznie muszą być znanych firm, bo faceci i tak na to uwagi nie zwracają. Co do fryzjera to się nie wypowiem, bo nie wiem ile kobiety wydają na to pieniędzy.

kobiety wydają fortuny na mode, ciuchy, buty, kosmetyki, fryzury itp, a faceci i tak niewiele uwagi na to zwracają, no chyba że pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamboool
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

bla bla bla kazdy z was to pisze

a robicie co innego

umawiacie sie tylko z ladnymi

zaden nie chce mnie nawet poznac jesli nie wygladam atrakcyjnie

żaden pustak cie nie podrywa? no tragedia faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×