Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytłumaczcie mi fenomem mojej teściowej, złośliwej, zawistnej, mającej syna w dupie udającej wielką dobroć

Polecane posty

Gość gość

Zacznijmy od tego iż ŚPI NA KASIE! Ma 4 mieszkania, mieszka w jednym, 2 wynajmuje, nam ŁASKAWIE dała najmniejsze, 2 pokojowe. I tyle. Nic więcej. Jej syn pracuje za prawie minimalna krajowa i lata miną zanim zacznie dobrze zarabiać, ja studiuje zaocznie, w mieszkaniu sa stare, smierdzące meble i firanki, często mówiłąm przy niej że przydałoby się wymienić na nowsze. Wiecie co mi podziała? "Masz rację". Tyle. Myślałąm że ją JEBNE w te twarz! Sra kasą, kupuje prezenty wnukom swojej siostry, ma b. drogie auto kupione za gotówkę z salonu, a my żyjemy jak te przysłowiowe karaluchy. Wytłumaczie mi fenomem takich kobiet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alin

0/10

wysil się bardziej przy następnym prowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdgdg

Tylko małe mieszanko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość gość napisał:

w mieszkaniu sa stare, smierdzące meble i firanki, często mówiłąm przy niej że przydałoby się wymienić na nowsze. Wiecie co mi podziała? "Masz rację".

I ma rację. Dała Wam umeblowane mieszkanie. Nie wiem na jakich zasadach własnościowych, ale skoro tam mieszkacie, to możesz sobie sama kupić firanki, czy powoli wymieniać meble. Za czynsz jej nie płacisz, więc czego jeszcze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwndarynkax
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

.... Sra kasą, kupuje prezenty wnukom swojej siostry, ma b. drogie auto kupione za gotówkę z salonu....

Jesli sra kasa to nie jecz na kafe tylko dzialaj. Zapros ja do siebie. Powiedz ze wc zepsute i daj jej wiadro, co wysra to bedzie Twoje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila

Cos czuje ze ta tesciowa to awansem, bo slubu pewnie nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

I ma rację. Dała Wam umeblowane mieszkanie. Nie wiem na jakich zasadach własnościowych, ale skoro tam mieszkacie, to możesz sobie sama kupić firanki, czy powoli wymieniać meble. Za czynsz jej nie płacisz, więc czego jeszcze chcesz?

Chce aby nam pomogła! Kasy do grobu nie zabierze, wiadomo że młodym przydałaby się bardziej. Moja mama jak przyszła i dowiedziała się ile ona ma kasy to była ZASZOKOWANA że pozwala synowi w takim ścierwisku mieszkać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktp

Ale to prowo już było, wymyśl coś nowego... Ziew 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wydziergaj se firanki na szydełku, ziew 0/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
38 minut temu, Gość gość napisał:

Chce aby nam pomogła! Kasy do grobu nie zabierze, wiadomo że młodym przydałaby się bardziej. Moja mama jak przyszła i dowiedziała się ile ona ma kasy to była ZASZOKOWANA że pozwala synowi w takim ścierwisku mieszkać! 

To rozumiem ze Twojej mamie nie przeszkadza ze Ty tez w takim scierwisku mieszkasz. Dobrze ocenila cie mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×