Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Smuci mnie fakt ze ludzie w pracy malo sie integruja

Polecane posty

Gość gosc

jak ktos ma malo znajomych, to mialby szanse w pracy znalezc nowych, a tymczasem w pracy biurowej malo kto chce sie spotykac na weekend albo wieczorem, malo kto szuka zwiazku, przyjazni, kolezenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt

U mnie w robocie jest raczej przyjazna atmosfera tylko taki socjopata jak ja słabo się w tym odnajduję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ejjj up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Praca to praca, mogę pogadać na przerwie przy kawie, ale czas wolny mam dla rodziny i przyjaciół. Z resztą lepiej za bardzo się w pracy nie spoufalać, bo mogą z tego wyniknąć kłopoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraczko
9 minut temu, Gość Aka napisał:

Praca to praca, mogę pogadać na przerwie przy kawie, ale czas wolny mam dla rodziny i przyjaciół. Z resztą lepiej za bardzo się w pracy nie spoufalać, bo mogą z tego wyniknąć kłopoty. 

Najlepiej wcale nie pracowac to nie bedziesz miec zadnych klopotow-ja tylko wam przypominam o sobie.Nie myslcie sobie za duzo naiwne ludki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Sraczko napisał:

Najlepiej wcale nie pracowac to nie bedziesz miec zadnych klopotow-ja tylko wam przypominam o sobie.Nie myslcie sobie za duzo naiwne ludki.

x

Nie chcesz to nie pracuj. A najlepiej nie przeszkadzaj innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale osoby ktore na studiach lub gdzuie indziej nie znalazly pryjaciol, chcialby znalezc ich w pracy a tam malo kto jest otwarty na przyjazn

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×