Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tosziro

Głosujcie na PiS. PiS to PIĄTKA KACZYŃSKIEGO a PIĄTKA KACZYŃSKIEGO to PIĄTKA Z PLUSEM a PIĄTKA Z PLUSEM to WOLNOŚĆ np. PiS będzie walczył z wprowadzeniem ACTA 2 za którym głosowali złodzieje z PEŁO

Polecane posty

Gość man on the moon

wypierdalaj cwelu!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość man on the moon napisał:

wypierdalaj cwelu!!! 

haha cichaj złodzieju, złodziejskie sbeckie korzenie komunistyczna czerwona świnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Acta 2 i tak nie będzie przestrzegane prawiczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

HEh... PiS i PO to jedno i to samo scierwo. Oprócz nich są skrajne lewaki i faszysci. Nie ma na kogo głosować... 

Wybory w Polsce wyglądają jak wybieranie narzędzia do samookaleczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obatelek
19 minut temu, Tosziro napisał:

PiS = WOLNOŚĆ

Starszy 69 jest Kodowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Toszirek masz w końcu tą prace na umowę zlecenie za minimalną krajową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Nie zgadzam sie : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Toszirek masz w końcu tą prace na umowę zlecenie za minimalną krajową?

Nie. Na co dzień marzę moim marzeniami chłopięcymi o służbie w wojsku i na co dzień zajmuję sie treningami fizycznymi, zdobywaniem wiedzy, czytaniem książek oraz poważnymi dyskusjami na 4chanowym /pol/. Ogólnie mam świadomość, że została mi powierzona jakaś wielka misja do której się przygotowuje i jestem gotów na moment kiedy dostanę wezwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

O ku.......a mama wie że ćpiesz? 

Jakbym tego szaleńca Brauna słyszała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokeninside87 napisał:

ten temat jest tak naiwny jak moje  podejście do małżeństwa 😮

Nie znam się na związkach i małżeństwach, dlatego też nie zrozumiałem ironii. Temat ten to prawda, prezes Kaczyński jest cool i zalezy mu na kraju w jakim żyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Amela napisał:

O ku.......a mama wie że ćpiesz? 

Jakbym tego szaleńca Brauna słyszała. 

Nie ćpie. A Pana Brauna proszę nie szkalować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Brauna szanuje, spoko gość. Pisarz równy wręcz swoim talentem do lovencrafta czy Tolkiena. Jeden z większych ekspertów od fantasy w tym kraju:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Swoją drogą klimaty rycerskosci i religijnego fanatyzmu w XXI wieku jest satyryczne. Na necie czytałam jego wypowiedzi jak kandydował na prezydenta Gdańska to facet mi się kojarzył z Monty Pythonem. 

Ale to k-wa polska! Tu nie trzeba twardych ekonomicznych propozycji tylko ideologia. A bądźmy szczerzy, jako ateistka z pogladami homofobicznymi i uprzedzeniami do wielu nacji wolę geja ktory dobrze rządzi niż fanatyków religijnych hetero, którzy ograniczają się do ideologicznych decyzji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, brokeninside87 napisał:

szanujesz jednocześnie brauna i pis? możesz zdanko na ten temat?

Co chcesz wiedzieć?

3 minuty temu, Gość Amela napisał:

Swoją drogą klimaty rycerskosci i religijnego fanatyzmu w XXI wieku jest satyryczne. Na necie czytałam jego wypowiedzi jak kandydował na prezydenta Gdańska to facet mi się kojarzył z Monty Pythonem. 

Ale to k-wa polska! Tu nie trzeba twardych ekonomicznych propozycji tylko ideologia. A bądźmy szczerzy, jako ateistka z pogladami homofobicznymi i uprzedzeniami do wielu nacji wolę geja ktory dobrze rządzi niż fanatyków religijnych hetero, którzy ograniczają się do ideologicznych decyzji 

Powinien wygrać te wybory na prezydenta Gdańska, ale gdańszczanie to najwyraźniej ...i i wybrali kolejną złodziejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Każdy w opozycji krzyczą że Ci przy władzy kradną. Zawsze tak gadają, kultura polityczna w Polsce; obrzucanie się gownem... 

 

Skoro adamowicza wybierali przez 20 lat to chyba ludziom się podobało i chcieli kogoś kto podobnie rządzi ale to żaden argument bo oni kradną a my "mężowie zaufania" nie.nie wybrali bo nie chcieli szaleńców. Proste jak masturbacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Każdy w opozycji krzyczą że Ci przy władzy kradną. Zawsze tak gadają, kultura polityczna w Polsce; obrzucanie się gownem... 

 

 

 

Skoro adamowicza wybierali przez 20 lat to chyba ludziom się podobało i chcieli kogoś kto podobnie rządzi ale to żaden argument bo oni kradną a my "mężowie zaufania" nie.nie wybrali bo nie chcieli szaleńców. Proste jak masturbacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

No zawsze opozycja mówi że kradną... 

Nie istotne że Adamowicz przez 20 lat wiele zrobił (sama jestem z Gdańska to wiem) i że wybrano kogoś kto go zastąpi a nie typa NIE Z GDAŃSKA, męża zaufania co pieprzuył farmazony od rzeczy. Przecież ludzie z niego brecht mieli, zrobił z siebie ...e bo złożył papiery na prezydenta a nie mieszkał w Gdańsku. No stary, Braun to hipokryta z zaburzeniami i to ostrymi. Uwierz mi na słowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pis to cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz wiedzieć?

x

no bo te dwie opcje mają rozbieżne poglądy na kwestie suwerenności, wolności, o której wspominałaś, konsekwencji w działaniu, dyplomacji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brokeninside87 napisał:

Co chcesz wiedzieć?

x

no bo te dwie opcje mają rozbieżne poglądy na kwestie suwerenności, wolności, o której wspominałaś, konsekwencji w działaniu, dyplomacji itd.

Wiem. Wiem też, że Pan Braun (zawsze z dużej litery) nie przepada za PiS. Niestety w Polsce nie ma szans na wygranie żadnych wyborów, więc wybieram przysłowiowe "mniejsze zło". Co to znaczy? A znaczy to, że są rzeczy które PiS robi dobrze i za które ich popieram, ale są też rzeczy które robią i się z nimi nie zgadzam. Nie jestem fanatykiem PiS. W poprzednich wyborach prezydenckich w 2015 roku nie głosowałem, bo wiadomym było, że PiS wygra bo Polacy mają dość złodziejstwa platformy. Jednakże w wyborach 2020 pójdę i zagłosuję na PiS bo zrobili trochę dobrych rzeczy, i jest lepiej niż za rządów tuska i kopaczowej i komora. Pójdę i zagłosuję na nich (PiS) bo nie można z powrotem dopuścić do władzy bandytów typu PO, PSL, WOLNOŚĆ biedronia, czy innych degeneratów. Wiem, że PiS jest pro amerykański i pro izraelski, ale to i tak lepsze niż tamte bandy złodziejów. Wiadome, że gdyby Braun, czy Korwin mieli realne szanse na wygraną to głosowałbym na nich, ale niestety nie mają, ale wszędzie tam gdzie są i co robią, szanuje ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie... jeśli wybierzecie opozycje, w ciągu kilku lat z Polski zrobią to co lewaki zrobiły w np. Szwecji... kalifat islamski. Miejcie to na uwadze. Podczas wyborów się zastanówcie czy chcecie żeby wasze potomstwo żyło w normalnej Polsce czy żeby było prześladowane, gwałcone przez islamskie świnie. To wasza decyzja. Wy macie władzę w rękach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Tosziro napisał:

Wiem. Wiem też, że Pan Braun (zawsze z dużej litery) nie przepada za PiS. Niestety w Polsce nie ma szans na wygranie żadnych wyborów, więc wybieram przysłowiowe "mniejsze zło". Co to znaczy? A znaczy to, że są rzeczy które PiS robi dobrze i za które ich popieram, ale są też rzeczy które robią i się z nimi nie zgadzam. Nie jestem fanatykiem PiS. W poprzednich wyborach prezydenckich w 2015 roku nie głosowałem, bo wiadomym było, że PiS wygra bo Polacy mają dość złodziejstwa platformy. Jednakże w wyborach 2020 pójdę i zagłosuję na PiS bo zrobili trochę dobrych rzeczy, i jest lepiej niż za rządów tuska i kopaczowej i komora. Pójdę i zagłosuję na nich (PiS) bo nie można z powrotem dopuścić do władzy bandytów typu PO, PSL, WOLNOŚĆ biedronia, czy innych degeneratów. Wiem, że PiS jest pro amerykański i pro izraelski, ale to i tak lepsze niż tamte bandy złodziejów. Wiadome, że gdyby Braun, czy Korwin mieli realne szanse na wygraną to głosowałbym na nich, ale niestety nie mają, ale wszędzie tam gdzie są i co robią, szanuje ich. 

w jakie sposób głosując na PIS odbierasz szansę PO bardziej niż gdybyś głosował

na Korwina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek
1 godzinę temu, Tosziro napisał:

PiS = WOLNOŚĆ

PIS = Pedofile i Szpiedzy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tosziro napisał:

Pamiętajcie... jeśli wybierzecie opozycje, w ciągu kilku lat z Polski zrobią to co lewaki zrobiły w np. Szwecji... kalifat islamski. Miejcie to na uwadze. Podczas wyborów się zastanówcie czy chcecie żeby wasze potomstwo żyło w normalnej Polsce czy żeby było prześladowane, gwałcone przez islamskie świnie. To wasza decyzja. Wy macie władzę w rękach. 

akurat wątpię, żeby u nas było to co w Szwecji Polska ma totalnie inną mentalność, liczebność, warunki, historię i historię z ciapactwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×