Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tosziro

Wczoraj byłem u fryzjera i pani fryzjerka zrobiła mi bardzo ładną fryzurę

Polecane posty

coś takiego:
http://pre05.deviantart.net/7e80/th/pre/f/2012/226/7/0/beautiful_hitlerjugend_child_by_themistrunsred-d5b28pd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Daj fotke tej fryzurki chłopcze na swojej głowie. Pośmiejemy sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Daj fotke tej fryzurki chłopcze na swojej głowie. Pośmiejemy sie:D

Wygląda prawie tak samo, tylko że ja mam trochę krótszą górę niż ten na zdjęciu. A jako że mam chłodną linię szczęki i ogólnie nordycki kształt czaszki, czyli mam głowę podłużną a nie okrągłą jak podludź jakiś, to ta fryzura sie bardzo ładnie prezentuje na mojej głowie a teraz mi zazdrość i hejtuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Tosziro napisał:

Wygląda prawie tak samo, tylko że ja mam trochę krótszą górę niż ten na zdjęciu. A jako że mam chłodną linię szczęki i ogólnie nordycki kształt czaszki, czyli mam głowę podłużną a nie okrągłą jak podludź jakiś, to ta fryzura sie bardzo ładnie prezentuje na mojej głowie a teraz mi zazdrość i hejtuj :)

To pokaż. nie wstydź sie chłopcze twarz sobie zasłoń, bo fryzury za 2-3 dychy nikt raczej zazdrościł ci nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

To pokaż. nie wstydź sie chłopcze twarz sobie zasłoń, bo fryzury za 2-3 dychy nikt raczej zazdrościł ci nie będzie:)

znajdziecie mnie po exifach i będziecie szkalować ja was znam żmije jadowite 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Tosziro napisał:

znajdziecie mnie po exifach i będziecie szkalować ja was znam żmije jadowite 

Co myślisz chłopcze o takiej fryzurce?

https://fbcdn-sphotos-e-a.hubatka.cz/hphotos-ak-prn1/44530_491807354174208_665546187_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Co myślisz chłopcze o takiej fryzurce?

https://fbcdn-sphotos-e-a.hubatka.cz/hphotos-ak-prn1/44530_491807354174208_665546187_n.jpg

Haha to jest takie stare xD Masz szczęście, że miałem do głośników podłączone słuchawki i nie miałem ich założonych na uszy. Inaczej byśmy inaczej teraz rozmawiali xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Tosziro napisał:

Haha to jest takie stare xD Masz szczęście, że miałem do głośników podłączone słuchawki i nie miałem ich założonych na uszy. Inaczej byśmy inaczej teraz rozmawiali xD 

Stare ale przy słuchawkach dousznych ustawionych nawet na 50% robi nadal swoje przerywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

A brunatną koszule już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Stare ale przy słuchawkach dousznych ustawionych nawet na 50% robi nadal swoje przerywie

przynajmniej po tym że znasz takie rzeczy mogę wywnioskować, że przynajmniej nie rozmawiam z jakimś gimbusem, więc w sumie na plus xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To ma z 7-10lat. Teraz po latach uruchomiłem nieświadomie podrzucony link to i tak sie w...iłem tak jak kiedyś bo miałem słuchawki na 100%😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

To ma z 7-10lat. Teraz po latach uruchomiłem nieświadomie podrzucony link to i tak sie w...iłem tak jak kiedyś bo miałem słuchawki na 100%😁

Też mi się kiedyś zdarzyło. Pamiętam, że też był jakiś link chyba z chylińską, że jak się to odpaliło to ona darła mordę "WYPIERDALAJ" i też to takie głośne było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×