Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawy42

O co chodzi ?

Polecane posty

Cześć sytuacja wygląda następująco , że piszę z kobietką od dłuższego czasu , zapewniała że zależy jej na kontakcie itd. Pisaliśmy długo o wszystkim , a teraz jak napiszę to odpowiada do 5 słów ( aha,tak,super i tyle) . Jak zapytałem czy coś się zmieniło od tej pory to mówi oj kolego kolego przesadzasz odpocznij lepiej . Mam świadomość , że jest zabiegana , ale bez przesady . Co o tym myślicie ps. Nie jesteśmy w związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuio

Olewa cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

nie jest tobą zainteresowana, męczysz ją, straciła zainteresowanie, odpowiada na odwal się. Możliwe że uważa że jej sie narzucasz ale nie ma odwagi powiedzieć wprost i liczy na to że sam się odwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Ciekawy42 napisał:

Cześć sytuacja wygląda następująco , że piszę z kobietką od dłuższego czasu , zapewniała że zależy jej na kontakcie itd. Pisaliśmy długo o wszystkim , a teraz jak napiszę to odpowiada do 5 słów ( aha,tak,super i tyle) . Jak zapytałem czy coś się zmieniło od tej pory to mówi oj kolego kolego przesadzasz odpocznij lepiej . Mam świadomość , że jest zabiegana , ale bez przesady . Co o tym myślicie ps. Nie jesteśmy w związku 

Daj sobie na luz. Nie pchaj się tam gdzie cie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cozzzzz

Współczuję  kolego ale baby są okrutne. I nic nie poradzisz. Uszy do góry i szukaj innej kobietkiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×