Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Puch

Niesia

Polecane posty

Gość Puch

Hej, włączyłam film niesi i doznałam szoku. Jak ona się zmienila. Zbrzydła. Nie oglądałam jej rok i jestem w szoku. Nie wiecie co jej się stało z twarzą?

Gość Gosc

Duzo vege wynalazkow ze sklepu, kombinuje z kosmetykami, swoje lata tez ma

Ja tez ostatnio zerknelam, a nie widzialam jej filmow 100lat :p a tak serio 2 to na bank. Czytalam na jej watku ze jest zmeczona, full obowiazkow i dlatego tak wyglada. Dzieci, maz, praca, yt, ogarnianie calego domu, zajec dzieci itp

Gość Onnna jest fajna

Wcale źle nie wygląda. Przesadzacie

Gość Gosc
40 minut temu, Emiiiilka napisał:

Ja tez ostatnio zerknelam, a nie widzialam jej filmow 100lat 😛 a tak serio 2 to na bank. Czytalam na jej watku ze jest zmeczona, full obowiazkow i dlatego tak wyglada. Dzieci, maz, praca, yt, ogarnianie calego domu, zajec dzieci itp

Wcześniej też miała dzieci, prace, i inne zajęcia a wyglądała o niebo lepiej. Teraz ma jakies obwisle policzki, wory pod oczami, napuchnieta woda, masakra.

Gość Gość gość
39 minut temu, Gość Onnna jest fajna napisał:

Wcale źle nie wygląda. Przesadzacie

Brwi permanentne.

Na zębach aparat.

Niedlugo zrobi nos, zobaczycie.

Zresztą już szykuje grunt- mówiła o tym dwa razy na instastories - że ma krzywą przegrodę, i ma w najbliższym czasie w planach wizytę u chirurga w tej właśnie sprawie.

Założę się, że pod przykrywką przegrody nastąpi plastyka czubka nosa....

Gość ooo
9 godzin temu, Gość Puch napisał:

co jej się stało z twarzą?

To samo co z Twoją

Gość Gosc

Czy ten watek ma zachecac do ogladania, nudnej skrzeczacej vlogerki. Krytyka jest tez reklama. 

Gość gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wcześniej też miała dzieci, prace, i inne zajęcia a wyglądała o niebo lepiej. Teraz ma jakies obwisle policzki, wory pod oczami, napuchnieta woda, masakra. 

To chyba oczywiste, że przy takim trybie życia gorzej wygląda się z czasem?

Gość Takk

Tak gorzej ale jej się zmieniła twarz, wygląda inaczej. Jak inna osoba. 

Gość Ewela
2 godziny temu, Gość Takk napisał:

Tak gorzej ale jej się zmieniła twarz, wygląda inaczej. Jak inna osoba. 

Aparat zmienia twarz.

Gość Gosc
Dnia 1.04.2019 o 09:06, Gość gość napisał:

To chyba oczywiste, że przy takim trybie życia gorzej wygląda się z czasem?

Jakim trybie życie? Dzisiaj każda normalna osoba zapieprza w pracy od rana do wieczora, potem dom, dzieci i inne obowiązki. Nie rób z niej jakiegoś nadczłowieka.

Nie zeby cos ale taka twarz maja osoby ktore naduzywaja alkoholu, moze pije wieczorem dla relaksu po robocie.

Gość Wew

To ta co kupuje sobie buty i paski gucci a potem targa dzieci 20 godzin samochodem bo jej szkoda na bilety lotnicze?

Gość ttryhy
53 minuty temu, Gość Wew napisał:

To ta co kupuje sobie buty i paski gucci a potem targa dzieci 20 godzin samochodem bo jej szkoda na bilety lotnicze?

😂 Ryanarem nie poleci, bo to dla plebsu, a na Lot nie stac 😄

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie zeby cos ale taka twarz maja osoby ktore naduzywaja alkoholu, moze pije wieczorem dla relaksu po robocie.

Czyli jaką? Pytam bez złośliwości. Jakieś obrzęki? Odwodnienie? Kolor cery?

7 minut temu, Gość ttryhy napisał:

😂 Ryanarem nie poleci, bo to dla plebsu, a na Lot nie stac 😄

Serio gardzi tanimi liniami? Skąd takie info?

Gość Lek
6 minut temu, Gość Tak napisał:

Lubi chyba chlapnac. Rysy twarzy alko

Monotonna  dieta wege  działa właśnie w ten sposób. Zatrzymuje wodę w organizmie i postarza . Wege jest dobre dla nierobów którzy 8 godzin śpią, 8 gotują  resztę czasu siedzą w wychodku. 

Gość Takk

Ciężko określić co się zmieniło. Ogólnie, szara cera, wory pod oczami, rysy takie wyostrzone, brwi ciemne, szczęka wysunięta, no jakby inna osoba

Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Czyli jaką? Pytam bez złośliwości. Jakieś obrzęki? Odwodnienie? Kolor cery?

Serio gardzi tanimi liniami? Skąd takie info?

Nie sądzę. Oglądam filmik o podróży autem do pl i z tego co pamiętam to tanie były wykupione, a drogie loty za drogie. Zatrzymali się w hotelu pi drodze, mogli zabrać dużo rzeczy, dzieci duże, więc bez przesady, że krzywda się Im stała. 

Co do wyglądu to nigdy nie była ładna, taki kartofelek. Z wiekiem rysy się wyostrzają, może dodatkowo schudła to jest jak jest. 

Gość hhhhh

Dawno temu, juz nie pamietam w jakim filmiku (od dawien dawna jej nie ogladam swoja droga) mowila, ze Ryanair jest beeee, bo malo miejsca,  bo ludzie sa glosno (jakby w innych samolotach byli ciszej). Miala taki ton glosu, ktory mowil wszystko. Wyczulam, ze te linie sa dla niej zbyt biedne. Ryanairem patola lata. Z kolei Lotem lataja ludzie na poziomie. Naprawde dalo sie to latwo wywnioskowac.  To chyba bylo jak ten pierwszy dzieciak byl maly. 

Wyjatkowo utkwilo mi to w pamieci. Nowobogacka Karyna, co to juz z Polakami nieeee, bo sa beeee.

Gość Gość
5 godzin temu, Gość hhhhh napisał:

Dawno temu, juz nie pamietam w jakim filmiku (od dawien dawna jej nie ogladam swoja droga) mowila, ze Ryanair jest beeee, bo malo miejsca,  bo ludzie sa glosno 

Wyczulam, ze te linie sa dla niej zbyt biedne. Ryanairem patola lata. 

Lata. Powiedziała prawde.

Gość Gosciowa

Jaki bezsensowy i wredny wątek. Jedna z niewielu nirmalnych dziewczyn na YT, to jak się nie ma do czego do czego przyczepić to - zbrzydła, pewnie pije. Słabizna, dziewczyny...

Gość aaaaa

To ja mam zupełnie odmienne zdanie. Moim zdaniem wygląda super, szczególnie skóra - zadbana, bez zmarszczek, przebarwień. W życiu bym jej nie dała 37 lat. Ma świetny styl, jest dziewczęca i wygląda dużo młodziej niż np. Szusz czy Vloglola.

Gość Gosc
30 minut temu, Gość Gosciowa napisał:

Jaki bezsensowy i wredny wątek. Jedna z niewielu nirmalnych dziewczyn na YT, to jak się nie ma do czego do czego przyczepić to - zbrzydła, pewnie pije. Słabizna, dziewczyny...

4 minuty temu, Gość aaaaa napisał:

To ja mam zupełnie odmienne zdanie. Moim zdaniem wygląda super, szczególnie skóra - zadbana, bez zmarszczek, przebarwień. W życiu bym jej nie dała 37 lat. Ma świetny styl, jest dziewczęca i wygląda dużo młodziej niż np. Szusz czy Vloglola.

👏🏻 Jestem takiego samego zdania. 

Gość Gość

Wg mnie mogła schudnąć, jak wiadomo z wiekiem wpływa to raczej na niekorzyść (szczególnie twarz),  praca, dom to też wykańcza, ale uważam, że wygląda młodo, ma w sobie dziewczęcą radość. Mam nadzieje, że te teksty z przegrodą nosa to jakaś bujda i nie pójdzie "pod nóż"

Gość Gos
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Wg mnie mogła schudnąć, jak wiadomo z wiekiem wpływa to raczej na niekorzyść (szczególnie twarz),  praca, dom to też wykańcza, ale uważam, że wygląda młodo, ma w sobie dziewczęcą radość. Mam nadzieje, że te teksty z przegrodą nosa to jakaś bujda i nie pójdzie "pod nóż"

Przegrodę się prostuje w środku nosa a nie " tnie " się go z zewnątrz .

1 godzinę temu, Gość aaaaa napisał:

Dokładnie! Też tak uważam:))

Gość Gosc

Nie wyglada na twarzy za dobrze. Mysle, ze za duzo roznych kosmetykow, zasada jest prosta im mniej , tym lepiej. 

Gość aaaaa
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wyglada na twarzy za dobrze. Mysle, ze za duzo roznych kosmetykow, zasada jest prosta im mniej , tym lepiej. 

ona właśnie tę zasadę stosuje. Juz od dawna nie używa chemii tylko same naturalne produkty

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.