Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dartt

Deweloper

Polecane posty

Gość dartt

Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb

Na stronie semeko.pl masz namiar do firmy od której ja kupowałem mieszkanie w Redzie. Mogę ich polecić zwłaszcza pod względem jakości, lokalizacji, krótko mówiąc – standardu mieszkań. Nie robią fuszerki, nie sprzedają tanizny po cenach jak za złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My chcemy kupić coś większego, z dwójką dzieci ciężko w 60m2 wytrzymać, dużo częściej pracujemy obydwoje w domu więc tak bardzo dojazdy dłuższe nam nie przeszkadzją. Mężowi się spodobało w Ożarowie Mazowieckim, ktoś tam z jego znajoych mieszka. Są tu mieszkańcy, znciee jakiegoś dobrego dewelopera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

My chcemy kupić coś większego, z dwójką dzieci ciężko w 60m2 wytrzymać, dużo częściej pracujemy obydwoje w domu więc tak bardzo dojazdy dłuższe nam nie przeszkadzją. Mężowi się spodobało w Ożarowie Mazowieckim, ktoś tam z jego znajoych mieszka. Są tu mieszkańcy, znciee jakiegoś dobrego dewelopera?

dobre opinie słyszałam o Home Premium, z tego co wiem to już oddali kilka inwestycji w Ożarowie, na pewno na Szkolnej. Możesz sobie podjechać i zobaczyć na żywo jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×