Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kgfffg

Czy faceci tez mają takie myśli że

Polecane posty

Gość Kgfffg

boli ich myśli ze ich partnerka miała kogoś przy nimi? ze ktoś inny ja dotykał? czy to normalna reakcja gdy się kogoś kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Ja jestem trochę dziwny, ale coś by mnie w tym ciekawiło.Natomiast nie zniósłbym oszustwa w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan

Ja uważam że jeśli jest się z kimś to przeszłość trzeba zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

tzn.kreowalaby się na kogoś w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyan
1 godzinę temu, Gość Kgfffg napisał:

boli ich myśli ze ich partnerka miała kogoś przy nimi? ze ktoś inny ja dotykał? czy to normalna reakcja gdy się kogoś kocha?

Nie. Wręcz przeciwnie, to normalna reakcja, kiedy się kogoś nie kocha. Takie reakcje zwykle mają ludzie niedojrzali psychicznie, emocjonalnie, niepewni własnej wartości oraz nie ufający partnerowi.

Tego typu zazdrość pokazuje, że dana osoba tak naprawdę nie kocha partnera, a uważa go za coś w rodzaju swojej własności... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyan
1 godzinę temu, Gość Kgfffg napisał:

boli ich myśli ze ich partnerka miała kogoś przy nimi? ze ktoś inny ja dotykał? czy to normalna reakcja gdy się kogoś kocha?

Nie. Wręcz przeciwnie, to normalna reakcja, kiedy się kogoś nie kocha. Takie reakcje zwykle mają ludzie niedojrzali psychicznie, emocjonalnie, niepewni własnej wartości oraz nie ufający partnerowi.

Tego typu zazdrość pokazuje, że dana osoba tak naprawdę nie kocha partnera, a uważa go za coś w rodzaju swojej własności... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

No, wygarne to przy najblizszej okazji jak ktoras mnie przepyta co ja kiedys i jak jej sie nie spodoba, ze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie brzydzą laski które uprawiały seks w przeszłości. Nigdy bym się z taką nie związał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko dziewica nadaje się na związek a nie osperniona, dotykana, całowana, lizana niedziewica.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvcc

Wy tak serio czy dla jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko jacyś zakompleksieńcy-koniotrzepy mają z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×