Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana ankaa

Pani w szkole dotyka dzieci

Polecane posty

Gość załamana ankaa

Pani od historii w szkole mojego dziecka często przytula dzieci. Jak przychodzę po młodszego syna do szkoły to często ta pani ma dyżur i jak dzieci do niej podchodzą to wszystkie do siebie tuli. Moja córka opowiadała że jak płakała bo pokłóciła sie z koleżanką to pani ja wzięła do pustej sali i tam ja pocieszała i przytulała. Córka nie widzi w tym nic złego, ale mi to się wydaje dziwne. Kobiety też mogą być pedofilami bo niedawno o tym czytałam. Myślałam że ta pani nie ma dzieci i może ma jakiś niespełniony instynkt macierzyński ale córka mówiła, że pani ma dwuletnią córkę bo im kiedyś pokazywała zdjęcie. Może i przesadzam trochę, ale tyle się teraz mówi o różnych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tia

OMG...serio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won z ...ami

Ja yebie, ile jeszcze tych durnych tematów zalozysz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kobiety są pedofilami nie dlatego, że o tym czytałaś. I nie tyle, że też mogą być, a po prostu są. Jest to zjawisko ciężkie do zbadania, bo łatwiej im się ukryć. Ale uważam, że przesadzasz. Zdystansuj się od tego, co czytałaś. Pamiętam, że też miałam taką nauczycielkę w podstawówce. Twoja córka płakała na korytarzu, na ktorym na pewno byl haos i hałas. Wzięła ją do sali, by ją uspokoić. I tyle. Lepiej by było jakby płakała na korytarzu w kącie i nikt się nią nie zainteresowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ankaa

Nie ma głupich pytań. Boje się o moje dziecko, to coś złego? Czytałam poważny artykuł na ten temat i zbiegło mi się to z podejrzanym zachowaniem nauczycielki, a ty od razu mnie atakujesz i wyzywasz, choć mnie nie znasz... Ale kultura z ciebie bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Ło jezu, wiedzialam, ze znam twoj nick, to ty zalozylas ostatnio temat, ze nauczycielki zabieraja dzieciom jedzenie w szkole...a teraz masz problem, ze nauczycielka tuli dzieci. Wiarygodna nie jestes, pewnie trol od prowokacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Aaaa nie, nie z jedzeniem, cos innego tutaj biadolilas, tajk czy inaczej pewnie z nudow prowokujesz, a moze ci za to placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ankaa

Tak, to w mojej szkole znaczy moich dzieci panie zabierają sobie mleko do kawy i jabłka z programu żywnościowego dla dzieci. Nie moja wina że dzieci chodzą do szkoły gdzie są złodzieje i lubiący dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bopp

Tak, to ta ...ka od nauczycieli kradnacych bachorom jablka. Durny troll i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Niedługo jak nauczyciel przy rozdawaniu sprawdzianów dotknie dziecko ręką w jego rękę to go posadza o molestowanie.

Tak są kobiety zaburzone i zwyrodniale tak samo jak mężczyźni 😖i nigdy rąk naprawdę nie wie człowiek z kim ma do czynienia  . Ale akurat w tym przypadku jakoś pocieszenie czy przytulnie dziecka jakieś dziwne się nie wydaje. Ale Ty chyba do końca nie jesteś zdrowa jak takie prowokacje wymyslasz,a jak to nie prowokacje to jestes dziwna najpierw nauczyciele zlodzieje teraz inni ... file. Coś złego z ich strony Cię spotkało że tyle zwyrodnialcow widzisz w szkole u dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A w jakim wieku dziecko?

W klasach 1-3 sama miałam taką panią, która brała dzieci na kolana, przytulała, czesała włosy, robiła warkocze. Uwielbiałam ją i do tej pory miło wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tym bardziej jezeli ma dziecko to nic dziwnego że jest miękka w stosunku do innych dzieci. w łeb się walnij z tym niespełnionym instynktem. Właśnie wtedy bym się prędzej martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może jakieś kiepskie pisowskie trolle szczują na nauczycieli z powodu planowanego strajku. Tam złodzieje-pożeracze jabłek, tutaj kobiety-pedofile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pisowskie trolle? Obudzili się nauczyciele ze strajkiem teraz, a przez 8 lat, za PO,  siedzieli jak trusie. Haha! Jak idę do pracodawcy po podwyżkę, to muszę przedstawić efekty swojej pracy, i udowodnić, ze na nią zasługuję,  bo to, że chcę więcej kasy-bo chcę- to zwykła roszczeniowość.

Co do meritum, to normalna, ludzka nauczycielka, nie masz powodów do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, przesadzacie z tym przytulaniem dzieci. Jak dziecko jest małe i siedzi w szkole to potrzebuje przyjacielskie i pocieszającego gestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener

może w szkole obowiązuje karta LGBT i szykują się do treningów z masturbacji, jeżeli ma już 4 latka to znaczy że już można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×