Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avrilyss

Czy to jest pozytywny wynik testu ciążowego ?

Polecane posty

Cześć. Okres spóźnia mi się już 7 dzień, a przedwczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy. Wyszła jedna rozowa kreska czyli wynik negatywny, następnie po około godzinie znowu była tylko ta jedna kreska. Rano, gdy popatrzyłam na test była już druga kreska ale w kolorze białym. Moje pytanie brzmi czy ta druga biała kreska to tylko miejsce na kreskę, która pojawia się podczas bycia w ciazy ? Nie wiem czy mam to traktować jako wynik pozytywny czy po prostu pojawiło się tylko zwykłe miejsce na tą drugą kreskę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaz

Daj zdjęcie testu. 

Kreska ma być w kolorze a nie biała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ile razy można powtarzać, że po upływie wskazanego czasu test jest nieważny? Nie czytałaś instrukcji? Następnego dnia wiarygodny to jest nowy test a nie wczorajszy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic dziwnego, że poziom społeczeństwa spada jak za robienie dzieci biorą się osoby, które nawet instrukcji nie potrafią przeczytać albo jej nie zrozumieli.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wynik testu jest ważny kilka minut, to co się pokaże po tym czasie się nie liczy. kreska ma być czerwona a nie biała. więc tak! jesteś w ciąży! Boże, ręce opadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilam test ,ktory wykazal druga kreske dopiero na drugi dzien. Na drugi dzien od rana zrobilam ponownie i od razu pokazalo obydwie kreseczki. Mowienie ,ze test zawsze pokaze klamstwo po kilku minutach ,niz czas przewidziany w ulotce jest bez sensu, gdyz jakos w Moim przypadku sie nie sprawdzilo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To białe miejsce,  to miejsce testowe.  Tobie wyszedł negatywny.  Rozumiem blada kreska o czasie,  ale tu nic nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta

Jeśli współżyłaś bez zabezpieczania się to licz się z tym, że jednak doszło do zapłodnienia. Nie mniej jednak jeśli okres nie nadejdzie idź do lekarza, on na 100% potwierdzi lub wykluczy ciążę. Jeśli nie stosujesz żadnej antykoncepcji to chociaż wyznacza swoje dni płodne i wówczas się zabezpieczaj. Ja od lat stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Zyta napisał:

Jeśli współżyłaś bez zabezpieczania się to licz się z tym, że jednak doszło do zapłodnienia. Nie mniej jednak jeśli okres nie nadejdzie idź do lekarza, on na 100% potwierdzi lub wykluczy ciążę. Jeśli nie stosujesz żadnej antykoncepcji to chociaż wyznacza swoje dni płodne i wówczas się zabezpieczaj. Ja od lat stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

i tu się mylisz. Ja poszłam do lekarza i on nie był w stanie stwierdzić czy jestem w ciąży czy nie ,kazał mi przyjść za 2 tygodnie. A za dwa tygodnie powiedział mi że to jest siódmy tydzień.I miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×