Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ludi

Czy pojechalybyscie 5 osobowa rodzina do osoby która mieszka w kawalerce

Polecane posty

Gość Ludi

Moj brat mieszka w kawalerce coś Ok 40 metrów razem z dziewczyna. Chciałabym go odwiedzic z rodzina, ale jesteśmy razem z dzieciakami w 5 osób. Chcielibyśmy zostać na weekend. Myślicie ze jakoś się pomieścimy? Weźmiemy swoje karimaty oczywiście. A sama nie pojadę bo brat mieszka w fajnym miejscu i byłaby to atrakcja dla dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

...ało cie? Hoteli nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
1 minutę temu, Gość Gośc napisał:

...ało cie? Hoteli nie ma?

Ale on mieszka w miejscu gdzie hotele są szalenie drogie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan

Będzie bardzo ciasno... 

Rozumiem, że to propozycja brata tak?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To moze brata zapytaj a nie jak jakis czubek pytasz na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie by wstyd było nawet o to pytać. Jak cię nie stać na hotel czy airbnb to siedź na dvpie w swoim pacanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
1 minutę temu, Gość Plan napisał:

Będzie bardzo ciasno... 

Rozumiem, że to propozycja brata tak?

 

 

 

To była moja propozycja ale brat nie odmówił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Przed chwilą, Gość Ludi napisał:

To była moja propozycja ale brat nie odmówił. 

Jestes nie normalna serio. 7 osob na kawalerce? Chyba na balkonie chcesz spac z dzieciakami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi

Ale ja nie mam tyle kasy na hotel, a jeszcze dla pięciu osób. Nie jestem milionerka. Już sama podróż będzie nas dużo kosztować bo brat mieszka bardzo daleko i potrzeba mnóstwo paliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
2 minuty temu, Gość Gośc napisał:

Jestes nie normalna serio. 7 osob na kawalerce? Chyba na balkonie chcesz spac z dzieciakami. 

Brat ma dosyć spora kuchnie z jadalnia wiec tam chcemy spać a do tego ma sypialnie z salonem. W sumie jeden pokój i kuchnia taka większa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie, bo wszystkim było by ciasno,zero miejsca dla siebie,hałas cudzych dzieci... generalnie masakra.Ja jako gosc bym sie dusila w takich warunkach,a co dopiero dziewczyna twojego brata. On moze nic nie mowi,bo nie chce byc niegrzeczny. Zawsze mozecie wynajac pokoj w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ludi napisał:

Ale ja nie mam tyle kasy na hotel, a jeszcze dla pięciu osób. Nie jestem milionerka. Już sama podróż będzie nas dużo kosztować bo brat mieszka bardzo daleko i potrzeba mnóstwo paliwa. 

Jak cie nie stac na hotel to nie zwalaj sie bratu na chate z cała druzyna z familiady ...ko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatuj

Jesteś bezwstydna. Jak to mówi mój tata: jak się nie ma miedzi, to się w domu siedzi. 

 

Zapamiętaj sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Jedna taka akcja i brat juz bedzie wiedzial jak odmowic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi

Mam zerwać kontakt z bratem bo nie stać mnie na hotel? A jeszcze tak jak napisałam on mieszka w bardzo drogim miejscu wiec taki hotel to kilka wypłat i do tego jeszcze paliwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ludi napisał:

Mam zerwać kontakt z bratem bo nie stać mnie na hotel? A jeszcze tak jak napisałam on mieszka w bardzo drogim miejscu wiec taki hotel to kilka wypłat i do tego jeszcze paliwo. 

Zapros go do siebie jak nie chcesz stracic kontaktu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zapros go do siebie jak nie chcesz stracic kontaktu

 

On już u nas był z dziewczyna kilka razy. Ale my tez chcemy zobaczyć jak mieszka a mieszka w turystycznej miejscowości bardzo ładnej, wiec chcemy trochę pozwiedzać przez weekend. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Ludi napisał:

Mam zerwać kontakt z bratem bo nie stać mnie na hotel? A jeszcze tak jak napisałam on mieszka w bardzo drogim miejscu wiec taki hotel to kilka wypłat i do tego jeszcze paliwo. 

a kto tak napisał? oczywiscie,ze kontakt nalezy utrzymywac,ale ty serio nie widzisz problemu? Was jest 5, kawalerka ma 20m2 minus lazienka i kuchnia. jak to widzisz? jedz sama do brata, a jak chcesz dzieciom zapewnic atrakcje to sie wykosztuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, nie pojechałabym w tyle osób. Nie wyobrażam sobie robić komuś takiego kłopotu. Huk, wrzask i ciasnota. Niech brat przyjedzie do Was albo oszczędzaj na hotel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Ludi napisał:

Ale ja nie mam tyle kasy na hotel, a jeszcze dla pięciu osób. Nie jestem milionerka. Już sama podróż będzie nas dużo kosztować bo brat mieszka bardzo daleko i potrzeba mnóstwo paliwa. 

nie trzeba byc milionerka, 500+ wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w kawalerce i nie wyobrażam sobie 5 gości. We dwójkę nam ciasno. Znajomi wpadną na drinka - ok, ale maks. 2 osoby! A 5 osób na cały weekend? Jak odwiedzają nas rodzice, nocują w hotelu i jemy na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One
5 minut temu, Gość Ludi napisał:

On już u nas był z dziewczyna kilka razy. Ale my tez chcemy zobaczyć jak mieszka a mieszka w turystycznej miejscowości bardzo ładnej, wiec chcemy trochę pozwiedzać przez weekend. 

Co to za miejscowość, że kilka wypłat hotel/nocleg. Hiszpania czy co:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to turystyczna miejscowośc, to na bank znajdziesz a airbnb sporo ofert w znacznie atrakcyjniejszych cenach niż hotel. jak weźmiesz kawalerkę, to wyjdzie groszowa sprawa na dwie noce, a skoro i tak macie się cisnąć u brata, to w airbnb przynajmniej będziecie w 5 na tych kilku metrach, nie w 7. Sprawa rozwiązana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
11 minut temu, Gość gosc napisał:

a kto tak napisał? oczywiscie,ze kontakt nalezy utrzymywac,ale ty serio nie widzisz problemu? Was jest 5, kawalerka ma 20m2 minus lazienka i kuchnia. jak to widzisz? jedz sama do brata, a jak chcesz dzieciom zapewnic atrakcje to sie wykosztuj

Napisałam ze brat ma prawie 40m wiec to nie 20. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Airbnb w Gdańsku, w samym centrum, przy Długiej 2 noce, 1 sypialnia to około 350 zł- za cały weekend. Jak pojedziesz 10 km dalej jest jeszcze taniej, a duże miasto to sprawna komunikacja itp.

Nigdy w zyciu nie zwaliłabym się nawet w dwie osoby komuś do kawalerki, ale już podjełaś decyzję, więc po co nasz pytasz? 🙂 to zapewne będzie pierwsza i zarazem ostatnia taka Wasza wizyta w tym miejscu, no chyba że brat zmieni lokum na większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi

Serio jeździcie do hoteli i spotykacie się z rodzina na mieście żeby zjeść razem posiłek??? Jestem w szoku. Ja jestem z wielodzietnej rodziny i kiedyś mieliśmy razem z bratem wspólny pokój. A jego dziewczyna będzie miała okazje coś ugotować i zajac się dziecmi których sama nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Ludi napisał:

Napisałam ze brat ma prawie 40m wiec to nie 20. 

tak czy inaczej... poza tym nie wiem dlaczego pytasz na forum? z bratem gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są warunki to oczywiscie, ze nie, ale w przypadku, o którym piszesz zwalanie się komuś na taki mały metraż z 3 dzieci to jednak przesada. No to jak jestes z wielodzietnej rodziny, przyzwyczajonej do ciasnoty po co w ogole pytasz?! Jesteś z bratem do tego przyzwyczajona, więc jedź śmiało! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demka

To gdzie ten twój brat mieszka? W Dubaju? Są różne strony zrzeszające sieci i prywatnych właścicieli mieszkań, gdzie można wynająć studio czy apartament, czy to jest Hiszpania czy Polska to można znaleźć coś taniego ale po tobie od razu widać, że jesteś zahukana i nieobyta skoro nawet takich rzeczy nie wiesz tylko płaczesz nad hotelami i nawet nie próbujesz czegoś innego szukać. Na hotelach świat się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz naprawdę robić komuś taki problem? Nie wpadłabym na pomysł, żeby pchać się komuś w 5 osób do kawalerki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×