Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnOnIm

Czy to tylko przyjaźń?

Polecane posty

Witam spotykam się z pewnym chłopakiem  dopiero po raz drugi i właściwie wszystko już jasne nie będziemy parą ( inne poglądy i patrzenie na świat i życie), ale nie wiem czy to tylko przyjaźń i w ogóle nie wiem jak to nazwać. Całowaliśmy się i w ogóle super się dogadujemy. On mnie przytula pociesza itd. ,  a mi tak dobrze jak jest po co od razu związek. Dobrze jest jak jest. Co o tym myślicie?  Czy istnieje przyjaźń damsko-męska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
11 minut temu, AnOnIm napisał:

Całowaliśmy się

 

11 minut temu, AnOnIm napisał:

Czy istnieje przyjaźń damsko-męska? 

no właśnie,

istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

super sie dogadujecie ale macie inne poglady na swiat.No to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy dogadujemy się tak tu i teraz jeśli chodzi o sprawy bieżące takie które nie mają konsekwencji na przyszłość. Jeśli chodzi zaś o przyszłość to on chce kiedyś mieć dzieci i być mężem, a ja jedynie mogę adoptować dziecko ponieważ sex mnie nie kręci. Ślubu nie planuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2019 o 20:12, AnOnIm napisał:

Dobrze jest jak jest. Co o tym myślicie?

Myślę, że przywiązałaś się do tego faceta - zapewne vice versa - Twoje potrzeby akceptacji, wsparcia i bliskości są mniej więcej zaspokajane i dlatego czujesz opory, by z tego rezygnować. Złudzenia zapewniają komfort psychiczny i łatwo jest przystać na  'układ'. Niemniej niewykluczone, że z czasem Wasza relacja może się jeszcze pogłębić, skoro na podstawowym poziomie się dogadujecie, lubicie swoje towarzystwo i podobacie się sobie nawzajem. Szansa istnieje, tylko Ty możesz zweryfikować. Jeśli całkowicie jej zaprzeczasz, zastanów się, na ile obecna wygoda jest warta późniejszego cierpienia w przypadku, kiedy facet znajdzie sobie kobietę, w której się zakocha (oraz w odwrotnej sytuacji) - wobec tego może jednak warto zrezygnować z egoistycznego substytutu miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×