Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Przedszkole strajkuje co zrobić z dzieckiem

Polecane posty

Gość Gość

Właśnie przeczytałam że przedszkole mojego dziecka przystąpiło do strajku.Co ja mam zrobić z dzieckiem.Kpina jakaś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to kogo obchodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wez L4 na dziecko . Lekarz wypisze ci bez problemu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Opłać opiekunkę z 500+!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekip

Nie trolluj.Kazde przedszkole zapewnia opiekę.poza tym nie wiadomo czy w ogóle od jutra będzie ten strajk, dzisiaj o 19:00 będą rozmowy strajkujących z rządem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ekip napisał:

Nie trolluj.Kazde przedszkole zapewnia opiekę.poza tym nie wiadomo czy w ogóle od jutra będzie ten strajk, dzisiaj o 19:00 będą rozmowy strajkujących z rządem.

A skąd mam wiedzieć jak to będzie nikt nikogo nie informuje .Mam nadzieję że jakaś opieka będzie,albo E nie dojdzie do tego strajku.Niemam babci która mogłaby zostać z dzieckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

normalnie złóż druk do ZUS masz opiekuńczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Opłać opiekunkę z 500+!

Nie biorę ,500 plus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd mam wiedzieć jak to będzie nikt nikogo nie informuje .Mam nadzieję że jakaś opieka będzie,albo E nie dojdzie do tego strajku.Niemam babci która mogłaby zostać z dzieckiem .

Przedszkole zapewnia opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Twoje dziecko, Twój problem... 

Nie wiem moze popros o pomoc kogoś z rodziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakies dyżury chyba musza zapewniać? 

swoja drogą, myslalam, ze tylko szkoły strajkują. A dzieci, a tym bardziej ich rodzice - nikogo nie obchodzą, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Mala_Mi napisał:

Jakies dyżury chyba musza zapewniać? 

swoja drogą, myslalam, ze tylko szkoły strajkują. A dzieci, a tym bardziej ich rodzice - nikogo nie obchodzą, niestety.

 Oglądałam w TV i niestety nic narazie nic nie wiadomo.Rodzice są niedoinformowani.Kuratorium pisze że opieka powinna być zapewniona zobaczymy jutro.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzień czy dwa gdyby przedszkole bylo zamknięte da się przeżyć ale dluzej  będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuiop
1 godzinę temu, Gość Ekip napisał:

Nie trolluj.Kazde przedszkole zapewnia opiekę.poza tym nie wiadomo czy w ogóle od jutra będzie ten strajk, dzisiaj o 19:00 będą rozmowy strajkujących z rządem.

Sama nie troluj:

Nauczyciele i pracownicy Przedszkola przystąpili do strajku, który rozpocznie się 08.04.2019 r. Dyrektor przedszkola informuje, że nie jest w stanie zapewnić  opieki dzieciom, dlatego też Organ prowadzący, na mój wniosek zamknął przedszkole do czasu zakończenia strajku. 
Poniżej linki do stron: 
www.edukacja.warszawa.pl 
www.um.warszawa.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miej trochę godności i skoro strajku nie popierasz, to radź sobie sama. 

Nie, nie popieram strajku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ekip napisał:

Nie trolluj.Kazde przedszkole zapewnia opiekę.poza tym nie wiadomo czy w ogóle od jutra będzie ten strajk, dzisiaj o 19:00 będą rozmowy strajkujących z rządem.

Nie, nie każde. U nas w mieście też łaskawie poinformowali że jeśli jutro będzie strajk to proszą o zapewnienie opieki dzieciom. Co do opieki tej z ZUS z15a. Otóż na ta opiekę MUSI wyrazić zgodę pracodawca. A mój pracodawca poinformował w piątek, że nie wyraża zgody. Pracuję w sądzie, zarabiam jako starszy sekretarz sądowy po 10 latach pracy i podwyżce o 200zl brutto (pierwszej od 8 lat) 2976 zł brutto plus 10% dodatku stazowego. Mam w sądzie strajkować nie wolno, l4na dziecko nie dostanę bo jest zdrowe, urlop na żądanie to 4 dni, ale ja nie mogę sobie pozwolić na 4 dni nieobecności w pracy bo pracuje w wydziale pracy-gdzie jestem jedynym protokolantem. I co ja mam zrobić? Zatrudnić nianię? Za co???? Uprzedzajac głupie pytania-dziecko nie ma ojca, mąż zmarł na raka w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie każde. U nas w mieście też łaskawie poinformowali że jeśli jutro będzie strajk to proszą o zapewnienie opieki dzieciom. Co do opieki tej z ZUS z15a. Otóż na ta opiekę MUSI wyrazić zgodę pracodawca. A mój pracodawca poinformował w piątek, że nie wyraża zgody. Pracuję w sądzie, zarabiam jako starszy sekretarz sądowy po 10 latach pracy i podwyżce o 200zl brutto (pierwszej od 8 lat) 2976 zł brutto plus 10% dodatku stazowego. Mam w sądzie strajkować nie wolno, l4na dziecko nie dostanę bo jest zdrowe, urlop na żądanie to 4 dni, ale ja nie mogę sobie pozwolić na 4 dni nieobecności w pracy bo pracuje w wydziale pracy-gdzie jestem jedynym protokolantem. I co ja mam zrobić? Zatrudnić nianię? Za co???? Uprzedzajac głupie pytania-dziecko nie ma ojca, mąż zmarł na raka w zeszłym roku.

Mi w zusie  powiedzieli, że pracodawca nie musi na to wyrazić zgody...Mam złożyć ten druk plus oświadczenie o zamknięciu placówki.To w końcu jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizog
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie każde. U nas w mieście też łaskawie poinformowali że jeśli jutro będzie strajk to proszą o zapewnienie opieki dzieciom. Co do opieki tej z ZUS z15a. Otóż na ta opiekę MUSI wyrazić zgodę pracodawca. A mój pracodawca poinformował w piątek, że nie wyraża zgody. Pracuję w sądzie, zarabiam jako starszy sekretarz sądowy po 10 latach pracy i podwyżce o 200zl brutto (pierwszej od 8 lat) 2976 zł brutto plus 10% dodatku stazowego. Mam w sądzie strajkować nie wolno, l4na dziecko nie dostanę bo jest zdrowe, urlop na żądanie to 4 dni, ale ja nie mogę sobie pozwolić na 4 dni nieobecności w pracy bo pracuje w wydziale pracy-gdzie jestem jedynym protokolantem. I co ja mam zrobić? Zatrudnić nianię? Za co???? Uprzedzajac głupie pytania-dziecko nie ma ojca, mąż zmarł na raka w zeszłym roku.

było się lepiej uczyc na tym prawie żeby nie kończyć jako starszy sekretarz sądowy - użeram się z wami zawodowo i co kolejna/ kolejny to coraz głupsze

a skoro maz zmarł to na dzieciaka masz rentę wiec masz z czego opłacić opiekę mądralo :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Weź l4 na siebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"było się lepiej uczyc na tym prawie żeby nie kończyć jako starszy sekretarz sądowy - użeram się z wami zawodowo i co kolejna/ kolejny to coraz głupsze

a skoro maz zmarł to na dzieciaka masz rentę wiec masz z czego opłacić opiekę mądralo :) "

No prosze co za wredna  s...  Jakim trzeba  byc g.. zeby napisać innej kobiecie cos takiego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje przedszkole tez strajkuje.

Dzieci normalnie chodzą do przedszkola, panie tylko nie będa prowadzić zajęc dydaktycznych w ramach programu, więc dzieciaki będą miały "luz". Dziwi mnie tylko to, że dopiero dzisiaj się tym zainteresowałas 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilll

 

9 minut temu, Gość Zizog napisał:

było się lepiej uczyc na tym prawie żeby nie kończyć jako starszy sekretarz sądowy - użeram się z wami zawodowo i co kolejna/ kolejny to coraz głupsze

a skoro maz zmarł to na dzieciaka masz rentę wiec masz z czego opłacić opiekę mądralo :) 

Jakim ...iskiem trzeba być zeby coś takiego napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowy
17 minut temu, Gość gość napisał:

"było się lepiej uczyc na tym prawie żeby nie kończyć jako starszy sekretarz sądowy - użeram się z wami zawodowo i co kolejna/ kolejny to coraz głupsze

a skoro maz zmarł to na dzieciaka masz rentę wiec masz z czego opłacić opiekę mądralo :) "

No prosze co za wredna  s...  Jakim trzeba  byc g.. zeby napisać innej kobiecie cos takiego.

 

taka jest prawda, sorki ale nikt NIE KAŻE CI BYĆ SEKRETARZEM I MAŁO ZARABIAĆ to wolny kraj zmien prace a nie płaczesz ze mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Nie popierasz strajku bo masz małe dziecko ale pomysl bo za chwile pójdzie do szkoły a tam zamiast dobrych nauczycieli bedziesz miała urzędniczki za takie same pieniądze za jakie ty pracujesz. Dogadaj sie z jakaś inna matka która zostanie w domu - zamiast w necie wez powysyłaj pare SMS do znajomych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popopopo

Nie chodzilo o to że jej napisalas niech zmieni pracę ale co napisalas o tej rencie po ojcu... To dlatego jesteś suką. Nie wyobrażam sobie tak napisać do innej kobiety, po tym jak pisze o swoim nieszczęściu. A ty ... pewnie też tej renty zazdrościsz co? To takie typowo polskie. Żal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"taka jest prawda, sorki ale nikt NIE KAŻE CI BYĆ SEKRETARZEM I MAŁO ZARABIAĆ to wolny kraj zmien prace a nie płaczesz ze mało "

Ojej no cos ty ..patrz  to samo można powiedzieć o nauczycielach .

Trzeba byc wredna ... zeby cieszyc sie z faktu ,  ze dziecko straciło ojca i ma po nic az 800 zł renty . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przedszkola nie zapewniają opieki. Dyrektor może wziąć 25 dzieci maks pod opiekę bo nie bierze udziału w strajku. Nauczycielki siedzą w przedszkolu i nie robią nic w tym czasie. Woźne pracują normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilll
1 godzinę temu, Gość gajowy napisał:

taka jest prawda, sorki ale nikt NIE KAŻE CI BYĆ SEKRETARZEM I MAŁO ZARABIAĆ to wolny kraj zmien prace a nie płaczesz ze mało 

A kto każe nauczycielom pracować za grosze. Niech zmienia prace a nie strajk urządzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas wozne też strajkuja. I sekretarka i Kucharski. Wszyscy. Przedszkole będzie zamknięte:classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coooo
58 minut temu, Gość Gość napisał:

U nas wozne też strajkuja. I sekretarka i Kucharski. Wszyscy. Przedszkole będzie zamknięte:classic_sad:

Jak moga woźne strajkować 😅 przedszkole zamknięte i tyle. Wszyscy muszą być w pracy a że nie będą nic robić to cóż 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×