Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Już nikt

czas...

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Wenom napisał:

Przykład 😁😁

On jej dziękuję to chyba o czymś świadczy. Gul ci skacze z zazdrości 😂😂😂😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

On jej dziękuję to chyba o czymś świadczy. Gul ci skacze z zazdrości 😂😂😂😆

raczej żal dup...e ściska 

bo biedakowi trochę wspulczeuje

Albo nie😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piszta sobie lece do roboty

jak to nie ona to na kiego się zegna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Wenom napisał:

A gdzie tu zemsta

i tak dostałem kosza

w poprzednim wcieleniu

teraz bronie niewinnych 😁😁

Widocznie panna poznała się na takim fffrajerze.😆😆😆. Idę bo z czubami nie gadam. Trzymaj się kłamco i oszuści daj im spokój. Być może tych dwoje przyjaźnią się baranie a może to......... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Widocznie panna poznała się na takim fffrajerze.😆😆😆. Idę bo z czubami nie gadam. Trzymaj się kłamco i oszuści daj im spokój. Być może tych dwoje przyjaźnią się baranie a może to......... 

przecie się zegna

kocha ja a odchodzi

gdzie tu przyjasn

raczej go zlała

lub kos mu wytlumaczyl cos

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość KK
2 minuty temu, Wenom napisał:

piszta sobie lece do roboty

jak to nie ona to na kiego się zegna

To zapytaj się jego, a może to on ją zostawił skoro. żegna się 🤔 Autorze wypowiedź się bo ją zaraz tu zjedzą, a dziewczyna może niewinna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość KK
2 minuty temu, Wenom napisał:

przecie się zegna

kocha ja a odchodzi

gdzie tu przyjasn

raczej go zlała

lub kos mu wytlumaczyl cos

 

 

I to byłeś ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Wenom napisał:

przecie się zegna

kocha ja a odchodzi

gdzie tu przyjasn

raczej go zlała

lub kos mu wytlumaczyl cos

 

 

Nie znasz jej to nie wypowiadaj się. Sytuacja może wyglądać inaczej tylko oni wiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość vvvv
18 minut temu, Wenom napisał:

piszta sobie lece do roboty

jak to nie ona to na kiego się zegna

To nie ona. Wiem kim jesteś oszustem, który podrywa kobiety na fałszywe konta.. Ta, która dała tobie kosza zrobiła to bo dowiedziała się o tym..To mądra i bystra kobieta... Zabolało? to pomyśl jak ją... kiedy kłamałeś, a ona oddała tobie serce.. To nie była zemsta tylko obrona... . I to przed tobą trzeba ostrzegać!!!. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Miłość można na kafeterii znaleźć, laska  jakby trochę wdzięczniejsza  była, to mogłaby być para. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Miłość można na kafeterii znaleźć, laska  jakby trochę wdzięczniejsza  była, to mogłaby być para. 

Idź do diabła brudasie mentalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co ja takiego napisałem, żeby tak mnie atakować. Sfrustrowana singielka pisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana w diable
59 minut temu, Gość gosc napisał:

Miłość można na kafeterii znaleźć, laska  jakby trochę wdzięczniejsza  była, to mogłaby być para. 

Wszędzie można miłość znaleźć..tylko trzeba patrzeć w tym samym kierunku..Jestem wdzięczna..jestem sobą...A mogłabym być Jego ozdobą 😁mój diable rogaty uwielbiam Cię ponad wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1⃣2⃣3⃣

Baju baju będziesz w raju 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie do ciebie jest temat, bo to laska gościa olała, a tu jaki sfrustrowany babiszon narzuca się.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscioowa

Powiedz to tej kobiecie na pewno będzie chciała być z tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co za ...ne baby tu siedzą dobrego chłopa tak olać,  jak mogła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak widać jak kocha - pozwala na poniżanie. To jest miłość wow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jakby chłop ciebie olał, broniłabys  go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Jakby chłop ciebie olał, broniłabys  go?

 Nie rozumiem po co w takim razie pisał. Na to wychodzi, że to jego zemsta na dziewczynie. Jeszcze dodam, że on nic nie pisał o "olaniu go". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Już nikt napisał:

...czas już opuścić to miejsce... poznałem tu kogoś bardzo wyjątkowego,jedyna osobę która pokazała mi jak wygląda chwila szczęścia i ile można dla kogoś znaczyć.Dziekuje że dała mi szansę być..tak blisko jak tylko mogła mi pozwolić.Bez tej osoby nigdy bym nie uwierzył że marzenia się spełniają...

Dziękuję że byłaś A.

A wszystkim tym co się głowią nad sensem istnienia chce powiedzieć ,że jedynym prawdziwym jest Miłość..i to że można kogoś pokochać ponad wszystko.

Żegnam.

 

Widzę że jest problem z interpretacją powyższej wypowiedzi.

Z mojego punktu widzenia,autor nie był w żaden sposób poniżony,co najwyżej cierpiał z powodu tu napisanego.Nie był z tą kobietą,bo jak twierdzi ,był tak blisko jak mogła mu pozwolić..a więc nigdy nie byli razem z przyczyn tu nieznanych. Autor pisze że była dla niego marzeniem...więc kocha lub kochał ją do momentu kiedy mógł,lub coś się wydarzyło że musiał odejść.Choc podejrzewam że nadal ja kocha tylko nie może z nią być ,lub coś ,ktoś ,mu nie pozwala.

Tak czy siak,możliwe że autor gdzieś tu jest ,tylko czeka aż to ona coś zrozumie lub po prostu powiedziała że go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
22 godziny temu, Gość Już nikt napisał:

...czas już opuścić to miejsce... poznałem tu kogoś bardzo wyjątkowego,jedyna osobę która pokazała mi jak wygląda chwila szczęścia i ile można dla kogoś znaczyć.Dziekuje że dała mi szansę być..tak blisko jak tylko mogła mi pozwolić.Bez tej osoby nigdy bym nie uwierzył że marzenia się spełniają...

Dziękuję że byłaś A.

A wszystkim tym co się głowią nad sensem istnienia chce powiedzieć ,że jedynym prawdziwym jest Miłość..i to że można kogoś pokochać ponad wszystko.

Żegnam.

 Wyznanie piękne  i chyba szczere szkoda że bez podpisu i szkoda że nie odważyłeś się napisać pełnego imienia tej wyjątkowej dziewczyny. Dobrych uczuć nie należy się wstydzić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszedł na kafe, poklepał bzdury, poznal jakąś desperatke, wymienili się mailami, popisali bzdury, urwało się, a teraz sciemnia wielką miłość. Pewnie szuka rezerwy , z braku laku ...Ot cała historyjka kafe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia ‎07‎.‎04‎.‎2019 o 20:58, Gość Już nikt napisał:

...czas już opuścić to miejsce... poznałem tu kogoś bardzo wyjątkowego,jedyna osobę która pokazała mi jak wygląda chwila szczęścia i ile można dla kogoś znaczyć.Dziekuje że dała mi szansę być..tak blisko jak tylko mogła mi pozwolić.Bez tej osoby nigdy bym nie uwierzył że marzenia się spełniają...

Dziękuję że byłaś A.

A wszystkim tym co się głowią nad sensem istnienia chce powiedzieć ,że jedynym prawdziwym jest Miłość..i to że można kogoś pokochać ponad wszystko.

Żegnam.

 

czas to pieniadz, wiec krotko od siebie cos dodam, pieknie poeto(do komentarzy  nie odniose sie w zaden sposob, przemilcze), polecam wydawnictwa poszukac i wydac tomik wierszy, kobieta A musi  byc w siodmym niebie. Co za niewdziecznica, nawet nie podziekuje,  mam pomysl, choc sie zbierzemy w kupe i skopiemy tej A du/pe. Mysle, ze  sama sobie poradze, bo niezywkle zwinna jestem i szybka. Mam nadzieje, ze wyczuwasz Ironie(co do skopania, reszta sie zgadza).

 Real ze swiatem wirtualnym  ci sie pomylil, to dwa inne sklepy, do reala, musisz swoje 4 litery ruszyc, przez Internet zamowienie dostarcza do domu. Wyjdz czlowieku z domu do ludzi, ty tylko piszesz z pod roznych nickow, czy wiesz kim jestes, jak kameleon, raz Wenom raz Dragon, nawet nie dochodze kim ty jeszcze jestes. Pelno ciebie a jakby nikogo nie bylo😴

co może czuc zamkniety w czterech scianach wiezien?
zal?
smutek?
brak przebaczenia za popelnione czyny
nic
tylko samotnosc i przybicie wewnatrz siebie

Ty jestes jak wiezien na wlasne zyczenie,  Ta droga kroczac nigdy nie bedziesz szczesliwy, przestaw zwrotnice na inne Tory. Zycze w dalszym postepowaniu wiecej rozsadku i troche refleksji nad swoim postepowaniem …..ania 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×