Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona28

Masturbacja

Polecane posty

Gość Ona28

Odkad rozstalam sie z facetem co noc sie masturbuje 😣 nie umiem zasnac bez orgazmu. To dlatego ze on kazdym razem przed zasnieciem jak nie bylo seksu zaspokajal mnie ustami albo reka i strasznie mi tegk brakuje...czuje sie dziwne ze musze to robic sama. Przed zanim go poznalam nigdy sie sama nie zaspokajalam.a teraz nie wiem jak z tym skonczyc 😢 brakuje mi jego,jego dotyku i ciepla...i każdej nocy wspominam.i kończę tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym złego ....ja nasturbuję się od 11 roku życia i gdy nie mam partnerki robię to regularnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona28
10 minut temu, darkeacer napisał:

Nic w tym złego ....ja nasturbuję się od 11 roku życia i gdy nie mam partnerki robię to regularnie 

Ale od tego chyba mozna sie uzaleznic co? A ja zle sie z tym czuje, mimo ze wiem ze to normalnie i duzo osob tak robi to jakoś dziwnie mi z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Ona28 napisał:

Ale od tego chyba mozna sie uzaleznic co? A ja zle sie z tym czuje, mimo ze wiem ze to normalnie i duzo osob tak robi to jakoś dziwnie mi z tym...

Masturbacja jeśli nie jest robiona obsesyjnie często jest czymś normalnym i zdrowym. Lepsze to niż seks z kimś przypadkowym. Nie przejmuj się i rób to bez stresu dopóki nie znajdziesz odpowiedniego partnera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on2

witam, czy podnieca was kobiety penis żylasty gruby z 16cm lekko zagiety jak bananek z wielka czerwona główka nabrzmiala slinianca sie z podniecenia? jakie penisy was najbardziej podniecaja? jakie glowki was najbardziej podniecaja duze czy małe? co sadzicie o takim penisie jak napisalem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, wszyatko w nadmiarze jest niezdrowe więc jeslu umiesz się hamowac to luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znajdź sobie następnego faceta, przejdzie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona28

Nie chce faceta tylko dla seksu. Chce milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Ona28 napisał:

Nie chce faceta tylko dla seksu. Chce milosci

Fajnie, masz rację .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Ona28 napisał:

Odkad rozstalam sie z facetem co noc sie masturbuje 😣 nie umiem zasnac bez orgazmu. To dlatego ze on kazdym razem przed zasnieciem jak nie bylo seksu zaspokajal mnie ustami albo reka i strasznie mi tegk brakuje...czuje sie dziwne ze musze to robic sama. Przed zanim go poznalam nigdy sie sama nie zaspokajalam.a teraz nie wiem jak z tym skonczyc 😢 brakuje mi jego,jego dotyku i ciepla...i każdej nocy wspominam.i kończę tak samo...

Gdzie mieszkasz? Dopóki nie znajdziesz coś na stałe to z 3-4 razy w tygodniu mogę ci go zastąpić. Satysfakcja gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdzie mieszkasz? Dopóki nie znajdziesz coś na stałe to z 3-4 razy w tygodniu mogę ci go zastąpić. Satysfakcja gwarantowana.

A dlaczego tylko 3-4 razy w tygodniu? Dlaczego nie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość ???? napisał:

A dlaczego tylko 3-4 razy w tygodniu? Dlaczego nie codziennie?

 Jak blisko to dojadę codziennie! Mów gdzie ? :d Patrząc z drugiej strony, czy nie lepiej 3-4 razy do wiwatu, tak żeby z utęsknieniem czekać na następny raz, jak 10 razy w tygodniu i byle jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×