Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Jestem przeciwny islamizacji Europy, im bardziej poznaję Islam tym bardziej jestem anty

Polecane posty

Znam wielu muzułmanów, koledzy z pracy. Są mili, przyjaźni, rozmowni do obcych. Jak z czasem ich poznasz lepiej, spotykacie się coś zjeść, to bardziej poznajesz ich prawdziwe myślenie i obyczaje. Islam to bardzo silna religia, która pozostawia bardzo silny wpływ. Jak ktoś myśli, że Islam w jakiś sposób się zliberalizuje tudzież zeuropizuje to jest po prostu głupi i naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Myślę że z każdą religią tak jest. Fundamentalnym religijny zawsze kończy się źle. 

Islam ma to do siebie że kulturowo jest silny i ma zbyt duży wpływ na życie wyznawców. Najbardziej to widoczne gdy gorliwy katolik i gorliwy muzlumanin się spotkają. 

Islam się nie zeuropeizuje, nigdy. Przez różnice kulturowe. 

Ateiści nie mają tych problemów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Amela napisał:

Myślę że z każdą religią tak jest. Fundamentalnym religijny zawsze kończy się źle. 

Islam ma to do siebie że kulturowo jest silny i ma zbyt duży wpływ na życie wyznawców. Najbardziej to widoczne gdy gorliwy katolik i gorliwy muzlumanin się spotkają. 

Islam się nie zeuropeizuje, nigdy. Przez różnice kulturowe. 

Ateiści nie mają tych problemów 🙂

Ateiści nie mają problemów z tolerancją i akceptacją muzułmanów w Europie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Ja mam. Nie da się połączyć niektórych kultur. Nie mówię że wszyscy są źli, przez wieki muzułmanie żyli w Hiszpanii i Francji i był spokój bo ich kultura stała się europejska. Muzułmanie w dalekiej Azji też się dostosowali. Po prostu za dużo osób przeniesionych z jednej kultury do drugiej sprawia problem i dodatkowo różnice religijne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Ale to nie nasz problem! 🙂 muzułmanie wola Niemcy i Francję niż Polskę, nas olewaja i niech tak zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Amela napisał:

Ja mam. Nie da się połączyć niektórych kultur. Nie mówię że wszyscy są źli, przez wieki muzułmanie żyli w Hiszpanii i Francji i był spokój bo ich kultura stała się europejska. Muzułmanie w dalekiej Azji też się dostosowali. Po prostu za dużo osób przeniesionych z jednej kultury do drugiej sprawia problem i dodatkowo różnice religijne. 

Bałkany też przez wieki były "turczone" przez imperium osmańskie i wpływy muzułmańskie widać do dziś choćby w specyficznych dla bałkanach orientalizmach. To tylko pokazuje jak silna jest kultura muzułmańska, że nie poddaje się, nie żyje w izolacji lub neutralności, ale żyje żeby dominować i zmieniać. Dla tego szukanie kompromisów za wszelką cenę, szukanie dyplomatycznych rozwiązań i próba łagodzenia napięć między Europą a muzułmanami jest nie tylko naiwna, ale NIEBEZPIECZNA. I nie chodzi o terroryzm. Trzeba mówić głośno o islamofobii, to jedyna broń i brama przed islamizacją Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Amela napisał:

Ale to nie nasz problem! 🙂 muzułmanie wola Niemcy i Francję niż Polskę, nas olewaja i niech tak zostanie. 

Już na nas naciskają. Mówię o Niemcach. Miejmy nadzieję, że nie przyjdą czasy 'otwartych' polityków, którzy zaproszą muzułmanów. Gdyby mogli osiedli by u nas na dłużej i wiem co mówię, bo znam mnóstwo muzułmanów, którym Polska się bardzo podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za pozucenie  islamu jest kara smierci 

za pozucenie  jezusa  jestes wolny teoretycznie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islam to rak ludzkości

Niestety PiS sprowadził już do Polski kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów, gwarantując im socjal taki sam jak Polakom, czyli duży 500 plus itd. Każdy kto był  w Warszawie widzi tysiące islamistów, ci ludzie nie integrują się, kobiety w hidżabach, brodaci salafici. Na ulicach pełno kolorowych, coraz więcej lokali muzułmańskich. Wygląda to źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×