Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość widać do tej

95% kobiet to

Polecane posty

Gość widać do tej

95% kobiet to całkowite odpady nie są dziewicami do ślubu piję papierosy palę alkohol są złe zepsute przeklinają i są i nie dziewicą do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w której bajce to wyczytales..jeśli cię taka wyniosła myśl nachodzi ,walcz z nią lub uciekaj bo sam nie ogarniasz co mówisz..twój umysł nie radzi sobie z tym.Zostan przy prostszych rzeczach..np w co dziś pograć na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość widać do tej napisał:

95% kobiet to całkowite odpady nie są dziewicami do ślubu piję papierosy palę alkohol są złe zepsute przeklinają i są i nie dziewicą do ślubu

Następnym razem gdy pomyślisz coś takiego ,przestań myśleć,przestanie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość widać do tej napisał:

95% kobiet to całkowite odpady nie są dziewicami do ślubu piję papierosy palę alkohol są złe zepsute przeklinają i są i nie dziewicą do ślubu

Masz dziwny tok myślenia (.....) Mówisz 95%  przypuszczam, że jesteś obieżyświat znając taką ilość populacji kobiet (.....). Zanim zaczniesz oceniać pobierznie proponuję, żebyś poznał przynajmej 50% kobiet (.....). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
4 minuty temu, Basia8 napisał:

Masz dziwny tok myślenia (.....) Mówisz 95%  przypuszczam, że jesteś obieżyświat znając taką ilość populacji kobiet (.....). Zanim zaczniesz oceniać pobierznie proponuję, żebyś poznał przynajmej 50% kobiet (.....). 

inie trzeba znać wszystkich kobiet żeby wiedzieć że mózg kobiety I działa Tak samo w Chinach Azji w Afryce kobiety to narkomanki emocjonalnektóre są sterowane przez emocje seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravi

KOBIETY TO KURRRWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Geniusz napisał:

inie trzeba znać wszystkich kobiet żeby wiedzieć że mózg kobiety I działa Tak samo w Chinach Azji w Afryce kobiety to narkomanki emocjonalnektóre są sterowane przez emocje seksualne

Widzę tutaj problem mizoginistyczny (....). Przypuszczam, że Twoja zawada uwarkowana jest złymi doświadczeniami z kobietami (....) lub ma głębsze podłoże związane z dzieiństwem(.....). Nielogiczne jest ocenianie wszystkich kobiet pod tym samym kątem i podpinanie im metki o tej samej nazwie (....) Nie oceniaj tylko doceniają (....) Pamiętaj  to kobieta męczyła się, żebyś mógł przyjść na ten świąt, a o reszcie nie wspomnę (.....). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość pravi napisał:

KOBIETY TO KURRRWY

Jedną z Tych kobiet jest Twoja mama (....). Jak myślisz co by pomyślała? , że jej syn ma o niej taką opinię (....). Proponuję, żebyś jej to powiedział patrząc się w oczy(....). Jak myślisz co w nich ujrzysz?? Smutek, złość, wstyd, a może to będą łzy (...) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

nie mam złych doświadczeń z kobietami i nie i nienawidzę kobiet tylko się prezentuje naukowe podejście i mówi i że zgodnie z zasadami biologii seks dla kobiety jest w centrum życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

95% mężczyzn sprowadza kobiety do poziomu przedmiotowego.. wymyślają teorię aby ukryć prawdziwe oblicze męskości.Prawda jest taka że to facet często myśli w kategoriach które przypisuje kobietom,bo jak inaczej wytłumaczysz że większość z nas szuka tylko okazji bez zobowiązań..dopiero gdy uświadamiamy sobie że czas ucieka i nie jesteśmy już "bogiem z wyglądu" zaczynamy szukać kogoś kto nas zechce ,jeszcze najlepiej gdyby była młodsza,bo to lepiej nas dowartosciowuje prawda..🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

nie mam złych doświadczeń z kobietami i nie i nienawidzę kobiet tylko się prezentuje naukowe podejście i mówi i że zgodnie z zasadami biologii seks dla kobiety jest w centrum życia

Naukowa koncepcja jak mniemam to Twoje podejście analistyczne (....)Oparte na własnych myślach, które są bez pokrycia w realiach (....). Statystycznie można powiedzieć, że co czwarty mężczyzna (.....) tak myśli o kobietach ponieważ jest to problem  stereotypu pokoleniowego(....). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravi
52 minuty temu, Basia8 napisał:

Jedną z Tych kobiet jest Twoja mama (....). Jak myślisz co by pomyślała? , że jej syn ma o niej taką opinię (....). Proponuję, żebyś jej to powiedział patrząc się w oczy(....). Jak myślisz co w nich ujrzysz?? Smutek, złość, wstyd, a może to będą łzy (...) 

CHUUJOWY ARGUMENT TY KURRRWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość pravi napisał:

CHUUJOWY ARGUMENT TY KURRRWO

Z takim nie da się polemizować(....). No cóż jak przypuszczam byłeś moim prześcieradłem(.....). Poziom Twojej kultury mówi sam o Tobie jak dla mnie dno i rynsztok (.....). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basia8 daj spokój..widać gość ma ograniczony zasób słownictwa,a już na pewno nie stoi w brodziku naszych potrzeb intelektualnych.Jedyne co mnie ogarnia to współczucie..i trochę żal ,że kolejny raz ktoś tak dobitnie prezentuje poziom społeczeństwa w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravi
23 minuty temu, Basia8 napisał:

Z takim nie da się polemizować(....). No cóż jak przypuszczam byłeś moim prześcieradłem(.....). Poziom Twojej kultury mówi sam o Tobie jak dla mnie dno i rynsztok (.....). 

ZAMKNIJ MORDE KURRWO

 

17 minut temu, Taki co to... napisał:

Basia8 daj spokój..widać gość ma ograniczony zasób słownictwa,a już na pewno nie stoi w brodziku naszych potrzeb intelektualnych.Jedyne co mnie ogarnia to współczucie..i trochę żal ,że kolejny raz ktoś tak dobitnie prezentuje poziom społeczeństwa w tym kraju.

NIE POWIEDZIALBYS DO MNIE TEGO NA ZYWO FRAJERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniodek
13 godzin temu, Gość widać do tej napisał:

95% kobiet to całkowite odpady nie są dziewicami do ślubu piję papierosy palę alkohol są złe zepsute przeklinają i są i nie dziewicą do ślubu

Strajk nauczycieli daje jak widać miażdżący efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimono
2 godziny temu, Gość pravi napisał:

KOBIETY TO KURRRWY

Prawilny gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Basiu w kobietą i mężczyzną trzeba doprowadzić do seksu w przeciągu 6 randek bo inaczej w ich mózgu i nie wytworzy się chemiczny odpowiednik miłości to jest naukowe podejście do życiaBasiuB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

i nie ... Genius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Geniusz napisał:

Basiu w kobietą i mężczyzną trzeba doprowadzić do seksu w przeciągu 6 randek bo inaczej w ich mózgu i nie wytworzy się chemiczny odpowiednik miłości to jest naukowe podejście do życiaBasiuB

Mylisz pojęcia mówisz o pożądaniu, które jest już widoczne na pierwszym spotkaniu(....). Do miłości "duchowej" niepotrzebny jest seks (...). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizogin racja

Kobieta - egoistyczna, sadystyczna, narcystyczna, wyrachowana, fałszywa osobowość, oprawiająca sie w miłość i wszelkie wartości/ośmieszająca seksualność samca, w celu wykorzystywania go.
Postrzega Miłość jako związek z tzw. Facetem, czyli instrumentem mającym mieć wiele do zaoferowania.
Jak dużo oferuje tzn. że kocha, jak nic nie oferuje tzn. że pasożyt i leń, a także nieudacznik ... i wiele innych.

Być ciotą czyli nie dawac kobiecie pieniedzy, nie podrywać, nie zapraszać, nie stawiac drinków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2019 o 07:19, Gość Geniusz napisał:

inie trzeba znać wszystkich kobiet żeby wiedzieć że mózg kobiety I działa Tak samo w Chinach Azji w Afryce kobiety to narkomanki emocjonalnektóre są sterowane przez emocje seksualne

Biologicznie owszem, ale osobowość w matrycy mózgu jest budowana na podstawie kalki kulturowej i dopiero potem wypełniana osobistym doświadczeniem. Gross Chinek różni się mentalnie, od Polek, Japonek,  Rosjanek etc.

Choć kultury się homogenizują i za kilkaset lat faktycznie nie będzie nieć znaczenia skąd sobie kobietę weźmiesz - będzie tak samo badziewna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piaskun napisał:



Choć kultury się homogenizują i za kilkaset lat faktycznie nie będzie nieć znaczenia skąd sobie kobietę weźmiesz - będzie tak samo badziewna ^^

Twoje myślenie jest z epoki kamienia łupanego(....). Następny oponet, który przesączony jest agresją w stosunku do kobiet(....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Basia8 napisał:

Twoje myślenie jest z epoki kamienia łupanego(....). Następny oponet, który przesączony jest agresją w stosunku do kobiet(....).

Problemy z logiką?
Na chwile obecną twierdzę, że są dobre kobiety, z lepszymi wzorcami rodzinnymi wychowane w tych a nie innych kulturach. 
Ale świat zawsze się toczy po linii najmniejszego oporu. Niedługo wszystkie będą równie z...e jak Australiki, Amerykanki czy w ogóle zachodnie europejki.
Z przykrością mogę tylko stwierdzić, że gross Polek jest strasznie zapatrzonych w wyżej wymienione.

Zabawne, że jak ktoś krytykuje kobietę to zaraz poczuwające się do afiliacji z nią samice rzucaja tekstami w stylu "nienawidzisz kobiet".
Tylko feministek, moja droga, tylko feministek. I quasi-feministek. I krypto-feministek. Z wzajemnością jak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piaskun napisał:

Problemy z logiką?
Na chwile obecną twierdzę, że są dobre kobiety, z lepszymi wzorcami rodzinnymi wychowane w tych a nie innych kulturach. 
Ale świat zawsze się toczy po linii najmniejszego oporu. Niedługo wszystkie będą równie z...e jak Australiki, Amerykanki czy w ogóle zachodnie europejki.
Z przykrością mogę tylko stwierdzić, że gross Polek jest strasznie zapatrzonych w wyżej wymienione.

Zabawne, że jak ktoś krytykuje kobietę to zaraz poczuwające się do afiliacji z nią samice rzucaja tekstami w stylu "nienawidzisz kobiet".
Tylko feministek, moja droga, tylko feministek. I quasi-feministek. I krypto-feministek. Z wzajemnością jak widzę.

Żadna femistka (...) daleko mi do tego. Jednak jak słyszę słowa, które uwłaczają godności kobiety(....) włącza się "czerwona lampka" . Odnosi się to również każdej poniżanej osoby (.....) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×