Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
VANILIA

La pausa era finita:)

Polecane posty

9 godzin temu, gość39 i pół napisał:

Wolałbym pocztówkę 🙄

Masz za duże wymagania 39 😴

Gdzieś na forum przeczytałam, że podobno mnie rzuciłeś 🤔 Oczywiście nie przytoczyłam oryginalnej pisowni, bo słowa w niej zawarte powszechnie mógłby zostać uznane za obraźliwe :classic_happy: więc nie jestem pewna czy zasłużyłeś 

Edytowano przez Laluz

Gość Gosc
14 minut temu, Laluz napisał:

Gdzieś na forum przeczytałam, że podobno mnie rzuciłeś 🤔 Oczywiście nie przytoczyłam oryginalnej pisowni, bo słowa w niej zawarte powszechnie mógłby zostać uznane za obraźliwe :classic_happy: więc nie jestem pewna czy zasłużyłeś 

Nie że rzucił, chciałabyś 😂 tylko że Cię olał, szkoda takiego fajnego faceta by się tak zmarnował 🙊

Gość Gosc
16 minut temu, Laluz napisał:

Wcale tam nie było przekleństw. Nie kłam 🙊

20 godzin temu, Niegrzeczna napisał:

Musisz go koniecznie opalić ☀️

Dzień dobry i pozdrawiam ☕👋

W życiu  😕 nie mogę pokazywać publicznie tyłka, a widziałaś kiedyś prawdziwego mężczyznę w stringach? Tak więc ... blada 😄

14 godzin temu, Laluz napisał:

Ja nigdy nie rzucam kobietą, Laluz 😴  chyba, że mnie do tego zmusi. Aj, lubię wulgaryzmy, a ona nie powtórzy 😕

Dzień dobry 😉

Dnia 15.07.2019 o 08:04, gość39 i pół napisał:

Cześć 😉U mnie pierwszy dzień w pracy po urlopie. Też nabrałem ładnych kolorów 😋 i jak trzeba było to tyłkiem też ruszyłem.  Ogólnie wszystko co dobre kiedyś się kończy i nie chce mi się nic  😴

Fajnie, że znalazłeś w sobie ducha i postanowiłeś swój pobyt na Hawajach wykorzystać na nauce tańca hula  Przyznaj nie jest to takie proste jak się wydaje, co? 😜 Co do bladej doopy, to przy Twojej karnacji, to raczej Ci nie grozi, no przecież pijesz dużo kubusia marchewkowego. 😁

15 godzin temu, Laluz napisał:

Laluz dziewczyno, nie czytaj tej brukowej gazety. Pani redaktor z działu" Erotyczne uniesienia na krześle" to ciężki przypadek. Czytaj (trudne dzieciństwo) pewnie bawiła się granatem w kołysce, więc chyba nie ma sensu żebyś poświęcała jej swoją uwagę 😉

U was też jest dzisiaj tak zimno? 

Gość bwj

Ooooo...

Myślałam, że umarliście wszyscy. Ekstra, że żyjecie. Pozdrawiam z nosem w kawie. \_/>

53 minuty temu, Eryka76 napisał:

Laluz dziewczyno, nie czytaj tej brukowej gazety. Pani redaktor z działu" Erotyczne uniesienia na krześle" to ciężki przypadek. Czytaj (trudne dzieciństwo) pewnie bawiła się granatem w kołysce, więc chyba nie ma sensu żebyś poświęcała jej swoją uwagę 😉

U mnie jest dość przyjemnie. Piękne słońce i chłodny wietrzyk,chociaż jak na mój gust mogłoby być ciut cieplej. W cieniu gęsia skórka murowana 😉

Brukowców nie czuję, chyba, że ktoś mi na próg podrzuci, wtedy rzucam okiem na pierwszą stronę 😀

Gość Gość
2 minuty temu, Laluz napisał:

U mnie jest dość przyjemnie. Piękne słońce i chłodny wietrzyk,chociaż jak na mój gust mogłoby być ciut cieplej. W cieniu gęsia skórka murowana 😉

Brukowców nie czuję, chyba, że ktoś mi na próg podrzuci, wtedy rzucam okiem na pierwszą stronę 😀

A czułabyś wsadzony rulon z brukowca w tyłek?;) to da się zrobić, wejdzie nawet z reklamą ze środka. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Eryka76 napisał:

A już myślałem, że nie wszystkie kobiety po czterdziestce są sfrustrowane i zazdrosne... eryka, znajdź w końcu zaganiacza!;)

1 godzinę temu, gość39 i pół napisał:

Ja nigdy nie rzucam kobietą, Laluz 😴  chyba, że mnie do tego zmusi. Aj, lubię wulgaryzmy, a ona nie powtórzy 😕

Nie potrzeba siarczystych  wulgaryzmów, żeby nadać wypowiedzi obraźliwy ton 😉

Rzadko klnę, ale jak już mi się zdarzy, zwłaszcza w pewnych sytuacjach, to na odbiorcy robi duże wrażenie 😉

Mam Ciebie zmusić do użycia jakichś środków przymusu..? 😀

5 godzin temu, Eryka76 napisał:

Dzień dobry 😉

Fajnie, że znalazłeś w sobie ducha i postanowiłeś swój pobyt na Hawajach wykorzystać na nauce tańca hula  Przyznaj nie jest to takie proste jak się wydaje, co? 😜 Co do bladej doopy, to przy Twojej karnacji, to raczej Ci nie grozi, no przecież pijesz dużo kubusia marchewkowego. 😁

Akurat to proste, ale żeby pokazać hula musiałbym wypić litr Kubusia przy kobiecej piersi. Taki duży dzieciak ze mnie  🙂

3 godziny temu, Laluz napisał:

Nie potrzeba siarczystych  wulgaryzmów, żeby nadać wypowiedzi obraźliwy ton 😉

Rzadko klnę, ale jak już mi się zdarzy, zwłaszcza w pewnych sytuacjach, to na odbiorcy robi duże wrażenie 😉

Mam Ciebie zmusić do użycia jakichś środków przymusu..? 😀

A możesz na początek  zdradzić jakie jest twoje ulubione słowo? W pewnych sytuacjach 😉

4 godziny temu, Gość bwj napisał:

Ooooo...

Myślałam, że umarliście wszyscy. Ekstra, że żyjecie. Pozdrawiam z nosem w kawie. \_/>

Oooooo... 🙂 

A teraz to żadnej nie ma i człowiek musi sam ze sobą... 😞

W pewnych sytuacjach lubi mi się wymsknąć wulgarna nazwa kobiety lekkich obyczajów 😀 

To samo słowo niesamowicie podoba mi się w wykonaniu Kondrata i Stuhra 😄

Dnia 17.07.2019 o 13:58, Laluz napisał:

W pewnych sytuacjach lubi mi się wymsknąć wulgarna nazwa kobiety lekkich obyczajów 😀 

To samo słowo niesamowicie podoba mi się w wykonaniu Kondrata i Stuhra 😄

Mi akurat Kondrat i Stuhr niezbyt się podobają,  jakaś  męska uroda 😕😉

Gość bwj
40 minut temu, gość39 i pół napisał:

Cokolwiek 🙂 Nie no, wygląda na to, że ten dział wymarł i jest tu jak po epidemii zombie.  Czasem ktoś zaszura nogami lub rzuci mięsem 😕 Finito 😋 

Jakbyś się udzielał regularnie i spijał esencję z \_/> to może zombiaki stałyby się smakowitym mięskiem. 

Gość bombka

smuutasy

z 39 na czele

tylko o roooochaniu potrafi pisac

Rzeczywiście musiałem odpocząć od tej wojny polsko-polskiej 😕 W swojej onaniej  naiwności wierzyłem, że krajobraz po bitwie wygląda tak, że przytulamy się na koniec i mówimy sobie, że było nam dobrze 😋 

Gość bwj

Nawet kartki nie wysłałeś 39. Aż tak dobrze tam było, że nie myślałeś o nas? Tzn. o mnie. 😕 Teraz zasiej niepewność w obozie wroga, a wygrana będzie moja. 😋

10 minut temu, gość39 i pół napisał:

Rzeczywiście musiałem odpocząć od tej wojny polsko-polskiej 😕 W swojej onaniej  naiwności wierzyłem, że krajobraz po bitwie wygląda tak, że przytulamy się na koniec i mówimy sobie, że było nam dobrze 😋 

Pamiętasz, że jako pierwszy zostałeś naczelnym onanen tego działu? 😴😂

• Haha 1

9 minut temu, Gość bwj napisał:

Nawet kartki nie wysłałeś 39. Aż tak dobrze tam było, że nie myślałeś o nas? Tzn. o mnie. 😕 Teraz zasiej niepewność w obozie wroga, a wygrana będzie moja. 😋

Nie zostawiłaś adresu, ani numeru telefonu. Wiesz jak człowiek się wtedy czuje? Wydymany 😞

6 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Pamiętasz, że jako pierwszy zostałeś naczelnym onanen tego działu? 😴😂

Pamiętam, stworzyłem nowy gatunek, obecnie na wymarciu 😉

• Haha 1

Gość bwj
5 minut temu, gość39 i pół napisał:

Nie zostawiłaś adresu, ani numeru telefonu. Wiesz jak człowiek się wtedy czuje? Wydymany 😞

Jak to nie? Nie widziałeś, że to ja po prostu. 😕Dlaczego mi to zrobiłeś?! Jestem zmuszona podać namiary. Wszystkie. No to tak; w pasie 65. Waga 55. Wzrost 171. W klatce (•)-(•).  Mniej wydymany? Teraz wyślesz kartkę miłosną? 

Wiesz

Jakos mnie to nie dziwi ze nie osiagnal sukcesu ewolucyjno rozrodczego 😁

🖐

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.