Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość Eva

Dziewczyny jakie macie wrażenia ze zrobionego przez was pierwszego lodzika? W jaki sposób do tego doszło? Same się za to zabrałyście czy i w jaki sposób chłopak was do tego nakłonił? Jakie wrażenia i odczucia, czy przy następnych razach zdarza się wam to inicjować czy inicjatywa jest ze strony chłopaka i jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc on

A hak to wyglada u Ciebie Eva?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva

U mnie nie miało to miejsca ale ciekawi mnie jak to jest w innych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc on

A dlaczego jeszcze nie!? Czyżbyś się brzydzila tego? Czy jesteś jeszcze za młoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva

Moje pytanie było do dziewczyn. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc on

Ale tu sami faceci siedzą ( oprócz Ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

To było jak miałam 15 lat, jako gra wstępna przed moim pierwszyn seksem. To był moj chłopak, zrobiłam to sama z siebie. Było w porządku, on szczęsliwy, ja zadowolona i już ;)

Później z nim i z kolejnymi partnerami inicjatywa wypływała z obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam 17 lat i był to etap, kiedy jeszcze nie byłam z moim chłopakiem na etapie seksu, więc logicznie eksperymentowaliśmy z innymi rzeczami. Wyszło to spontanicznie (z mojej inicjatywy) i byłam pozytywnie zaskoczona wrażeniami 🙂 
Od tamtego czasu mam już innego partnera, a chęć wychodzi z obu stron, także wszyscy są zadowoleni 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Szyc

Kobieta powinna wysysać facetowi ...a bo gromadznie się spermy jest niezdrowe i może powodować bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
1 godzinę temu, Gość Robert Szyc napisał:

Kobieta powinna wysysać facetowi ...a bo gromadznie się spermy jest niezdrowe i może powodować bóle

Do wysysania to użyj odkurzacza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię

Nie pamiętam juz jak to było jak pierszy raz.. Ale za to pamietam komu 😉 to już coś. Kiedyś robilam to jakoś bez entuzjazmu nie to ze nie chcialam czy się brzydzilam. Ale jakos tak bez wiekszych emocji. Za to teraz uwielbiam. Z wiekiem upodobania sie zmieniają. Tak samo z innymi rzeczami te na ktore kiedyś nie chcialam sie zgodzic teraz sprawia mi ogromną przyjemnosc 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Nie pamiętam juz jak to było jak pierszy raz.. Ale za to pamietam komu 😉 to już coś. Kiedyś robilam to jakoś bez entuzjazmu nie to ze nie chcialam czy się brzydzilam. Ale jakos tak bez wiekszych emocji. Za to teraz uwielbiam. Z wiekiem upodobania sie zmieniają. Tak samo z innymi rzeczami te na ktore kiedyś nie chcialam sie zgodzic teraz sprawia mi ogromną przyjemnosc 😉

 Mowisz ze w kuper to przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 Mowisz ze w kuper to przyjemność?

Nic takiego nie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Nic takiego nie napisałam

 Ale swoje wiem, z czytania między wierszami jasno to wynika :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Ale swoje wiem, z czytania między wierszami jasno to wynika :DD

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

No tak 😉 w myślach mi czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

 

No tak 😉 w myślach mi czytasz

 W myslach to może nie, z oczu zdecydowanie więcej. Musiałbym ci głęboko w nie spojrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 W myslach to może nie, z oczu zdecydowanie więcej. Musiałbym ci głęboko w nie spojrzeć 😉

Oj chyba byś się wystraszył jakbyś wiedział co w tych oczach sie kryje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja jakieś dwa miesiące po pierwszym seksie (tzn pierwszym w życiu) jakoś zaczęłam być ciekawa jak faceta dokładnie wygląda na dole. Może nie uwierzycie (z prespektywy czasu tez się dziwie sama sobie) przy pierwszym razie i później krępował mnie widok nagiego faceta i nie przyglądałam się 😉 Ale później sama nabrałam ciekawości. I początkowo leżałam sobie po sieksie czy w łożku ogólnie przy moim nagim facecie i się przyglądałam. Póżniej dotykałam, głaskałam i obserwowałm jak się podnosi. Kręciło mnie to bardzo. Facet wiedział co się święci ale nie popędzał mnie. Pozwalał patrzeć, dotykac, odpowiadał na pytania. Póżniej zapytałam sama z siebie jak mu zrobic dobrze ręką. Pokazał. No a później pytałam o oral. Troche dziwnie mi było, bo nie bardzo byłam sobie to w stanie wyobrazić. No ale jakos tak z dnia na dzień, to przytulałam go lub trzymałam blisko usta, całowałam a póżniej już samo poszło. I bardzo polubiłam tą formę seksu bo lubię sprawiać przyjemność mojemu facetowi. 

Podobnie jak inne dziewczyny, sama chciałam spróbować jak to jest. Jeśli facet by mnie zmuszał, pośpieszał czy naciskał że "powinnam" to pewnie nic by z tego nie wyszło 🙂 

A jesli Ty autorko chciałabyś spróbowac to polecam najpierw oswoić się. Podotykac, pogłaskać, przytulic do buzi, pocałować itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Oj chyba byś się wystraszył jakbyś wiedział co w tych oczach sie kryje 😉

 Jak nie bandit :D  to spoko, gorąca krew mi nie straszna ;)) Lubię ujarzmić, udobruch@ć kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Nie potrafiła, robiła to pierwszy raz ale ciągnęła aż jej się policzki zapadały :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 Jak nie bandit 😄 to spoko, gorąca krew mi nie straszna ;)) Lubię ujarzmić, udobruch@ć kobietę.

Gorąca krew hmmm fajnie powiedziane. Odważny jesteś... Znam takiego co się boi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Gorąca krew hmmm fajnie powiedziane. Odważny jesteś... Znam takiego co się boi hihi

Nie nazwałbym go mężczyzną, no ale cóż tacy też żyją i chcą kobietę a że jej nie podołają to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie nazwałbym go mężczyzną, no ale cóż tacy też żyją i chcą kobietę a że jej nie podołają to już inna sprawa.

Bywa jak się połączy gorącą krew z z zimną rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Bywa jak się połączy gorącą krew z z zimną rybą.

 Co przed ślubem??? Jak to było??? Może to ty pomyślałaś " Niechby pił, niechby bił, byleby był" ?? :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja lubię
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Co przed ślubem??? Jak to było??? Może to ty pomyślałaś " Niechby pił, niechby bił, byleby był" ?? :DD

Nie tak nie myślałam. Zakochałam i tyle. Bardzo mlodo wyszłam za mąż. Jak bylo przed ślubem? Przed ślubem jakby to powiedzieć miałam mniejsze potrzeby... Teraz mam większe a on bez zmian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość A ja lubię napisał:

Jeszcze nie. Wszystko przede mną ;

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość A ja lubię napisał:

Nie tak nie myślałam. Zakochałam i tyle. Bardzo mlodo wyszłam za mąż. Jak bylo przed ślubem? Przed ślubem jakby to powiedzieć miałam mniejsze potrzeby... Teraz mam większe a on bez zmian. 

 No i zobacz, nawet nie widząc twoich oczów wyczytałem z nich prawdę :D Co by było jakbym faktycznie głęboko w nie zajrzał? Może byś powiedziała, ładne "oczy" mam też niżej  ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja lubię
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 No i zobacz, nawet nie widząc twoich oczów wyczytałem z nich prawdę 😄 Co by było jakbym faktycznie głęboko w nie zajrzał? Może byś powiedziała, ładne "oczy" mam też niżej  ;))

.Musiało by mnie mocno przypilić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość A ja lubię napisał:

.Musiało by mnie mocno przypilić...

 Jeśli w kobiecie drzemie gorąca krew, to wystarczy trochę umiejętnosci by ją rozbudzić, tak by ją przypiliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja lubię
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Jeśli w kobiecie drzemie gorąca krew, to wystarczy trochę umiejętnosci by ją rozbudzić, tak by ją przypiliło 😉

Mnie nie trzeba rozbudzać;) pobudzona non stop. O aspekty moralne sie rozchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×