Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość Terazsilna

Dla mnie akurat pierwszy lodzik był okropny nie odpowiedni partner który bardzo na to naciskał aż wreszcie się zgodziłam. Mówił jak to wszystko źle robię i jaka jestem beznadziejna , dobrze że w porę się od niego uwolniłam. Próbował  mną manipulować, chciał mnie mieć na wyłączność.  2 dni po przyszłam do niego zeby z nim zerwać gdzie przy tym bardzo mnie pobił... miałam 16 lat on 19 . Teraz mam 30 lat od roku jestem mężatką  długo bałam się  seksu jakiego kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość A ja lubię napisał:

Mnie nie trzeba rozbudzać;) pobudzona non stop. O aspekty moralne sie rozchodzi..

Rozumiem, choć ... życie masz jedno, drugiego nie będzie,  może warto coś zrobić żeby ostudzić krew? Nie pozwolić żeby się zagotowała?? To jednak musi być twoja decyzja czy chcesz aż do śmierci przeżywać katusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Rozumiem, choć ... życie masz jedno, drugiego nie będzie,  może warto coś zrobić żeby ostudzić krew? Nie pozwolić żeby się zagotowała?? To jednak musi być twoja decyzja czy chcesz aż do śmierci przeżywać katusze?

No wlasnie rowazam rozne opcje. Jeszcze trochę męża podręczę. Moze się ogarnie a jak nie to... Do zagotowania krwi nie dopuszczę😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Ja lubię napisał:

No wlasnie rowazam rozne opcje. Jeszcze trochę męża podręczę. Moze się ogarnie a jak nie to... Do zagotowania krwi nie dopuszczę😜

 I tak trzymaj, zagoń nieroba do roboty! Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Ja lubię napisał:

No wlasnie rowazam rozne opcje. Jeszcze trochę męża podręczę. Moze się ogarnie a jak nie to... Do zagotowania krwi nie dopuszczę😜

pierwszy raz ... szybko krew się zagotowała. Zdążyłem jeszcze szybko wyjąć z jej ust, bo nie uzgodniliśmy czy mogę z finałem w ustach i poszedł strumień na jej bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Ja lubię napisał:

No wlasnie rowazam rozne opcje. Jeszcze trochę męża podręczę. Moze się ogarnie a jak nie to... Do zagotowania krwi nie dopuszczę😜

 Wydaje mi się ze z nygusa nie zrobisz pracusia,  takim trzeba się urodzić - moja nie narzeka i po prosbie nie chodzi;) Podrapałaś kiedyś faceta po plecach do krwi? Krzyczałaś kiedyś w nocy tak że sąsiedzi w kaloryfer pukali? Nie?? No zobacz ile już straciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Wydaje mi się ze z nygusa nie zrobisz pracusia,  takim trzeba się urodzić - moja nie narzeka i po prosbie nie chodzi;) Podrapałaś kiedyś faceta po plecach do krwi? Krzyczałaś kiedyś w nocy tak że sąsiedzi w kaloryfer pukali? Nie?? No zobacz ile już straciłaś :)

Facet nie powinien zbytnio chwalić się swoimi możliwościami bo czyni go to śmiesznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Facet nie powinien zbytnio chwalić się swoimi możliwościami bo czyni go to śmiesznym.

to prawda, śmiesznym i groteskowym... cyrkowym nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 Wydaje mi się ze z nygusa nie zrobisz pracusia,  takim trzeba się urodzić - moja nie narzeka i po prosbie nie chodzi;) Podrapałaś kiedyś faceta po plecach do krwi? Krzyczałaś kiedyś w nocy tak że sąsiedzi w kaloryfer pukali? Nie?? No zobacz ile już straciłaś 🙂

Wiem, że tracę dużo i tęsknię za czymś czego nie mam. Może trochę przywyklam ale stanowczo nie lubię mieć takiej " posuchy" jak np. teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość gość napisał:

Facet nie powinien zbytnio chwalić się swoimi możliwościami bo czyni go to śmiesznym.

 Nie podaję imienia, nazwiska ani adresu, piszę prawdę - czy to zabronione w dyskusji ?? Tak to prawda 2-3 razy się kochać w ciągu dnia to dla mnie nie problem. Czy jak facet pisze że wystarczy mu raz na dwa tygodnie jest śmieszny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Wiem, że tracę dużo i tęsknię za czymś czego nie mam. Może trochę przywyklam ale stanowczo nie lubię mieć takiej " posuchy" jak np. teraz.

Szczerze ci współczuję, niestety nic na to nie poradzę,. To ty musisz podjąc decyzję i sobie pomóż. Susza to okropna rzecz, czy chcesz uschnąć jak niepodlewana  ;)) roslinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szczerze ci współczuję, niestety nic na to nie poradzę,. To ty musisz podjąc decyzję i sobie pomóż. Susza to okropna rzecz, czy chcesz uschnąć jak niepodlewana  ;)) roslinka?

No to może powiedz jako facet pobudzić jak w jakiś nietuzinkowy sposob pobudzić zmysły u takiego "łózkowego lenia". Jestem kobietą i w zasadzie to wiec co zrobić żeby facet oszalał i bez wiekszych starań widze jak na niektorych działam ale akurat na tym co chciałabym cos z niego wykrzesac to wszystko nie robi wrażenia. Tzn. wrazenie robi ale mocno się broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

No to może powiedz jako facet pobudzić jak w jakiś nietuzinkowy sposob pobudzić zmysły u takiego "łózkowego lenia". Jestem kobietą i w zasadzie to wiec co zrobić żeby facet oszalał i bez wiekszych starań widze jak na niektorych działam ale akurat na tym co chciałabym cos z niego wykrzesac to wszystko nie robi wrażenia. Tzn. wrazenie robi ale mocno się broni.

 Powiem prawdę NIE WIEM.Zawsze to ja byłem tą stroną " atakującą" ;) Nigdy nie spotkało mnie coś takiego żeby kobieta musiała używać swojej kobiecości by się kochać, to raczej ona hamowała  moje zapędy :D Nie rozumiem, robisz na nim wrażenie a nie chce cię kochać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Powiem prawdę NIE WIEM.Zawsze to ja byłem tą stroną " atakującą" 😉 Nigdy nie spotkało mnie coś takiego żeby kobieta musiała używać swojej kobiecości by się kochać, to raczej ona hamowała  moje zapędy 😄 Nie rozumiem, robisz na nim wrażenie a nie chce cię kochać???

No właśnie sama nie rozumiem. Wrażenie robię bo widzę po reakcji hmm, chwila rozgrzewki a potem nagle sie wycofuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA

Jak miałam 19 lat,spontanicznie i robię to już przez kilka lat przynajmniej 2 razy w tygodniu- uwielbiam, mega mnie to podnieca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

No właśnie sama nie rozumiem. Wrażenie robię bo widzę po reakcji hmm, chwila rozgrzewki a potem nagle sie wycofuje...

 Czy on jest na pewno zdrowy?? Gdybyś była "moją" :D wiedziałbym co z tobą zrobić, jak ci to zrobić a nawet gdzie ci to zrobić :D Nie w łóżku  ... bo to oklepane :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIFE

A takie pytanie - Ile średnio stosunków wychodzi Wam na tydzień? Wiem, że z tym roznie,ale chodzi mi -zwyczajowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość LIFE napisał:

A takie pytanie - Ile średnio stosunków wychodzi Wam na tydzień? Wiem, że z tym roznie,ale chodzi mi -zwyczajowo.

Kogo pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
6 minut temu, Gość Gość napisał:

 Czy on jest na pewno zdrowy?? Gdybyś była "moją" 😄 wiedziałbym co z tobą zrobić, jak ci to zrobić a nawet gdzie ci to zrobić 😄 Nie w łóżku  ... bo to oklepane :DD

W łóżku oklepane, a łóżko niesie za sobą wiele wiecej mozliwosci, niż np. wanna, czy stół... Ja lubie dynamikę akcji a wtedy przydaje się wanna stół i łóżko 😉 ale to sfera marzeń z moim "leniem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
3 minuty temu, Gość LIFE napisał:

A takie pytanie - Ile średnio stosunków wychodzi Wam na tydzień? Wiem, że z tym roznie,ale chodzi mi -zwyczajowo.

Tak z jeden ;( a pozostałe moje sześć prób są nie udane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

W łóżku oklepane, a łóżko niesie za sobą wiele wiecej mozliwosci, niż np. wanna, czy stół... Ja lubie dynamikę akcji a wtedy przydaje się wanna stół i łóżko 😉 ale to sfera marzeń z moim "leniem "

Plener? Po nocnym wyjsciu z restauracji, na pustym przystanku tramwajowym? Na leśnym parkingu oparta o stół z grubych bali? :D Koc na masce samochodu? :D W domu zamiast wanny lepsza kabina prysznicowa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Plener? Po nocnym wyjsciu z restauracji, na pustym przystanku tramwajowym? Na leśnym parkingu oparta o stół z grubych bali? 😄 Koc na masce samochodu? 😄 W domu zamiast wanny lepsza kabina prysznicowa ;))

Kabina prysznicowa?🤔 Że komuś się chce tak prysznica używać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki

Ja pamietam pierwszy lodzik. Masowalam chlopakowi kuuutasssa i az mi slinka ciekla. W pewnym momencie on sie podciagnal tak ze jego duzy fiut skierowal sie w strone moich ust. Nie wytrzymalam po prostu musialam wziac do buzi. Strasznie mnie to podniecalo. Mialam 19 lat prawie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, acordeon napisał:

Kabina prysznicowa?🤔 Że komuś się chce tak prysznica używać

 

 W kabinie dla starszych osób jest zamontowany stołek, siadaj na nim i rzempol  na tym swoim akordeonie hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Plener? Po nocnym wyjsciu z restauracji, na pustym przystanku tramwajowym? Na leśnym parkingu oparta o stół z grubych bali? 😄 Koc na masce samochodu? 😄 W domu zamiast wanny lepsza kabina prysznicowa ;))

Podoba mi się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię

Nie widzę potrzeby uzywania koca żeby tak na masce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
2 minuty temu, pyta.pl napisał:

O w morde misia. To masz na serio grubo przewalone. Ja pierdylę... Współczuje. 😑

...a może z Tobą jest coś nie halo? Nie wiem np. podczas seksu miewasz jakieś durnowate zachowania, które zniechęcają do igraszek? 🤔

Nie wydaję mi się... Moze jedno nie standardowe ale chyba nie durnowate 😉 pozatym chyba by mi o tym powiedział. A ze mną jest halo zapewniam ze bardzo halo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Podoba mi się 😉

 Kobieto nie marnuj się!!! Zaje.... fajnych orgazmów życzę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIFE
3 minuty temu, Gość Ja lubię napisał:

Tak z jeden ;( a pozostałe moje sześć prób są nie udane...

Mnie szlag by trafił, czasami musze wymuszac na chlopaku a jak mnie odrzuci to az mna sciska, kiedy to sie powtorza to wtedy wszystko sie we mnie wypala i nic dobrego to nie wrozy.... Ja musze miec minimum 3 razy w tygodniu.Ostatnio juz stwierdzilam ze nie bede sie prosic i chodzic za tym i sytuacja sie polepszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×