Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość OLA

Facet ma moze duzo stresu, zmeczony,moze gonia w pracy.Nie czuje sie na silach,albo robi sobie dobrze sam bo chce czegos innego na jakis czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość OLA napisał:

Ja uwielbiam pod prysznicem albo w salonie w nocy przy oknie balkonowym

Pod prysznicem najlepiej "na małpkę' ;) W ciepły wieczór drink na balkonie i niech cię oprze o poręcz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
7 minut temu, Gość ggosc napisał:

 

jak spojrzysz na jego zachowania, tak obiektywnie to ma.....kochankę

Był czas że też to mi chodziło po głowie, ale został odpowiednio sprawdzony i nic a nic. Zresztą nie to że on teraz nie ma chęci, wczesniej tez tak nie było szału w tym temacie ale ja tez sie tak nie domagalam i nie było problemu. Ale od jakiegos czasu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
10 minut temu, Anetka920 napisał:

A może za dużo bawi się sam .A nie ma stresów w pracy albo nie choruje na coś .Chory facet nie pójdzie do lekarza dlatego taka jest duża umieralność na raka prostaty itp. Nie zdarzyło mu się kiedyś nie skończyć ? 

Jak juz zacznie to kończy haha to nic że tylko on ale konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
4 minuty temu, Gość Ja lubię napisał:

Jak juz zacznie to kończy haha to nic że tylko on ale konczy...

mimo wszystko doradzam mały:) skok w bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
8 minut temu, Gość ggosc napisał:

mimo wszystko doradzam mały:) skok w bok:)

Już kiedyś to przerabialam, wtedy nie było jeszcze tak "zle" ale jakoś tak sie stało. I tak chyba to nie dla mnie, to że w seksie się nie uklada to nie znaczy ze chce odejsc od męża. A tak jest duze ryzyko ze takie skoki sie wydadzą ... I co wtedy. Chyba tez nie chce mi sie bawic w to całe ukrywanie i ten strach że sie wyda. Chociaz propozycja kusząca. Taka przygoda mogła by byc zbawienna w mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że wam się chce takie wygibaśne pozycje uprawiawiać to jestem w szoku😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
1 minutę temu, acordeon napisał:

Że wam się chce takie wygibaśne pozycje uprawiawiać to jestem w szoku😮

Oj chce się 😉 nie dziw się tylko działaj.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Ja lubię napisał:

Jak juz zacznie to kończy haha to nic że tylko on ale konczy...

Czyli jak go będziesz kusić pięć razy dziennie to on się skusi ale sam dojdzie a dla ciebie nic nie zostaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
46 minut temu, Gość Gość napisał:

 W nocy na pustym przystanku tramwajowym, oparta o ściankę z nogą podniesiona opartą na ławce,  od tyłu z widokiem na mijające samochody??

U mnie plenery nie wskazane ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
6 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Już kiedyś to przerabialam, wtedy nie było jeszcze tak "zle" ale jakoś tak sie stało. I tak chyba to nie dla mnie, to że w seksie się nie uklada to nie znaczy ze chce odejsc od męża. A tak jest duze ryzyko ze takie skoki sie wydadzą ... I co wtedy. Chyba tez nie chce mi sie bawic w to całe ukrywanie i ten strach że sie wyda. Chociaz propozycja kusząca. Taka przygoda mogła by byc zbawienna w mojej sytuacji.

właśnie w tym cały ambaras żeby się chciało chcieć:) a kochanek cały wypachniony wyswierzony i zawsze chętny:) Ty również podekscytowana na maxa laska:) takie przeżycia bezcenne:) i wcale nie trzeba odchodzić od męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Ja lubię napisał:

Oj chce się 😉 nie dziw się tylko działaj.. 

No tak jesteście młodzi to wam nie straszne takie wojaże. Mnie już chyba minęło z wiekiem gimnastykowanie się pod prysznicem itp🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
1 minutę temu, Anetka920 napisał:

Czyli jak go będziesz kusić pięć razy dziennie to on się skusi ale sam dojdzie a dla ciebie nic nie zostaje ?

Czasami coś zostaje... Jak się postara to jest fajnie czasem nawrt. bardziej niz fajnie. Ale to tylko tak od święta. Na codzień zazwyczaj bez fajerwerków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

a po powrocie namawiasz męża i wchodzi w ciebie jeszcze pełnej spermy kochanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
1 minutę temu, acordeon napisał:

No tak jesteście młodzi to wam nie straszne takie wojaże. Mnie już chyba minęło z wiekiem gimnastykowanie się pod prysznicem itp🙄

Kto młody ten młody. Tu o chęci się rozchodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
Przed chwilą, Endriu Domyslny napisał:

A to ciekawe. Dlaczego?

Wstydzę się napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
7 minut temu, Gość ggosc napisał:

właśnie w tym cały ambaras żeby się chciało chcieć:) a kochanek cały wypachniony wyswierzony i zawsze chętny:) Ty również podekscytowana na maxa laska:) takie przeżycia bezcenne:) i wcale nie trzeba odchodzić od męża:)

Właśnie to "zawsze chętny" jest bardzo zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
2 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Chęci czy fantazje i zaangażowanie?

I jedno i drugie i trzecie. A z tym plenerem to musiałabym być chyba zakneblowana i to chyba nie za bardzo by pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
3 minuty temu, Gość Ja lubię napisał:

Właśnie to "zawsze chętny" jest bardzo zachęcające.

ale u facetów po czasie zawsze tak jest:) a po 15 latach hmmmmm jak kiedyś góral powiedział" podobosz mi sie ale zebys jescze obca była"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
4 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Autorko, tak sobie myślę, że po prostu Twój mąż jest typem myśliwego. Zdobył Ciebie i już. Po co wysilać się? 

No wlasnie. Muszę teraz zrobic tak zeby znów zaczął polować, zeby poczuł że coś mu się wymykam. Tylko co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Kto młody ten młody. Tu o chęci się rozchodzi 😉

Chęci czasami są,ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
5 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

A w domu mieszkacie tylko we dwoje?

Z dziećmi. Naszymi, wspolnymi żeby było jasne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

No wlasnie. Muszę teraz zrobic tak zeby znów zaczął polować, zeby poczuł że coś mu się wymykam. Tylko co ?

wymykaj sie do innego to poczuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
Przed chwilą, Endriu Domyslny napisał:

Zacznij być dorosły, co? ☺ Zdrada jeszcze nigdy nie rozwiązała rzadnego problemu. Przecież dziewczyna nie chce rozwalać związku...

marudzisz endriu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
1 minutę temu, Endriu Domyslny napisał:

Sprawiaj wrażenie niezależnej i niezainteresowanej. Nie nalegaj na seks. Nie dawaj mu, kiedy jemu będzie się chciało ☺

Dobra, nie nalegać to może jeszcze jakoś z wielkim trudem bym się powstrzymaa ale zeby tak nie dawac jak on by cos zaczął hihi Nie potrafilabym no chyba ze bym cos zażyła na wstrzymanie. Takie sytuacje niezwykle rzadko się przytrafiają i grzech nie skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

Dobra, nie nalegać to może jeszcze jakoś z wielkim trudem bym się powstrzymaa ale zeby tak nie dawac jak on by cos zaczął hihi Nie potrafilabym no chyba ze bym cos zażyła na wstrzymanie. Takie sytuacje niezwykle rzadko się przytrafiają i grzech nie skorzystac

a z gadżetów nie korzystasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Autorko, tak sobie myślę, że po prostu Twój mąż jest typem myśliwego. Zdobył Ciebie i już. Po co wysilać się? 

może tak może nie. Czasami jest tak, że chcemy być wierni, kochamy tylko nasze żony/mężów ale nagle ktoś inny nas tak zafascynował, że tracimy głowę. Nie próbuję nikogo, siebie i niczego usprawiedliwiać ale takie mam doświadczenia w życiu. Najpierw myślimy naiwnie patrząc na podobne układy wśród naszych przyjaciół, jak oni są "beznadziejnie" głupi bo wchodzą w takie układy a tu nagle niespodziewanie sami uwikłaliśmy się w coś takiego i z wiernej żony staję się kochanką a z wiernego męża kochankiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
6 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Jest jeszcze jedna opcja. Może te Twoje krzyki go przerażają?

Przyszło mi to do głowy... Bo w sumie co prawda nie za często zdarza mu się doprowadzać mnie do tych krzykow ale jak juz się zdarzy yo faktycznie mnie ucisza. Nawet rozmawialiśmy o tym i mu powiedzialam ze sa sutuacje ze po prostu nie jestem w stanie tego kontrolowac. I tak w sumie moze dlatego nie stara się az tak zebym i ja byla zadowolona. To juz jakis trop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

Kochani tu jest ero i zabawa wiec więcej luzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
4 minuty temu, Gość ggosc napisał:

a z gadżetów nie korzystasz?:)

Zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×