Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

O tak 🙂 znowu czytasz mi w myślach/ oczach 🙂

No cóż, lata praktyki :D W rozbieraniu wzrokiem też :D. Niestety ale muszę się zająć pracą bo mnie wyleją :D Trzymaj się i ręce na stole trzymaj, grzeczna bądź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No cóż, lata praktyki 😄 W rozbieraniu wzrokiem też :D. Niestety ale muszę się zająć pracą bo mnie wyleją 😄 Trzymaj się i ręce na stole trzymaj, grzeczna bądź 😉

Rączki w górze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Ja lubię napisał:

Rączki w górze 😉

Nie w majtkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Musisz uwierzyc na słowo 😉 nie masz wyjscia 😉

Wierzę. Wieczorem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wykorzystać na maksa takiego jednego 😉 jak bedziesz slyszal krzyki znaczy ze mieszkamy nie daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

Zamierzam wykorzystać na maksa takiego jednego 😉 jak bedziesz slyszal krzyki znaczy ze mieszkamy nie daleko....

Daj mu popalić żeby się darł RATUNKU  NA POMOC! Jak usłyszę to przybiegnę, chętnie pomogę. Ty w tym czasie go spakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Daj mu popalić żeby się darł RATUNKU  NA POMOC! Jak usłyszę to przybiegnę, chętnie pomogę. Ty w tym czasie go spakuj 🙂

O moje krzyki mi chodziło. Bo mu nie odpuszczę dopóki nie będę krzyczeć 😉 juz mu to zapowiedzialam smsem. W wyobrazni juz widze jak przewrócił oczami jak to przeczytal 😉

A co do reszty Twojej wypowiedzi to stwierdzam że Wariat 😉 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

O moje krzyki mi chodziło. Bo mu nie odpuszczę dopóki nie będę krzyczeć 😉 juz mu to zapowiedzialam smsem. W wyobrazni juz widze jak przewrócił oczami jak to przeczytal 😉

A co do reszty Twojej wypowiedzi to stwierdzam że Wariat 😉😜

 Ale jaki pieszczoch! Drugiego takiego z gromnicą nie znajdziesz :) Co jak on się wystraszył i mu się wcale nie dźwignie?? Katastrofa  ; ( płacz i zgrzytanie zębów, sama będziesz ją  ujeżdżać? :D No dobrze jest, daj mi odpocząć też się zanosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 Ale jaki pieszczoch! Drugiego takiego z gromnicą nie znajdziesz 🙂 Co jak on się wystraszył i mu się wcale nie dźwignie?? Katastrofa  ; ( płacz i zgrzytanie zębów, sama będziesz ją  ujeżdżać? 😄 No dobrze jest, daj mi odpocząć też się zanosi:D

Dzwignie, dzwignie to akurat dziala bez zarzutu 😉 odpoczywaj. Powodzenie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
4 godziny temu, Ja lubię napisał:

Dzwignie, dzwignie to akurat dziala bez zarzutu 😉 odpoczywaj. Powodzenie. 🙂

już dźwignął?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość ggosc napisał:

już dźwignął?:)

Dzwignie jak tylko wroci do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci uspane, ja juz wyszykowana, kupiłam szaloną bieliznę ( no moze bielizna to zbyt szumne okreslenie tego czegos ) ale efekt jest wow. Teraz robię nastrój. Będzie wino ( juz trochę wypilam, ale profilaktycznie kupilam dwie butelki) świece. Powinno zadziałać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ja lubię napisał:

Dzieci uspane, ja juz wyszykowana, kupiłam szaloną bieliznę ( no moze bielizna to zbyt szumne okreslenie tego czegos ) ale efekt jest wow. Teraz robię nastrój. Będzie wino ( juz trochę wypilam, ale profilaktycznie kupilam dwie butelki) świece. Powinno zadziałać 🙂

jasne, że tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia13

Pierwszego loda mamusia mi kupiła gdy miałam wyrwany ząb bo lekarz tak kazał. Moglam mieć 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ja lubię napisał:

Próbuję dalej :))

jeśli umiesz w nich chodzić to szpilki włóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, darkeacer napisał:

jeśli umiesz w nich chodzić to szpilki włóż

Jasne że umiem 😉 tez juz o tym pomyslalam . stoją naszykowane obok drzwi. Jak będę mu otwierac to założę. Ale dzieki za sugestię 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ja lubię napisał:

 Ale dzieki za sugestię 😉

i delikatny łańcuszek na kostkę od nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam 😉 tylko zeby szybko przyjechał bo to wino takie dobre, ze nie umiem sobie odmówić haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, darkeacer napisał:

i delikatny łańcuszek na kostkę od nogi?

Hmmm ciekawe. Nigdy nie nosiłam nic na kostce 😉 moze faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ja lubię napisał:

Hmmm ciekawe. Nigdy nie nosiłam nic na kostce 😉 moze faktycznie...

to jeszcze jakieś zmysłowe perfumy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, darkeacer napisał:

to jeszcze jakieś zmysłowe perfumy ...

Perfumy to podstawa 😉 muszą być zawsze... Ps. Misja zakończona sukcesem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

Perfumy to podstawa 😉 muszą być zawsze... Ps. Misja zakończona sukcesem 😄

4 X po 2 X 8 X raz po raz o północy ze 2 X i nad ranem jeszcze raz? Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

4 X po 2 X 8 X raz po raz o północy ze 2 X i nad ranem jeszcze raz? Gratuluję!

No coś Ty ! Na takie coś to bym musiała jakies 20-latka wykorzystać 😉 ale nie o ilość tylko o jakość chodzi jak juz wcześniej wspomniałam... Podjął grę, skusil się i nawet krzyki były. I rano szybka powtórka, w mocno skróconej wersji bo czas ograniczony. O tak to ja lubie 😉 dzisiaj jego ruch... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

No coś Ty ! Na takie coś to bym musiała jakies 20-latka wykorzystać 😉 ale nie o ilość tylko o jakość chodzi jak juz wcześniej wspomniałam... Podjął grę, skusil się i nawet krzyki były. I rano szybka powtórka, w mocno skróconej wersji bo czas ograniczony. O tak to ja lubie 😉 dzisiaj jego ruch... 

 Dzisiaj jego ruch... jutro weekend też trzeba z krzyża spuścić, sobota nie pytaj , no i święta jajkowe to ty z kolei musisz o jego jajka zadbać:D No to ci powiem niezły maraton was czeka, nie masz obaw ze go zajedziesz? Co jak chłopina zawału dostanie i zginie smiercią tragiczną w czasie seksu? Daj mu chociaż 1 dzień na relaks, moze niech ci tylko minetkę taką po ludzku zrobi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Dzisiaj jego ruch... jutro weekend też trzeba z krzyża spuścić, sobota nie pytaj , no i święta jajkowe to ty z kolei musisz o jego jajka zadbać:D No to ci powiem niezły maraton was czeka, nie masz obaw ze go zajedziesz? Co jak chłopina zawału dostanie i zginie smiercią tragiczną w czasie seksu? Daj mu chociaż 1 dzień na relaks, moze niech ci tylko minetkę taką po ludzku zrobi? 😄

Uwielbiam maratony zwlasza takie 😉 co do zajechania to muszę to przemyśleć bo juz wczoraj momentami tchu nie mógł złapać;) ale cóż zachciało się młodszą żonę to teraz musi stanąć na wysokosci zadania jak nie chce mieć rewolucji w życiu... Jeden dzien na regenerację mu odpuszczę ale tylko jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Uwielbiam maratony zwlasza takie 😉 co do zajechania to muszę to przemyśleć bo juz wczoraj momentami tchu nie mógł złapać;) ale cóż zachciało się młodszą żonę to teraz musi stanąć na wysokosci zadania jak nie chce mieć rewolucji w życiu... Jeden dzien na regenerację mu odpuszczę ale tylko jeden...

 Nigdy nie marzyło ci się dwóch i Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×