Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość Gość
56 minut temu, Ja lubię napisał:

Bardzo pokrzywdzony się czules napewno 😉

Widzisz wolałbym z nią na trzeźwo, albo po lampce a tak niewiele przyjemności zaznałem. Próbowałem na trzeźwo, niestety powiedziała ze miała ochotę a jej był niedysponowany, i bisu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzisz wolałbym z nią na trzeźwo, albo po lampce a tak niewiele przyjemności zaznałem. Próbowałem na trzeźwo, niestety powiedziała ze miała ochotę a jej był niedysponowany, i bisu nie będzie 🙂

Oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Oj szkoda

 Niestety szkoda, gdzie indziej to nadrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Niestety szkoda, gdzie indziej to nadrobiłem 🙂

Czasem żałuję że nie mam tak lekkiego podejścia 🙂 a w sumie moze to moja zaleta ze staram sie byc mono.... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Czasem żałuję że nie mam tak lekkiego podejścia 🙂 a w sumie moze to moja zaleta ze staram sie byc mono.... 🙂

 Może i zaleta, tylko co będziesz na starość wspominać?? Co wnukom opowiadać ? :D Nie pomyślisz, Krzychu o ten to mi dawał popalić na trzęsących nogach do domu wracałam, Tomek? O drugiego w życiu takiego pieściocha jak on już nie miałam a Romek? Do dzisiaj coś mi się dzieje jak sobie przypomnę jego sprzęt :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gość napisał:

 Może i zaleta, tylko co będziesz na starość wspominać?? Co wnukom opowiadać ? 😄 Nie pomyślisz, Krzychu o ten to mi dawał popalić na trzęsących nogach do domu wracałam, Tomek? O drugiego w życiu takiego pieściocha jak on już nie miałam a Romek? Do dzisiaj coś mi się dzieje jak sobie przypomnę jego sprzęt 🙂🙂🙂

Wydaje mi się że na bajki na dobranoc wnukom to się za bardzo nie nadaje zwlaszcza jakby dziadek słyszał 😉 z jednej strony masz racje a z drugiej ja mam męża. I chyba tez nie chcialabym zeby on mial takie wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Ja lubię napisał:

Wydaje mi się że na bajki na dobranoc wnukom to się za bardzo nie nadaje zwlaszcza jakby dziadek słyszał 😉 z jednej strony masz racje a z drugiej ja mam męża. I chyba tez nie chcialabym zeby on mial takie wspomnienia...

No ale przed zamążpójściem  coś tam się uzbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No ale przed zamążpójściem  coś tam się uzbierało 🙂

No wlasnie nie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Ja lubię napisał:

No wlasnie nie 😞

 No to już nic nie powiem, moze tylko ze masz przerąbane :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Gość napisał:

 No to już nic nie powiem, moze tylko ze masz przerąbane :DD

Mąż był moim pierwszym... Potem jedna przygoda tylko 😉 tzn. Kilka przygód z jednym panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

Mąż był moim pierwszym... Potem jedna przygoda tylko 😉 tzn. Kilka przygód z jednym panem

 Z Twoim temperamentem szczerze cię podziwiam, jak ty to zrobiłaś? Jak się ustrzegłaś przed  fantastycznym seksem? Dobrze ze chociaż troszkę miodu zaznałaś. Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to leci... Czasami maz sie rozkreca, jak chce tak jak np wczoraj to potrafi...a czasami po prostu cierpie ja i moje ciało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Ja lubię napisał:

Jakoś to leci... Czasami maz sie rozkreca, jak chce tak jak np wczoraj to potrafi...a czasami po prostu cierpie ja i moje ciało 

 Cierp ciało kiedyś nie chciało . Zobacz jak życie jest niesprawiedliwe, ta co by chciała musi kusić namawiać, ten co by chciał codziennie dostaje z łaską  raz na tydzień albo i na dwa. Przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nawalał tez w innych kwestiach to bym go zostawiła. A tak gdyby nie ten sex to miala bym z nim calkiem udane życie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 Cierp ciało kiedyś nie chciało . Zobacz jak życie jest niesprawiedliwe, ta co by chciała musi kusić namawiać, ten co by chciał codziennie dostaje z łaską  raz na tydzień albo i na dwa. Przykro.

Fachowo to nie nazywa " Niedopasowanie sexualne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko liczę na to, ze przyjdzie taki czas że i to się zmieni. Czasami zanosi sie na poprawę. Dzisiaj tez mam plan i go zrealizuje choćby po trupach, odmowy nie przyjmę. Nie będę czekac na jego ruch bo mogę sie rozczarować... A plan na dzisiaj jest super, po pierwszym szoku mysle ze mu sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Ja lubię napisał:

Fachowo to nie nazywa " Niedopasowanie sexualne "

 Dzięki  za to, że mnie to jeszcze nigdy nie dopadło. Bywało i tak że kochaliśmy się jak szaleni, nawet 12-15 razy na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Mimo wszystko liczę na to, ze przyjdzie taki czas że i to się zmieni. Czasami zanosi sie na poprawę. Dzisiaj tez mam plan i go zrealizuje choćby po trupach, odmowy nie przyjmę. Nie będę czekac na jego ruch bo mogę sie rozczarować... A plan na dzisiaj jest super, po pierwszym szoku mysle ze mu sie spodoba

Uchylisz rąbka tajemnicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uchylisz rąbka tajemnicy? 🙂

Moglabym ale tak na forum to kazdy moze to przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Ja lubię napisał:

Moglabym ale tak na forum to kazdy moze to przeczytac

Rozumiem i nie nalegam. Powodzenia i fantastycznego orgazmu życzę. Pa trzymaj się, i walcz o swoje, o to co ci się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem i nie nalegam. Powodzenia i fantastycznego orgazmu życzę. Pa trzymaj się, i walcz o swoje, o to co ci się należy.

Dzięki 🙂 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wstało maleństwo po upojnej nocy, czy uczciwie pracuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy

Wg mnie problemem jest twój krzyk, jeżeli już ci zwracał uwagę na to.  Czy gdy dzieci Nie ma , jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Życzliwy napisał:

Wg mnie problemem jest twój krzyk, jeżeli już ci zwracał uwagę na to.  Czy gdy dzieci Nie ma , jest lepiej?

No właśnie wczoraj mi to powiedział 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wstało maleństwo po upojnej nocy, czy uczciwie pracuje? 🙂

Upojnie było to fakt 🙂 na spanie nie było czasu. Chyba się sytuacja rozjaśnia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Ja lubię napisał:

Upojnie było to fakt 🙂 na spanie nie było czasu. Chyba się sytuacja rozjaśnia 😉

 Może poduszka do buzi w czasie finału? ;) Gryzak dla maluchów do buzi? No małego jak dochodzisz  to do buzi bym ci nie dał, OJ NIE!!! ;( Wszystkiego Najlepszego i bardzo Smacznego Jajka życzę ;)    Gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Może poduszka do buzi w czasie finału? 😉 Gryzak dla maluchów do buzi? No małego jak dochodzisz  to do buzi bym ci nie dał, OJ NIE!!! ;( Wszystkiego Najlepszego i bardzo Smacznego Jajka życzę 😉 Gość.

Gryzakow nie posiadam, dzieci juz dawno wyrosly... Z poduszką spróbuję, chociaz nie wiem czy w takim momencie będę na tyle racjonalnie myslec zeby w odpowiednim momencie wziąć poduszkę 😉 ale zawsze mozna potrenowac 😉 Wesołych Świąt 😉 ps. Jajka juz poświęcone 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

Gryzakow nie posiadam, dzieci juz dawno wyrosly... Z poduszką spróbuję, chociaz nie wiem czy w takim momencie będę na tyle racjonalnie myslec zeby w odpowiednim momencie wziąć poduszkę 😉 ale zawsze mozna potrenowac 😉 Wesołych Świąt 😉 ps. Jajka juz poświęcone 😉

 Oj tak, poświęcone!  W tym roku niepomalowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

 Oj tak, poświęcone!  W tym roku niepomalowane 🙂

U nas tez 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

U nas tez 😉

Jeszcze raz Tobie Najlepszego a mężowi dużo sił ;) i niech go oświeci co  codziennie traci ;). Wybywam i odezwę się dopiero po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×