Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość gość
59 minut temu, Ja lubię napisał:

Marzyło... Ale to z tych do nie zrealizowania 😉

Dlaczego? Nigdy nie mów nigdy :D Dwa na raz czy osobno?

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dlaczego? Nigdy nie mów nigdy 😄 Dwa na raz czy osobno?

Dlatego że jakos nie biorę pod uwagę dwoch "obcych" tylko jeden swój a drugi obcy. A na to przyzwolenia nie dostanę... Chyba chciałabym na raz;)

29 minut temu, Ja lubię napisał:

Uwielbiam maratony zwlasza takie 😉 co do zajechania to muszę to przemyśleć bo juz wczoraj momentami tchu nie mógł złapać;) ale cóż zachciało się młodszą żonę to teraz musi stanąć na wysokosci zadania jak nie chce mieć rewolucji w życiu... Jeden dzien na regenerację mu odpuszczę ale tylko jeden...

A wczoraj pisałaś że mąż to leniuch. 🤔

Gość gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Dlatego że jakos nie biorę pod uwagę dwoch "obcych" tylko jeden swój a drugi obcy. A na to przyzwolenia nie dostanę... Chyba chciałabym na raz;)

Może "urabiaj ciasto" to zmięknie?

7 minut temu, Cosmo napisał:

A wczoraj pisałaś że mąż to leniuch. 🤔

Pewnie że leniuch... A ja robię wszystko zeby z lenia zmienić go w bardziej pracowitego. Czasem mi sie to udaje, a czasem nie. To ze lubie maratony to nie znaczy ze je mam 😉 nie widzę nieścisłości

Gość Gość

Już sobie wyobrażam twoją rozkosz jak cię na dwa gwizdki jadą ;)

Pewnie że leniuch... A ja robię wszystko zeby z lenia zmienić go w bardziej pracowitego. Czasem mi sie to udaje, a czasem nie. To ze lubie maratony to nie znaczy ze je mam 😉 nie widzę nieścisłości

Chyba wczoraj Ci się udało. 

12 minut temu, Ja lubię napisał:

O tak 😉 dlatego tak optymistycznie patrze w przyszłość 😁

Kobieta jak za spokojona to od razu lepsza jest. 😉

Gość XYZ
56 minut temu, Cosmo napisał:

Kobieta jak za spokojona to od razu lepsza jest. 😉

Cały dzień podśpiewuje, i obiad lepszy ugotuje  ;)

Gość Gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

Oj tak 😉

A na deser? ....... dzieci w domu? ;)

Gość Gość
57 minut temu, Cosmo napisał:

I focha nie ma 😃

I do męża:Kochanie mówi ;)

Gość Gość
57 minut temu, Cosmo napisał:

Oraz buziak na powitanie 😃

Radosna, fajnie ubrana, umalowana. Rozciągnięte dresy i przydeptane kapcie do kubła wywaliła  ;)

5 minut temu, Cosmo napisał:

Oraz buziak na powitanie 😃

Wszystko się zgadza 😉 dlatego warto zadbac zeby kobieta zaspokojona byla 😉 korzysci obustronne

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Radosna, fajnie ubrana, umalowana. Rozciągnięte dresy i przydeptane kapcie do kubła wywaliła  😉

Nie wiem co to są dresy i kapcie. Ewentualnie ze sportowego stroju to leginsy do tanca...

Przed chwilą, Ja lubię napisał:

Wszystko się zgadza 😉 dlatego warto zadbac zeby kobieta zaspokojona byla 😉 korzysci obustronne

Teraz mąż może sobie mecz w spokoju zobaczyć 😉

Gość Gość
56 minut temu, Ja lubię napisał:

Tylko widzisz, Ty masz temperament dla dwóch, a co z taką jak raz na 2 tyg. dla świętego spokoju jej wystarczą ;( Co facet ma zrobić??

Gość Gość
1 godzinę temu, Cosmo napisał:

A wieczorem przejść do ataku, sytuację podbramkową spowodować, i pięknego gola strzelić. Jeeeeest!

4 minuty temu, Cosmo napisał:

No nie wiem czy w spokoju 😉 apetyt rosnie w miare jedzenia. Mam nadzieje ze jemu tez ;)\

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko widzisz, Ty masz temperament dla dwóch, a co z taką jak raz na 2 tyg. dla świętego spokoju jej wystarczą ;( Co facet ma zrobić??

Co ma zrobić ? Pogodzic sie z sytuacją ale próbować tak jak ja. Zawsze jest szansa ze cos będzie

Gość gość
58 minut temu, Ja lubię napisał:

Co ma zrobić ? Pogodzic sie z sytuacją ale próbować tak jak ja. Zawsze jest szansa ze cos będzie

Kobiety są znacznie gorsze od facetów w tym temacie, powie nie to nie. Poleci na skargę ze ją mąż zgwałcił, wyobrażasz sobie ze twój mąź pójdzie na policję i powie że go zgwałciłaś ? :DDD Koleżanka z pracy wyrówna straty ;)

4 minuty temu, Gość gość napisał:

Kobiety są znacznie gorsze od facetów w tym temacie, powie nie to nie. Poleci na skargę ze ją mąż zgwałcił, wyobrażasz sobie ze twój mąź pójdzie na policję i powie że go zgwałciłaś ? :DDD Koleżanka z pracy wyrówna straty 😉

No nie wyobrazam sobie. Jakby tak zrobil to pewnie juz bym siedziala i recydywa by byla haha. Juz troche przezylam i wiem ze to wyrównywanie strat to dla mnie ostatecznosc. 

20 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie potrafię zrozumiec tego ze raz na dwa tygodnie. Moj to jak ja się zatne i chociaz chce i to bardzo to nie zaczepiam to tak raz w tyg sam przyjdzie. Nie rozumiem tez stwierdzenia kolezanek ze wolą zakupy od seksu.

Gość Gość

Nie potrafię zrozumiec tego ze raz na dwa tygodnie. Moj to jak ja się zatne i chociaz chce i to bardzo to nie zaczepiam to tak raz w tyg sam przyjdzie. Nie rozumiem tez stwierdzenia kolezanek ze wolą zakupy od seksu.

Są takie! Widzisz kiedyś zostałem zgwałcony i na policję nie poleciałem :D Młodszy byłem, po zakrapianym grillu zasnąłem w pokoju. Coś mi nie pasowało, budzę się a kolegi kobieta siedzi na mnie okrakiem i mnie ujeżdża :DD Położyła mi rękę na ustach i doszła. Okazało się ze jej men śpi narąbany w drugim pokoju,ona też była wypita ale nie pijana.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Są takie! Widzisz kiedyś zostałem zgwałcony i na policję nie poleciałem 😄 Młodszy byłem, po zakrapianym grillu zasnąłem w pokoju. Coś mi nie pasowało, budzę się a kolegi kobieta siedzi na mnie okrakiem i mnie ujeżdża :DD Położyła mi rękę na ustach i doszła. Okazało się ze jej men śpi narąbany w drugim pokoju,ona też była wypita ale nie pijana.

Bardzo pokrzywdzony się czules napewno 😉

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.