Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość gosc
Cytat

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Najpierw to on pieścił mnie po szparce językiem aż osiągnęłam orgazm ale wtedy nie zdecydowałam się wziąć mu do buzi. Ale na kolejnym spotkaniu już było 69 i skoro on spijał moje soczki to ja również stwierdziłam, że mu zrobię od razu z połykiem. Ale było jego zdziwienie po wszystkim :) Do tej pory jesteśmy razem.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Najpierw to on pieścił mnie po szparce językiem aż osiągnęłam orgazm ale wtedy nie zdecydowałam się wziąć mu do buzi. Ale na kolejnym spotkaniu już było 69 i skoro on spijał moje soczki to ja również stwierdziłam, że mu zrobię od razu z połykiem. Ale było jego zdziwienie po wszystkim :) Do tej pory jesteśmy razem.

No i super! Ja tylko załuję że kobiety mają znacznie mniej tego miodziku jak faceci ;) Wszystkiego NAJ ....

18 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze raz Tobie Najlepszego a mężowi dużo sił 😉 i niech go oświeci co  codziennie traci ;). Wybywam i odezwę się dopiero po świętach.

Dzięki 😉 dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze 😘

30 minut temu, Gość Gość napisał:

No i super! Ja tylko załuję że kobiety mają znacznie mniej tego miodziku jak faceci 😉 Wszystkiego NAJ ....

jak są podniecone to mają bardzo dużo ....Poza tym paradoksalnie często tutaj lepsze są motylki, bo jak się taki soczek tworzy, to zamknięte płatki warg powodują, że pozostaje. Natomiast u pań z bułeczkami niestety często wsiąka w majteczki ....

Pierwszy lodzik był przed moim pierwszym razem. Podczas dotykania się on zapytał czy mogę zrobić mu loda. Zgodziła się. Wydaje mi się że był nawet spoko patrząc na to że nigdy tegowcześniej nie robiłam. Mi sie podobalo i jemu też. Teraz po 3 latach związku sama chce to robić bo sprawiając przyjemność mu sprawiam i sobie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.