Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość gosc
Cytat

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Najpierw to on pieścił mnie po szparce językiem aż osiągnęłam orgazm ale wtedy nie zdecydowałam się wziąć mu do buzi. Ale na kolejnym spotkaniu już było 69 i skoro on spijał moje soczki to ja również stwierdziłam, że mu zrobię od razu z połykiem. Ale było jego zdziwienie po wszystkim :) Do tej pory jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Najpierw to on pieścił mnie po szparce językiem aż osiągnęłam orgazm ale wtedy nie zdecydowałam się wziąć mu do buzi. Ale na kolejnym spotkaniu już było 69 i skoro on spijał moje soczki to ja również stwierdziłam, że mu zrobię od razu z połykiem. Ale było jego zdziwienie po wszystkim :) Do tej pory jesteśmy razem.

 No i super! Ja tylko załuję że kobiety mają znacznie mniej tego miodziku jak faceci ;) Wszystkiego NAJ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze raz Tobie Najlepszego a mężowi dużo sił 😉 i niech go oświeci co  codziennie traci ;). Wybywam i odezwę się dopiero po świętach.

Dzięki 😉 dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gość napisał:

 No i super! Ja tylko załuję że kobiety mają znacznie mniej tego miodziku jak faceci 😉 Wszystkiego NAJ ....

jak są podniecone to mają bardzo dużo ....Poza tym paradoksalnie często tutaj lepsze są motylki, bo jak się taki soczek tworzy, to zamknięte płatki warg powodują, że pozostaje. Natomiast u pań z bułeczkami niestety często wsiąka w majteczki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lodzik był przed moim pierwszym razem. Podczas dotykania się on zapytał czy mogę zrobić mu loda. Zgodziła się. Wydaje mi się że był nawet spoko patrząc na to że nigdy tegowcześniej nie robiłam. Mi sie podobalo i jemu też. Teraz po 3 latach związku sama chce to robić bo sprawiając przyjemność mu sprawiam i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierwszy raz zrobiłem gdy miałam dwadzieścia pięć lat i z połykiem i to był ostatni raz z połykiem ,ten smak mnie odrzuca więc teraz kończy na twarz lub piersi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Dziewczyny a może mi doradzicie. Trafiłam tu w sumie przypadkiem ale akurat się dobrze składa. Sypiamy z moim chłopakiem od niedawna i on właśnie chce bym mu zrobiła loda ja też chce mu sprawić tą przyjemność. Tylko niewiem jak się za to zabrać bo to bedzie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ? Ah to jeszcze za czasów jak uważałam to za coś  zboczonego i niemoralnego . Chłopak mówił  Prosze , błagam , prosze ,bo już nie wytrzymam ... No to zrobiłam jak tak błagał :D później pełna wstydu chodziłam , że to zrobiłam .

Edytowano przez Mimi25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mG28

Pierwszy lodzik był pod namiotem nad polskim morzem, ale bez szału. Drugi był lepszy. Świeżo poznaną dziewczyna robiła mi loda w klubie Energy 2000 i skończyło się to lekkim przypałem, bo wpadła ochrona, a ja z fujarą na wierzchu. Na szczęście się zmyliśmy szybko stamtąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

16 prawie 17 lat. Miał być to nasz pierwszy raz. Bardzo się wstydziłam bo trudno było mi sobie wyobrazić że JA kiedykolwiek rozbiore się przed facetem. No ale jakoś tak wyszło. I to chłopak się mnie zapytał bo to też był jego pierwszy raz 😂 Zrobiłam i wspominam to dobrze. Jesteśmy już prawie 4 lata razem i często wychodzi to ode mnie chociaż zdarzają się momenty kiedy to on zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira
3 godziny temu, Gość Hania napisał:

Dziewczyny a może mi doradzicie. Trafiłam tu w sumie przypadkiem ale akurat się dobrze składa. Sypiamy z moim chłopakiem od niedawna i on właśnie chce bym mu zrobiła loda ja też chce mu sprawić tą przyjemność. Tylko niewiem jak się za to zabrać bo to bedzie pierwszy raz.

Na pierwszy raz to najlepsze będą śmietankowe ale nie za dużo dwie Gałeczki. I powoli lizać żeby gardło nierozbolało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
7 godzin temu, Gość Mira napisał:

Na pierwszy raz to najlepsze będą śmietankowe ale nie za dużo dwie Gałeczki. I powoli lizać żeby gardło nierozbolało. 

Pytałam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, M o o n napisał:

A jak jest teraz?

 Nadal uważasz że to zboczone?

Jak chlopak chciał mi zrobić dobrze jezykiem też tak myślałam.

Ale czasy gdy tak uważałam minęły bezpowrotnie . :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, M o o n napisał:

Piszesz jak by to było ze sto lat temu😊

7 lat temu , dla mnie to bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja pierwszy raz zrobiłem gdy miałam dwadzieścia pięć lat i z połykiem i to był ostatni raz z połykiem ,ten smak mnie odrzuca więc teraz kończy na twarz lub piersi 

To historia bardzo podobna do mojej ale ja na twarz też nie godzę się a poza tym gdzie chce i ma ochotę tryska a na dziś to ja robię mu loda gdy ja mam na to ochotę a nie cierpię jak w trakcie sexy mówi "loda mi zrób albo obciągnij mi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzanna
Dnia 28.11.2019 o 09:36, Gość Gość napisał:

To historia bardzo podobna do mojej ale ja na twarz też nie godzę się a poza tym gdzie chce i ma ochotę tryska a na dziś to ja robię mu loda gdy ja mam na to ochotę a nie cierpię jak w trakcie sexy mówi "loda mi zrób albo obciągnij mi "

Też tego nie znoszę. Jasne zrobię mu loda ale nie jak w trakcie seksu zaczyna się opominać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, Gość Zuzzanna napisał:

Też tego nie znoszę. Jasne zrobię mu loda ale nie jak w trakcie seksu zaczyna się opominać. 

Zuziu obopólne pieszczoty, lodzik i dokładne wylizanie patelni i dopiero seks właściwy 😊 taka kolej może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Ciekawska

Byłam oszołomiona bo on najpierw dał mi parę mocnych orgazmów i na wpół przytomna zobaczyłam, że jego wielki drąg drgał ... chciał abym jak zwykle dokończyła ręką (byliśmy wtedy zawsze bardzo młodzi) ale skoro on mnie już od jakiegoś czasu lizał, to zdecydowałam się szaleńczo zrobić mu loda. Przed chciał grzecznie wyjść ale ja nie panowałam i przytrzymałam i poczułam słonawo-cierpki smak jego spermy. Wtedy jakoś ten smak zaledwie mi nie przeszkadzał a teraz jako już doświadczona w łóżku uwielbiam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzanna
7 godzin temu, Gość Basior napisał:

Zuziu obopólne pieszczoty, lodzik i dokładne wylizanie patelni i dopiero seks właściwy 😊 taka kolej może być?

Taka może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

14 lat i chciałam odegrać się na siostrze to zrobiłam loda jej chłopakowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło spontanicznie, ja pierwszy raz zacząłem poznawać języczkiem a potem moja dziewczyna wzięła go w usta. Niezapomniane przeźycie, uwielbiam i polecam. Mam to do dzisiaj przed oczami. Miałem wtedy  18 może 17 lat, teraz jest moją żoną, mam  39 lat dwójka dzieci i loda mam codziennie, pozdrawiam tych co tego nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja oralem otwarłam pełnoletniość bo miałam 18lat i zafascynowało mnie to do tego stopnia że nie wybrazam sobie zbliżenia czekania w korku czy spaceru wieczorem bez:) stare dzieje na razie musze bo nie ma chłopaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ja też sobie nie wyobrażam życia bez loda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz?

Wtedy to się z lodami nie kojarzyło bo przed lodowcem to wszyscy uciekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×