Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość Ja lubię
51 minut temu, Gość Filip napisał:

Dr Czyścioch lecz się, tylko u psychiatry!

Psychiatra by mu nie zaszkodził 😉 ale pamietam jego wpis z innego tematu jalk przeprowadzał badanie ginekologiczne... Uśmiałam się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Psychiatra by mu nie zaszkodził 😉 ale pamietam jego wpis z innego tematu jalk przeprowadzał badanie ginekologiczne... Uśmiałam się do łez.

i co tam jakaś poprawa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siria

Mnie prawie zawsze zaskakuje i mam to zwykle tu i tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
20 godzin temu, Gość ggosc napisał:

i co tam jakaś poprawa?:)

Narazie nad tym pracuję. Postanowiłam skorzystać z pewnej rady i troche biorę go na przetrzymanie. Sama nie zaczepiam, udaję obojętność w tej kwestii ale w srodku się gotuję. Tylko czekać aż wybuchnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No nie! Tak żeby nie widział , ulżyj sobie ;) Tylko nie krzycz! No chyba ze straż pożarna będzie jechać, wtedy mozesz na całe gardło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
25 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie! Tak żeby nie widział , ulżyj sobie 😉 Tylko nie krzycz! No chyba ze straż pożarna będzie jechać, wtedy mozesz na całe gardło 😄

Tak sama z sobą to ja nie krzyczę. Krzyki tylko z facetem i to tylko wtedy kiedy ten facet potrafi... A sama to ja nie lubię 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Tak sama z sobą to ja nie krzyczę. Krzyki tylko z facetem i to tylko wtedy kiedy ten facet potrafi... A sama to ja nie lubię 😞

Jedno słówko po cichu tak żeby nikt nie słyszał i masz krzyczenie załatwione ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jedno słówko po cichu tak żeby nikt nie słyszał i masz krzyczenie załatwione ;))

Taki pewny i odważny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Taki pewny i odważny ?

Pewny? Tak pewny. Czy odważny? A do czego tu odwaga potrzebna? Tyrać w pocie czoła trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewny? Tak pewny. Czy odważny? A do czego tu odwaga potrzebna? Tyrać w pocie czoła trzeba 😉

No tak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Pierwsza była moja korepetytorka angielskiego. 26 lat. Zapytała się mnie "30 czy 36?" odpowiedziałem 30. Sięgnęła po malakser, wlała trzydziestkę, dodała truskawek pół kilo, dwa banany pokrojone i garść fioletowych borówek. Wyszedł gęsty jogurt, pozalewała foremki, wystawiła do mrożenia, a loda miałem po zajęciach, za 2h. Był w sam raz, taki jak powinien, zjadła razem że mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewny? Tak pewny. Czy odważny? A do czego tu odwaga potrzebna? Tyrać w pocie czoła trzeba 😉

Odwaga uwierz mi potrzebna. A to tyranie w pocie czola to chyba obustronne 🙂 bo jak jedna osoba tyra a druga nie to kiepściutko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Ja lubię napisał:

Odwaga uwierz mi potrzebna. A to tyranie w pocie czola to chyba obustronne 🙂 bo jak jedna osoba tyra a druga nie to kiepściutko 😉

 Napiszesz do czego? Uważam że bardziej polot, fantazja, zaoferować kobiecie czegoś co ją zaskoczy, no i "tyranie" ;) lubię też jak jedno tyra a drugie odpoczywa włączając się tylko do gry, z wspólnym tyraniem kończącym dzieło, z okrzykami spełnienia, zadowolenia i radości z dobrze obrobionej działki, która do tej pory była mało i nie efektywnie "obrabiana" która do tej pory leżała odłogiem.Udanego weekendowego seksu ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Napiszesz do czego? Uważam że bardziej polot, fantazja, zaoferować kobiecie czegoś co ją zaskoczy, no i "tyranie" 😉 lubię też jak jedno tyra a drugie odpoczywa włączając się tylko do gry, z wspólnym tyraniem kończącym dzieło, z okrzykami spełnienia, zadowolenia i radości z dobrze obrobionej działki, która do tej pory była mało i nie efektywnie "obrabiana" która do tej pory leżała odłogiem.Udanego weekendowego seksu ci życzę 😉

Bez odwagi nie spełniasz swoich fantazji. Jak ja mam ich kilka, ale niektóre są nie do zrealizowania i tylko w sferze marzeń, bo odwagi brak. Co do tyrania to faktycznie mozna naprzemiennie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Bez odwagi nie spełniasz swoich fantazji. Jak ja mam ich kilka, ale niektóre są nie do zrealizowania i tylko w sferze marzeń, bo odwagi brak. Co do tyrania to faktycznie mozna naprzemiennie... 

Wychodzę z załozenia  że ... nic co ludzkie nie jest nam obce, no może sikanie na partnera, kupkanie na niego i jeszcze kilka wynaturzonych rzeczy. Czy takie cię kręcą? Ciekawi mnie co to takiego? Anonimowa jesteś, uchylisz rąbka tajemnicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wychodzę z załozenia  że ... nic co ludzkie nie jest nam obce, no może sikanie na partnera, kupkanie na niego i jeszcze kilka wynaturzonych rzeczy

wszystko zależy jakie postawimy sobie bariery uwzględniając oczywiście to aby nikomu nie robić krzywdy. Dla mnie kupkanie nie. Na to nigdy nie zdecydowałbym się. Natomiast siusianie na siebie w wannie czy pod prysznicem na pewno jest bezpieczniejsze niż podduszanie i zakładanie worka na głowę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Wychodzę z załozenia  że ... nic co ludzkie nie jest nam obce, no może sikanie na partnera, kupkanie na niego i jeszcze kilka wynaturzonych rzeczy. Czy takie cię kręcą? Ciekawi mnie co to takiego? Anonimowa jesteś, uchylisz rąbka tajemnicy? 😉

Akurat to mnie nie kręci. Nawet bym nie spróbowała bo nie i juz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
10 minut temu, darkeacer napisał:

wszystko zależy jakie postawimy sobie bariery uwzględniając oczywiście to aby nikomu nie robić krzywdy. Dla mnie kupkanie nie. Na to nigdy nie zdecydowałbym się. Natomiast siusianie na siebie w wannie czy pod prysznicem na pewno jest bezpieczniejsze niż podduszanie i zakładanie worka na głowę ....

Zakładanie worka to nie, ale takie lapanie za szyję, oczywiscie z wyczuciem to juz co innego. W takich eksperymentach trzeba miec do partnera ogromne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Akurat to mnie nie kręci. Nawet bym nie spróbowała bo nie i juz.  

 No widzisz, w jednym już się zgadzamy :d  Może w tych twoich marzeniach też? Dlaczego NIE DO ZREALIZOWANIA?? Dwóch facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

 No widzisz, w jednym już się zgadzamy :d  Może w tych twoich marzeniach też? Dlaczego NIE DO ZREALIZOWANIA?? Dwóch facetów?

To jedno z tych fantazji. Czasami mi to przychodzi do głowy i moze bym chciala tak raz spróbować w trójkącie ale wiem ze nigdy tego nie zrobię. To jedna z tych takich właśnie do nie zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Ja lubię napisał:

To jedno z tych fantazji. Czasami mi to przychodzi do głowy i moze bym chciala tak raz spróbować w trójkącie ale wiem ze nigdy tego nie zrobię. To jedna z tych takich właśnie do nie zrealizowania.

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

To jedno z tych fantazji. Czasami mi to przychodzi do głowy i moze bym chciala tak raz spróbować w trójkącie ale wiem ze nigdy tego nie zrobię. To jedna z tych takich właśnie do nie zrealizowania.

Mam fajnego brata bliźniaka, odpowiednia improwizacja i stało się :D Jeszcze zdradź choć jedno,dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
5 minut temu, Cosmo napisał:

Dlaczego?

Bo właśnie odwagi brak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Ja lubię napisał:

Bo właśnie odwagi brak 😉

Nie wiesz jak powiedzieć to partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam fajnego brata bliźniaka, odpowiednia improwizacja i stało się 😄 Jeszcze zdradź choć jedno,dwa 😉

Drugie tez podobnie trójkąt tylko w innej konfiguracji. Tylko to bym chciala tak ze maz, ja i jeszcze jedna kobieta. Kolejne bez realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ja lubię napisał:

Drugie tez podobnie trójkąt tylko w innej konfiguracji. Tylko to bym chciala tak ze maz, ja i jeszcze jedna kobieta. Kolejne bez realizacji

Musisz z mężem o tym porozmawiać. Może on też ma ochotę na coś takiego. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
2 minuty temu, Cosmo napisał:

Nie wiesz jak powiedzieć to partnerowi?

Nie powiedziała bym mu o tym. Kiedys gadalismy o tym tak calkiem teoretycznie. Byl bardzo oburzony i od razu o zdradę podejrzewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
Przed chwilą, Cosmo napisał:

Musisz z mężem o tym porozmawiać. Może on też ma ochotę na coś takiego. 😊

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Cosmo napisał:

Musisz z mężem o tym porozmawiać. Może on też ma ochotę na coś takiego. 😊

 Kiedy on jej nie daje rady, nie zaspakaja jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

Nie powiedziała bym mu o tym. Kiedys gadalismy o tym tak calkiem teoretycznie. Byl bardzo oburzony i od razu o zdradę podejrzewał.

Zazdrośnik z niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×