Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zuza123

Czy powinnam zjeść 1200?

Polecane posty

Witam, mam pewien dylemat. Moje PPM wynosi ok 1200 wiec tyle powinnam minimum zjeść w ciągu dnia. Zjadłam ok 600 kcal potem poszłam na siłownie i też tyle spaliłam. Czy to oznacza że muszę zjeść tak jakby znowu 1200 kcal ? Boje się tez zjeść za mało, nie chce spowalniać metabolizmu poprzez niedostarczenie odpowiedniej ilości jedzenia a nie że jestem głodna, bo nie jestem nawet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

PPM mowi o podstawowej przemianie, to jest minimum potrzebne do funkcjonowania organizmu. Jesli cwiczysz to obliczsz CPM,  jeżeli chcesz schudnąć to od tego odejmujsz 300 - 500 kalorii i tyle jedz.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłam i wynosi 2548, czyli wystarczy, że odejme te 400 kcal np i bede jadla 2148 to bede chudła? Kurcze strasznie dużo mi się wydaje tyle kcal jak potrafiłam nawet nie prekraczać 1000 kca.. pamiętam jak nieraz zjadłam 1200 to miałam tak straszne wyrzuty sumienia. Dziękuję za zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Sama widzisz, że jedząc za mało nic nie osiągnęłas poza wyrzutami sumienia skąd  latwo dojść do zaburzeń odżywiania. Ogranicz cukier, słodycze, gazowane napoje i cały ten przetworzony syf, zamiast tego prawdziwe jedzenie  w tym duzo warzyw, nie pomijam posiłków, szczególnie przed i po treningu i spokojnie jedząc 2 tyś schudniesz, co ważne na stałe. Jest dużo kalorycznych zdrowych przekasek jak choćby orzechy, więc taka ilość wcale nie jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłe Panie zapraszam do współpracy, chętnie rozwieje wątpliwości i rozpisze zbilansowana dietę według Pańskich potrzeb i pomogę pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmienić niezadowalającą Cię figurę 

Chętnie odpowiem na pytania pod adresem mailowym: dietetykpoznan929@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety chudłam dość przy tym co mi dawało motywacji do kontynuowania tej bezmyślnej "diety” ale byłam strasznie słaba i wszystko mnie denerwowało bo byłam ciągle głodna. Potem zaczęłam codziennie biegać ale na to tez nie miałam siły. Zaczyna do mnie docierać że większa ilość jedzenia wcale nie powoduje gorsze chudniecie. Dostosuje się do rad, dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×